Jump to content
Dogomania

Wie o nas garstka ludzi - Jak mamy znaleść nowe domy? Psiaki z Przytulisk.


Recommended Posts

  • Replies 186
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

odebral pan, mowil,ze wrocil ledwo z urlopu i nie wie,czy on jest. ale przed urlopem raczej byl. plec i wiek mi sprawdza w papierach i mam zadzwonic za godzinke. mowil,ze najlepiej przyjechac i zobaczyc. ja mowie,ze z poznania jestem i nie moge tak jezdzic. ma sie zapytac pana, co sie nimi opiekuje


psow jest w tej chwili okolo 15stu


czy mam potem mowic, o dt, o hotelu, itp? oni sa zyczliwi do tego?

Link to comment
Share on other sites

nie ma kudlacza..... tak mi powiedziano
poszedl chyba do adopcji do starszych ludzi. dokladnie nie pamietano, w papiery nie patrzono, nie wiem,czy one istnieja
plec nieznana, wiekiem juz byl starszy

tam nie cicchaja psow. jest z 15, jak mowil poprzedni pan w tel. psy i suki staraja sie trzymac osobno. adopcje sa, ale malo. okoliczni wiedza,ze oni ta "przechowalnie" prowadza, jak sam pan mowil.

kudlacza zadnego nie ma na te chwile. ale jakis bialy piesek jest, jest taki bialy, ma foto w budzie, na 1 sronie. imie cos na R ma nadane. ale nie wiem,czy to ten sam

bylo niedawno 6 szczylkow i wydane sa. jak sie komus poies znudzi to nie rzyjmuja, tylko od hycla, gmina wylawia i do nich trafiaja. kojcow jest 6

Link to comment
Share on other sites

Macie może kandydatów na ten wątek ?

[url]http://www.dogomania.pl/threads/191733-Ma%C5%82y-piesek-minimum-4-lata-SPOKOJNY-KANAPOWIEC-poszukiwany-do-domu-z-ogrodem[/url]

Najmniejsze pieski i suczki, wiek od 4 lat, największe ciapy, spokojnoty kanapowe poszukiwane.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 3 months later...
  • 2 years later...

w dzisiejszej prasie lokalnej pojawił się artykuł o przytulisku w Golinie. Tak trafiłam tutaj.. może warto odświeżyć temat? Wygląda i brzmi to fatalnie, dobrze, że jesteście Wy i próbujecie cokolwiek - może trzeba wciągnąć w temat więcej mediów? Cieszy nas, że Gazeta Słupecka zajęła się kwestią bezdomnych psów ale przeraziło nas to, co tam napisali - suki i samce w jednych kojcach, brak spacerów, brak socjalizacji.. i ten tekst przytoczony z forum z 2009, żadnych zmian. Chcemy pomóc, tylko jak? ja jestem ze Strzałkowa, w miarę możliwości doglądam psów ze schroniska w Katarzynowie - też jesteśmy w trakcie PROSZENIA o wolontariat...
Zeskanowałam dzisiejszy artykuł i wrzuciłam na nasza facebookową stronę, przeczytajcie:

[url]https://www.facebook.com/photo.php?fbid=343923329042784&set=a.182935005141618.29576.177868835648235&type=1&relevant_count=1[/url]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...