Jump to content
Dogomania

Shira & Chinook :)


sunshine

Recommended Posts

Żyje, żyje, żyje :D Ewka mnie nie ubiła jednak:D

A nie wchodziłam na dgm bo od piątku mój dzień wyglądał: 4:45 pobudka - Ewka- pociąg-tramwaj-szkoła- 21:40 pociąg 23:00 (może później) w domku-24:00 wyrko i znów pobudka i tak w kółko:P

A dzisiaj musiałam Shirce nieobecność wynagrodzić sowitym spacerkiem:>
Fot nie mam (tylko nie bić) bo mi się nie chciało o!

A banerek mam od rudych :D I idę was poodwiedzać:P

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Baski_Kropka']Swoją drogą TAK nazywam się Monika i ukrywam się pod nickiem Baski_Kropka :D
Sun nie ściemniaj że się tak pilnie uczysz :D Czyżby się zjazdy na studiach zaczęły?? :P[/QUOTE]
No niestety zjazdy się zaczeły:( Oj uwierz że robi się z niej pilna studentka wszystko notuje, z wykładów nie chce się zwalniac mało tego nawet mnie na wykładach ucisza normalnie nie ta martyna hehe:lol:. Te studia żle na nią wpływają.

[SIZE=1]A tak na marginesie nowe fotki u mnie:cool3:[/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='aniolek666']No niestety zjazdy się zaczeły:( Oj uwierz że robi się z niej pilna studentka wszystko notuje, z wykładów nie chce się zwalniac mało tego nawet mnie na wykładach ucisza normalnie nie ta martyna hehe:lol:. Te studia żle na nią wpływają.

[SIZE=1]A tak na marginesie nowe fotki u mnie:cool3:[/SIZE][/QUOTE]

Nie wierze! o.O Martyna pilna studentka?! To chyba sen, hehe. :lol:
Ale dobrze, że wszystko notuje, słucha, bo będzie jej się później lepiej uczyć. :)
Ewa, u Ciebie zdjęcia?! Toż to nie możliwe. :diabloti:
Zaraz wpadniemy do Ciebie. :razz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='GaBi12']Nie wierze! o.O Martyna pilna studentka?! To chyba sen, hehe. :lol:
Ale dobrze, że wszystko notuje, słucha, bo będzie jej się później lepiej uczyć. :)
Ewa, u Ciebie zdjęcia?! Toż to nie możliwe. :diabloti:
Zaraz wpadniemy do Ciebie. :razz:[/QUOTE]
Hehe cuda się zdarzają:) Martyna pilna studentka a ja dodałam fotki:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='aniolek666']No niestety zjazdy się zaczeły:( Oj uwierz że robi się z niej pilna studentka wszystko notuje, z wykładów nie chce się zwalniac mało tego nawet mnie na wykładach ucisza normalnie nie ta martyna hehe:lol:. Te studia żle na nią wpływają.

[SIZE=1]A tak na marginesie nowe fotki u mnie:cool3:[/SIZE][/QUOTE]
Bo ja chcę być fizjo-dogo terapeutką z prawdziwego zdarzenia:D Ale nie pekaj Ewka, to stan początkowy...idę o zakład że mi przejdzie :D

A tak wgl. to wlasnie przepisałam prawie wszystkie wykłady:D został tylko Tritt...ale na tego pana potrzeba osobnego dnia :D Trudny orzech:P

[quote name='Caachou_']O! Mogę odgapić od Was bannerek? :diabloti:[/QUOTE]
ode mnie?:P Pewka:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Baski_Kropka']Swoją drogą TAK nazywam się Monika i ukrywam się pod nickiem Baski_Kropka :D
Sun nie ściemniaj że się tak pilnie uczysz :D Czyżby się zjazdy na studiach zaczęły?? :P[/QUOTE]

Nio i mało tego stale wołają na nas kase albo że mamy coś kupić...a to body a to dresik, czepki, okulary.... i z mojej marnej wypłaty tym sposobem jestem na minusie:P (a tu jeszcze dług u weta :D)

Link to comment
Share on other sites

Oj tam dobra dobra juz się nie tłumacz hehe:) No ja mam nadzieje że Ci w końcu przejdzie:) O to z Ciebie naprawdę twardy zawodnik ja jeszcze nie ruszyłam wogóle moich notatek mało tego nie wiem czy kiedy kolwiek rusze je żeby przepisać. Wiem że napewno przyjdzie taki czas że będe musiała je ruszyć ale to po to żeby się uczyć ale przepisywać to raczej nie będe nie mam tyle silnej woli w sobie po za tym mam totalnego lenia co do tych notatek:)

Link to comment
Share on other sites

cześć kochani:D

Fajnie że tu wchodzicie:)

Ogólnie to pilna studentka dostała takie wciry w sobotę na gimnastyce i lekkoatletyce że się w niedziele ruszać na zakwasy nie mogła a w niedziele poprawili mi basenem:lol:
Reasumując mam zakwasy, gorączkę i popsułam telefon (się mu upadło i monitor zrobił się czarny i już tak mu zostało :roll::eviltong:)

Ale mimo ogólnego obolenia byłam na treningu z Shirką dzisiaj i jej dałam wycisk, kobieta się nalatała za trzech :evil_lol: a osobiście przestałam mówić do końca:razz:
...no cóż będę mieć pretekst żeby nie gadać z upierdliwymi klientami :diabloti: hyhy

Coś ze zdjęciami spróbuje wymyślić ale nic nie obiecuje :lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...