Jump to content
Dogomania

Shira & Chinook :)


sunshine

Recommended Posts

Kilka zdjęć z cyklu "zmora czarnego labradora" :diabloti:

Latająca zmora :evil_lol:
[IMG]http://img691.imageshack.us/img691/9697/24092010.jpg[/IMG]

[IMG]http://img543.imageshack.us/img543/8733/23092010o.jpg[/IMG]

[IMG]http://img707.imageshack.us/img707/5236/24092010001c.jpg[/IMG]

To nie tak jak myslisz... :lol: Ja go wcale a wcale nie gryzę... :diabloti:
[IMG]http://img843.imageshack.us/img843/4053/24092010004.jpg[/IMG]

No to zgoda... :loveu:
[IMG]http://img214.imageshack.us/img214/4572/24092010007.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='chocolatelady']A dlaczego 'cztery łapy chodzą Ci po głowie' .? :evil_lol:[/QUOTE]
Bo nie osiem, a wolała bym:D a tak poważnie to aluzja do tego ze myslec o psach przestać nie umiem:D
[quote name='Caachou_']Tło pierwszorzędne :diabloti:
[URL]http://img691.imageshack.us/img691/9697/24092010.jpg[/URL][/QUOTE]
hyhyhy ty się psem interesuj.... w blokach sie mieszka:P

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Caachou_']Ale faktycznie spasiony on strasznie :roll: Pewnie funkcjonuje na grochówce...[/QUOTE]
grochówka to by dieta była.

Gigantyczne porcje węglowodanów. Począwszy od za dużej ilości karmy pedigree poprzez gotowanie kaszki na mleku aż do pączków drożdżówek i czekolad...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sunshine']grochówka to by dieta była.

Gigantyczne porcje węglowodanów. Począwszy od za dużej ilości karmy pedigree poprzez gotowanie kaszki na mleku aż do pączków drożdżówek i czekolad...[/QUOTE]
Łoojezus :roll: :grab::mdleje:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Katarama']To może spróbujesz jakoś uświadomić tą koleżankę? Do tego proponuję jak najwięcej wspólnych spacerów i może uda się psiaka do stanu używalności doprowadzić??[/QUOTE]
myślisz że nie próbowałam... ale rodzina to sumo. Dla nich obejście osiedla to giga wysiłek.
A uświadamiam wręcz perfidnie. Mówię wprost że pies zdechnie. I to ona zabije go. Widzę na to smutna minę i słysze wiem...ale bla bla bo wszyscy dokarmiaja, bo słodko patrzy...bo stereotyp

A ile razy słyszałam obietnice że będzie ze mną chodzić... o lalunia:P Mogła bym ją sama zabierać ale nie dadzą. I kończą się pomysły (P.S weterynarz tez jej mówił że 10 kg na poczatek musi schudnąć) bo mi sama mówiła.
Ale na czyste lenistwo i wygode lekarstwa nie ma ...
[quote name='Caachou_']Łoojezus :roll: :grab::mdleje:[/QUOTE]
nic dodac nic ująć :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Baski_Kropka']Biedny pieees...jak mozna tak męczyć chodzącom słoninke czarną... Shira wstydziła bys sie ;P[/QUOTE]
ta słoninka była jej pierwszą kumpelą i nauczyła ją wielu dobrych zachowań, ma cudny charakter więc tym bardziej mi jej szkoda. Jest najfajniejszym labem jakiego znam. Wielka beka miłości i oddania:)
[quote name='Caachou_']Eeej a w ogóle to skąd jest Shira? ;) (hodowla)
Tak zaczęłam przeglądać 1szą stronę, natknęłam się na słitaśne zdjęcia z dzieciństwa nawet :loveu:, ale nie było nigdzie mowy o jej pochodzeniu[/QUOTE]
Jak to nie:D Od pierwszego dnia mnie linczowali że rodo nie ma:D Ojjjj ja biedna nieświadoma ... :diabloti:

Pochodzi wg. niektórych z okropnej pseudo:P.

A rzeczywistośc jest taka że od wspaniałych ludzi:). Tylko nie wiedzieli co i jak i dopuścili suczkę... zwyczajnie. "Bo kiedyś suka musiała mieć młode." Ale teraz wiedzą i to jest ważne. Kochali cała siódemkę:)

A szczeniaki miały tyle miłości ile tylko można im dać, spały z nimi w łóżkach a wszystko wiem bo non stop byłam u nich:). Malo tego opiekę weterynaryjna i mama i one. Do tej pory się widujemy a Shira może niebawem będzie z siostrą trenować :D
a zimą jak się wszystko uda także z tatusiem :razz:

Taki miałam plan na dzisiaj ale pogoda pokrzyżowała mi go zupełnie:/

Link to comment
Share on other sites

Ehh nawet nie wiem co Ci powiedzieć.Ja przerabiałam już kilka takich przypadków i za każdym razem kiedy odpuściłam psy zostały oddane :( No cóż, całe szczęście wszystkie trafiły do super domków. Tak więc życzę wytrwałości. hmmm a w jakim wieku ta koleżanka jest? Może uda się coś wymyślić?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Katarama']Ehh nawet nie wiem co Ci powiedzieć.Ja przerabiałam już kilka takich przypadków i za każdym razem kiedy odpuściłam psy zostały oddane :( No cóż, całe szczęście wszystkie trafiły do super domków. Tak więc życzę wytrwałości. hmmm a w jakim wieku ta koleżanka jest? Może uda się coś wymyślić?[/QUOTE]
ehhh rok młodsza ode mnie (19) Psa na bank nie oddadzą, to trzeba oddać ze kochaja zwierzaki. Wiele kotów na osiedlu żyje dzięki niej a dwa najbardziej potrzebujące mieszkają u niej. Ale do psa niestety trzeba się ruszać a tego jej brak.

Więc w tym wypadku osobiście wolała bym zeby ten pies miał tak dobry dom jak ten ale z ruchem bo otyłośc to też choroba i to niezwykle groźna
[quote name='przeszlus']Witamy :)
Na zdjęciu co Shira skacze nad Luśką na początku zwróciłem uwage na napis a potem na psy :diabloti:[/QUOTE]

ech ta zbuntowana młodzież:D

A w sobote jak dobrze pójdzie wszystko to "rzuce Shirę Olka psom na pożarcie":P

Link to comment
Share on other sites

[quote name='przeszlus']Witamy :)
Na zdjęciu co Shira skacze nad Luśką na początku zwróciłem uwage na napis a potem na psy :diabloti:[/QUOTE]

Hahaha, ja tak samo :diabloti::diabloti:

[quote name='sunshine']A w sobote jak dobrze pójdzie wszystko to "rzuce Shirę Olka psom na pożarcie":P[/QUOTE]

Żegnaj, Shirko! :placz::placz:
zUa Martyna! :mad::mad:
Hahaha. :evil_lol:
Przeciez zartuje:diabloti::diabloti::diabloti::diabloti::diabloti::diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...