Jump to content
Dogomania

Shira & Chinook :)


sunshine

Recommended Posts

[quote name='Czarnulka']U mnie za rok xD; p ha[/QUOTE]
I gdzie potem?:)

[quote name='stratoos']Hej :) Fajne macie tereny spacerkowe.

[url]http://img121.imageshack.us/img121/7950/28042010011.jpg[/url] jaki wodny pies "loveu:

[url]http://img297.imageshack.us/img297/3333/28042010017.jpg[/url] zapasy najlepsze :D[/QUOTE]

Dziękuję :D A jutro jedziemy do rodzinki na wieś i mykniemy do lasuuu :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sunshine']A wiesz że możesz ją całkiem łatwo oduczyć ^^, ? Powiedz mi jak ona dokładnie rearguje na rowery? Na każde które Was mijają, czy wtedy tylko gdy są blisko czy jak ty na nim siedzisz? Zawsze można spróbować :)[/QUOTE]

ostatnio ucze ja na smaki, ze jak ktos biegnie kolo nas to cmokam zeby sie na mnie spojrzala i daje smaka, jak osoba przebiega i nie zwroci na nia uwagi to ja chwale, narazie sie uczy, nie zawsze jej to wychodzi, ale jest coraz lepiej, juz mama nie panikuje jak widzi jakiegos rowerzyste i Ajlu spuszczona:)
ucze ja jak jest bez smyczy bo w smyczy zawsze pobiegnie bo wie ze ja zatrzymam i nie wiem jak ja tego oduczyc...
a ja jak jade na rowerze to nie ma szans zeby nie gryzla, nie mam w domu roweru i nie mam jak uczyc:/

a tak ogolem to dlaczego w tytule masz ze Shira jest zmora labka? :)

Link to comment
Share on other sites

A ty moja droga gdzie się wybierasz po maturce studia jakie? a może praca ;>?? ja mam stres ze się nie dostane na dzienne a na zaoczne nie chce iść..;/ zaczęłam sobie pracować fajnie weekendowo miło się pracuje na prawdę i nie mam ochoty tego na razie zmieniać.. chce jeszcze 3 lata młodości mieć.. dorosłe życie to trochę potem :D W każdym razie powtórzę się...mam cholernego stresa...bo orłem w nauce to nie jestem... jedynek co prawda nie mam ale świadectwo średnie...teraz trzeba się do matury przyłożyć... :/

Ja tam wole rocznik 90'! ;D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='wiki4']To pewno będą zdjęcia, co? :razz:[/QUOTE]

[quote name='WeronikaM']super :)
narób dużo fot !!! :loveu:[/QUOTE]
Hyhy będą będą :D

[quote name='Czarnulka']Jeszcze nie wiem gdzie potem pójde.. Musze sie zastanowic.[/QUOTE]
Przemyśl to dobrze :razz:
[quote name='przeszlus']CZyli czarnulka to 95 rocznik!!
Najlepszy co nie ;)[/QUOTE]
NIE:diabloti:

[quote name='*anusia&ajlu*']ostatnio ucze ja na smaki, ze jak ktos biegnie kolo nas to cmokam zeby sie na mnie spojrzala i daje smaka, jak osoba przebiega i nie zwroci na nia uwagi to ja chwale, narazie sie uczy, nie zawsze jej to wychodzi, ale jest coraz lepiej, juz mama nie panikuje jak widzi jakiegos rowerzyste i Ajlu spuszczona:)
ucze ja jak jest bez smyczy bo w smyczy zawsze pobiegnie bo wie ze ja zatrzymam i nie wiem jak ja tego oduczyc...
a ja jak jade na rowerze to nie ma szans zeby nie gryzla, nie mam w domu roweru i nie mam jak uczyc:/

a tak ogolem to dlaczego w tytule masz ze Shira jest zmora labka? :)[/QUOTE]
O, właśnie tak też uczyłam Shirę. Tylko że miałam łatwiej bo w ogóle nie znała rowerów, miała 7 tygodni i uczyłam ją w ten sposób nie zwracania na nie uwagi:)

Jak widzisz rower to ją wołaj pokazuj jej smaka każ siedzieć i jak rower Was mi nie a ona wytrzyma pochwal i daj smaka :D. Na razie ty nie próbuj wsiadać, jak nauczy się ignorowac rowery to wtedy wyłudź od kogoś i spaceruj na początku z rowerem i psem, jak się oswoi powolutku wsiadaj i spokojnie ją zapewniaj że wszystko gra:)
( Ze mnie też się śmiali że spaceruje z psem i rowerem:evil_lol:)

A zmora labradora, bo w bloku przed nami mieszka czarna labradorka, Lusia. Shira się z nią wychowywała( Lusia jest kilka miesięcy starsza) i pozwalała ze sobą Shirce robić wszystko, jeść uszy włazić na siebie i teraz się uwielbiają a duża Shirka nadal na nią włazi i zjada jej uszy:evil_lol: Jak dwa szczeniaki:lol:
[quote name='Baski_Kropka']A ty moja droga gdzie się wybierasz po maturce studia jakie? a może praca ;>?? ja mam stres ze się nie dostane na dzienne a na zaoczne nie chce iść..;/ zaczęłam sobie pracować fajnie weekendowo miło się pracuje na prawdę i nie mam ochoty tego na razie zmieniać.. chce jeszcze 3 lata młodości mieć.. dorosłe życie to trochę potem :D W każdym razie powtórzę się...mam cholernego stresa...bo orłem w nauce to nie jestem... jedynek co prawda nie mam ale świadectwo średnie...teraz trzeba się do matury przyłożyć... :/

Ja tam wole rocznik 90'! ;D[/QUOTE]
Rocznik 90 jest najlepszy.... kiedys w badaniach podawano że statystycznie najinteligentniejszy hyhyhy :evil_lol:

Ja chcę właśnie na zaoczne, żeby już pracować. Byłam długi czas kelnerką w weekendy ale był to zły pomysł bo noc i dzień pracowałam a do szkoły szłam nieprzytomna... ale poczułam jak to jest mieć własne pieniadze:)

Teraz sprzątam u pewnej pani stomatolog, dużo z tego nie ma bo to tylko raz w tygodniu a ambicje rosną:diabloti:

Na studia idę na fizjoterapię do Poznania:)
Ze świadectwa mam średnią 4.0 więc nie narzekam :cool3: a z matury boję sie matmy :( Inne przedmioty zdje zadowalająco (70. 80 procent) a matma porażka!:placz: Raz zadana raz nie:shake:

Musicie za nas trzymać kciuki:loveu:!!

Link to comment
Share on other sites

Noo to wy za nas tez musicie trzymać :P Ja 2 nie zdałam 2 zdałam z matmy i ciekawa jestem.. z polskiego jest spoko z angielskiego nieeeebo :D ale świadectwo.. średnią z 4 lat mam chyba 3,4 :/ no ale ja leniwa jestem strasznie :/
A na zaoczne nie chce iść z tego powodu, że nie miała bym już czasu i możliwości trenowania i startowania w zawodach bo weekendy zajęte, a to nam tyle radości daje :(
Więc modle się o dostanie się na dzienne, ale za zdany egzamin zawodowy są dodatkowe punkty na studiach to spoko :D
Ja się na akademię ekonomiczną w Katowicach wybieram na logistykę albo gospodarkę przestrzenną.. ;)

Ja pracuje w weekendy. piątki soboty niedziele, jako promotorka aparatów z Nikona, czas pracy i godziny w jakich pracuje reguluje sobie sama ;) Wcześniej pracowałam na małym AGD ;P i spoko radze sobie...teraz mam fajniej bo poza płaconymi godzinami pracy mam prowizje od sprzedanego sprzętu... kasa nie jest jakaś ogromna...ale tak na prawdę ode mnie zależy ile zarobie :D wiec jak byś dostała taką bardziej stałą prace na nazwijmy to promocji chociaż ona nią nie jest, to powiem Ci że fajnie jest ;)

Link to comment
Share on other sites

Uhuhuh...z dala od matmy :D

Zjazdy są co dwa tygodnie a tez założę się że nie na każde się jeździ :D Nie taki diabeł straszny ;). Dobrze masz jak rodzice cię będa utrzymywać...mi tyle siana nie dadzą, a i właśnie bez psa caaaały tydzień:( nie dla mnie;p

Link to comment
Share on other sites

ja chce iść na bezpłatne studia dzienne... nie na takie dzienne za które płaci się ciężkie pieniądze ;D wiadomo...że poprawki czy coś no to muszę sobie opłacić i dojazd na wykłady itp.. ale nie ma źle...moja droga, jak pójdziesz na zaoczne i do pracy to dopiero będzie tydzień bez psa ;) ja to tak na to patrze :P

Link to comment
Share on other sites

mhmm...dalej uwalam ze jesteś marzycielka... tak myślę że do 16 to minimum będziesz pracować ;P Mój TŻ pracuje w makiecie jako doradca fachowy ze się tak ładnie określę na foto i ma grafik niby 10 - 15 dni wolnego w miesiącu ale pozostałe 15 dni robi po 12 godzin albo 11 ;/ nie wiem.. moze ja sie nie znam... chociaż prace trzymam kciuki żebyś znalazła :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...