Jump to content
Dogomania

PRZYWITANIA I NOWE OSOBY NA FORUM :)


Recommended Posts

Ja cale zycie kochalam psy i wszystkie zwierzeta,ale od kiedy jest ze mna moja sunia podzial taki wynika z zycia codziennego a nie z tego,ze inaczej oceniam ludzi bez psow. Tez dlugo myslalam,ze nie moge miec psa az to on mnie sobie wybral, podobnie jak moje dwa 10-cio letnie koty.

Link to comment
Share on other sites

witam wszystkich!!!!! troszke juz jestem na tym forum, ale witam sie dopiero teraz:lol: jestem szczesliwa posiadaczką trzech psiurków, a raczej czterech- :razz: wszystkie cztery to kundelki:loveu: dwa z przeszloscia nie za ciekawą:shake: witam wszystkich jeszcze raz:) i pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Noproszę, jak to teraz nowym dogomaniakom dobrze, przywitania i przywitania. A jak ja tu wpadłam to tak samotnie mi było......... :-(
Gratuluje pomysłu założenia tego tematu.

Na forum wciąż czuję się now, ale dzielnie walcze o odznake (tak psiuńcia łapcia niebieska mi sie marzy, chociaż jedna.....)

Wiatm serdecznie najnowszych zwłaszcza tych poniżej 10 postów. Na dogomani jest sympatycznie, tylko trzeba troszke poszczekać :razz: Dogomaniacy, to ludzie o dobrych sercach na których zawsze możesz liczyć. 9Przekonałam się o tym czytając różniaste tematy)

mam suczke husky, ale traktuje ja na równi z innymi pieskami. uważam, że kundelki sa kochane (miałam wczesniej kilka ['])

Zdjęć nie mam bo nie mam cyfrówki, a tak wogóle to jestem nieletnia i mieszkam w Mielcu, chętnie poznam dogomaniaków z mojego miasta, bo takich jeszcze na dogo nie spotkałam :p

Link to comment
Share on other sites

Mielec leży w woj podkarpackim :cool3: w kotlinie Sandomierskiej :lol: na rzece Wisłoce na pn-zach od Rzeszowa :roll: na pn od Debicy (tej od opon ;) ) NIe ma go na wszytskich mapach. A ty skąd jesteś??

Moje kochanie moż ei jest huskim :loveu: Ale wogóle mnie nie słucha :oops: Ah ten jej charakterek :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kori']Mielec leży w woj podkarpackim :cool3: w kotlinie Sandomierskiej :lol: na rzece Wisłoce na pn-zach od Rzeszowa :roll: na pn od Debicy (tej od opon ;) ) NIe ma go na wszytskich mapach. A ty skąd jesteś??

Moje kochanie moż ei jest huskim :loveu: Ale wogóle mnie nie słucha :oops: Ah ten jej charakterek :loveu:[/QUOTE]
Ja jestem z Poznania :)
A psiaki które sie nie słuchaja maja swój urok :loveu: tak samo jak rozrabiaki :cool3:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...