Jump to content
Dogomania

PRZYWITANIA I NOWE OSOBY NA FORUM :)


Recommended Posts

My też witay cieplutko. Mam na imie Justyna co zreszta chyba widać po niku jestem z Warszawy a moja druga połoweczka to piesek o imionku Tequilka... Tequilka jest rasy mix i jest już dorosłym pieskiem....lecz jeśli ktoś pyta o jej wiek to twardo utrzymuje że to szczeniak.... no coż kobietek o wiek sie nie pyta:)

::*:*:*:*:*:*:*:* i pozdrowionka

Link to comment
Share on other sites

witajcie.mam na imie aska w styczniu przeprowadzilam sie w okolice mikołajek pomorskich i "odziedziczylam" na oko 5letniego psa.misia to pies po przejsciach glodzony, bity, trzymany na lancuchu- zastraszony.. odkad jest pod moja opieka lancuch zostal wyrzucony a misia z dnia na dzien sie resocjalizuje ;) kazdego faceta omija szerokim lukiem( do meza ktory ja czesto gesto karmi -podeszla ostatnio 3razy:roll: na kika sekund i to byl dla nas wielki sukces) ja od kwietnia moge sie do niej przytulac.najbardziej akceptowana z nas jest ponad 2letnia zuza-dziecko "moze" wszystko psiak ja w pelni akceptuje. niestety misia srednio sie nas slucha-tj wolana jak "idzie w sina dal" obraca sie popatrzy pomerda ogonem i wraca do swojej wedrowki(czuje sie wtedy totalnie zignorowana przez mapiszona)
mimo wszystko misia to kochany dobry pies:loveu: o gigantycznym apetycie zjadlaby wszystko i o kazdej porze:roll: i bardzo sie cieszymy ze jest z nami.
w naszej rodzince jeszcze miejsce swoje maja dwa koty -cicik i zaba-oba niewychodzace.(tj.jak mieszkalismy w poznaniu to byly balkonowymi kotami -teraz czekaja na woliere)

a o to misia
[url]http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/1a5ac578647a7536.html[/url]

Link to comment
Share on other sites

Ja juz jakis czas na forum jestem, ale przedstawic sie nigdy nie jest za pozno :p Wiec, mam na imie Kasia. Moim oczkiem jest kundlica, ktora w tym roku konczy latek 5.
Jest to pies z przeszłoscią. Urodzila sie na wsi. Przeżyla jako jedyna z miotu. Prawdopodobnie ma cos z collie długowlosego. Jej wlasciciele kochali ją do czasu urodzenia dziecka. Wtedy Sonia miala zaledwie rok. Wkrótce przeprowadzili sie do mojego miasta i bloku. Sunia wałęsała sie calymi dniami. Przeganiana, zakleszczona, zarobaczona, głodna. Z wlascicielami mielismy jakotaki kontakt, wiec sunia czasami u nas bywala. Nieraz wygoniona z domu na noc spała u nas na wycieraczce cichutko popiskując. Jaki był powód? Nieobcietymi pazurkami chodzila po panelach budząc dziecko. Niie wspominając juz, ze ów dziecko kiedy troche podroslo meczylo psiaka. Wreszcie zaproponowalismy, ze wezmiemy sunie. Naszczescie sie zgodzili :multi: I takim sposobem jest juz u nas 4 lata. Kochana, odzywiona, zdrowa. Szkoda, ze nie widzieliscie jej przed czterema laty. Byla tak wygłodzona, ze przez jej marną siersc, ktora teaz jest bardzo puszysta mozna bylo bez problemu wyczuc kazdą kosteczke. Poprzedni wlasciciela twierdzą, ze teraz jest za gruba :razz: A to tylko efekt jej pusztej siersciuchy. Wtedy byla ochłapnieta, szorstka i w ogole nieprzyjemna :cool1:
Teraz mają oni drugiego psa. I historia lubi sie powtarzac...Psina walesa sie, czsami spi na korytarzu. Brudna, wychudła...Siersc wisi na nim jak na shar-pei'u, a jest to pies bardzo podobny do labradora...
I oto cala histora ;) Mam nadzieje ze nie wynudzilam. Ale taka jest prawda ...
PS: Sonię mozna obejrzec w galerii klikając na podpis :p

Link to comment
Share on other sites

witamy serdecznie :) ja i moja slodka suczka mea, ktora jest ze mna od tygodnia. jest mieszanka owczarka niemieckiego z colli. bardziej przypomina owczarka niz colli. jest sredniego wzrostu (zdjecia wkrotce) ze slicznymi brazowymi niesamowicie madrymi oczetami. Mea ma 15 miesiecy i zostala oddana z powodu braku czasu dla niej. my, czyli ja i moj TZ pracujemy, a Mea niestety troche w domku siedziec sama musi, ale do towarzystwa ma slicznego kroliczka w podobnych barwach co psiur i aspolecznego chomika. Mea jest bardzo madrym, wesolym psem, niestety jeszcze nie przyzwyczajonym do zycia miejskiego, pochodzi z obzerzy, ale wszystko jest na dobrej drodze. spacery uwielbia, a do tego jest niesamowicie grzeczna. do parku mamy okolo pieciu minut, po drodze asfalt i ogolnie ulice. Mea nic po drodze nie zrobi, wyczeka pieknie monentu az pojawimy sie na trawce w parku. wszystcy mieszkamy w Anglii stad tak istotne dla mnie jest iz moj pies nie zalatwia sie na ulicy.

Link to comment
Share on other sites

Ja Ci wierzę,mam trochę rodzinki rożrzuconej po świecie i sama nawet w Noemczeh mieszkałąm,ale wiem,że są tego plusy i minusy i fakt,zależy z jakiej strony patrzysz."Tam ci dobrze,gdzie cie nie ma"-coś w tym jest.Jesteś tu,chcesz tam,jesteś tam,chcesz,tęsknisz do tu.

Link to comment
Share on other sites

jesli masz mozliwosc studiowania w Anglii to zdecydowanie polecam. juz teraz zapewniam Cie, ze jestes duzo bardziej madra niz przecietni angole.... moze to brzydko brzmi, ale niestety, polskie spoleczenstwo po liceum jest lepiej wyksztalcone niz angielskie. do tego dochodza rozne zaplecza socjalne dla studentow, mozliwosc pracy w zawodzie itp.

Link to comment
Share on other sites

Londyn? z tego co wiem tam jest strasznie duzo polakow i do tego jest bardzo drogo, ostatnio dziewczyna z ktora wlasnie pracuje po roku czasu przyjechala do mojego miasta wlasnie z Londynu. zachwycona nie byla, pracy duzo nie ma. no ale Ty na studia to co innego. z drugiej strony mieszkac w Londynie, niejako w centrum swiatowych i europejskich wydarzen..... fajna sprawa.

Link to comment
Share on other sites

Witam ;) wszystkich :D

Mam na imię Ania, dogmanię znalazłam dzisiaj i mam zamiar tu trochę pozostac :D
Tylu tu psich maniaków :D

Ja mam 9 letniego wielorasowca Jarpena a jego fotki są w galerii ;)
ale i tu jedna wkleje :D

[URL=http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/fb8c1531be8eb2b0.html][IMG]http://images4.fotosik.pl/38/fb8c1531be8eb2b0m.jpg[/IMG][/URL]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...