Jump to content
Dogomania

PRZYWITANIA I NOWE OSOBY NA FORUM :)


Recommended Posts

Witam
Chociaż dawno się tu zalogowałam to się jeszcze nie przedstawiłam.
Mam dwie sunie przygarnięte z przytuliska w Zielonce pod Warszawą. Pierwsza - Lena - jest u nas od grudnia 2006 a druga - Prima - od stycznia 2007

Link to comment
Share on other sites

Witaj, ja nawet nie wiem czy opisywalam swoje psy, mam jedna sunie Korke szkole ja klikerowo, czasami na smaki, jest nierodowodowa niestety czego załowac nie moge ale na przyszłosc wiem juz co to pseudohodowla i wysterylizuje Korke. Moja boksia KOra ma oczywiscie niekopiowany ogon i uszy nauka idzie nam srednio raz lepiej raz gorzej, nie moge narzekac bo suka jest bystra.Kora ma rok i 3 miesiace.

Druga moja suka to Kaja podobna do szpica ale to mixio, obecnie ma 6 latek, nie szkole ja zbytnio, ale ma posluszenstwpo za soba.
Jest zrolwnowazona i stateczna nie to co kora ktora jest diabelkiem dostaje głupawek i lubi brykac;):evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]nie wspomne już o imieniu dla psiaka [/QUOTE]

hehe pamietam jak byłam z nim pierwszy raz w lecznicy i apni zakładając mu ksiązecz zapytała mnie o jego imie ja do niej , że Sajgon a ona pod nosem sie uśmiechła i mrukła tylko "czego ludzie nie wymyślą" :evil_lol:

witam wszystkich jeszcze raz bardzo serdecznie :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

Witam! Nazywam się Kamila, tutaj jednak mam nick Cambel :cool3: Mam 14 lat, mieszkam w Rzeszowie, na forum jestem od marca, ten dział też już jakiś czas śledzę, lecz dopiero teraz zebrałam się, żeby się przedstawić. ;) Jak narazie nie mam psa, lecz już wkrótce się to zmieni! Ostatnio zostałam wolontariuszką w rzeszowskim Kundelku, i stamtąd również zamierzam przygarnąć psa...Kundle są moją największą miłością :loveu:

Pozdrawiam wszystkich Dogomaniaków! :cool3:

Link to comment
Share on other sites

Witam też jestem nówka ;) Mam na imię Patrycja i mam 12 latek :evil_lol: W przyszłości będę mieć dalmatyńczyka :loveu: dalmatek jest do mnie idealnym psem :) Mam psiaka o imieniu Lili <kundelek> i niedługo założę jej galerię ;).

Pozdrawiam ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

To teraz ja, tak trochę z innej beczki :loveu:

Dzisiaj byłam w schronisku....i...oto efekt! :

[IMG]http://www.rsoz.superhost.pl/images/zoom/URJTHY/CALINECZKA_-143.jpg[/IMG]

Zdjęcie jeszcze ze schroniska...

Przekochana sunka, strasznie lgnie do ludzi. :)

I nie lubi 'Mody na sukces' :evil_lol: Jak wlaczylam telewizor, i akurat na tvp1, to zaczela szczekać :lol:

Uf..Okropnie energiczna, chyba ze 3 godziny na polu bylysmy, i to nie wystarczylo, jeszcze w domu poszalała, i teraz zasnęła :D

Link to comment
Share on other sites

Witamy wszystkich psiarzy :) i ich pociechy :) jestesmy z wrocławia
chcialibysmy sie z Wami serdecznie przywitać , jestesmy tu nowi wiec prosze o wyrozumiałość ( przynajmniej na początku ) :oops:
Posiadam z moją kobietą 2 kundelki uratowane jeden ze schroniska ( assanek ) a Czile wziąłem siłą menelowi gdy miała 3 miesiące...
Na forum trafiłem przypadkiem bo chciałem dowiedzieć sie cos o cieczce ...


PozdrawiamY i mamY nadzieje do zobaczenia :) :cool3:

Link to comment
Share on other sites

Witam serdecznie :)

[quote name='Sajmon&Czila&Assan']Posiadam z moją kobietą 2 kundelki uratowane jeden ze schroniska ( assanek ) a Czile wziąłem siłą menelowi gdy miała 3 miesiące...[/quote]

Super, że jeszcze na świecie są tacy dobrzy ludzie, jak Wy, którzy ratują takie bidulki..Jestem pełna podziwu. ;)

Pozdrawiam. ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Sajmon&Czila&Assan']planowalismy Goldena , ale sumienie nas ruszyło i trzeba pomagać bezdomnym i biednym psiakom... psiaki mamy do kochania a nie na pokaz... mają sie bardzo dobrze nie ma dnia zeby nie poszly pobiegac do parku czy poplywac w rzece :) straszne urwisy ale bardzo kochane :)


pozdrawiamY[/quote]


Takie myślenie mi się bardzo podoba. ;)
Pies raczej nie jest po to, żeby chwalić się przed innymi, ale żeby był naszym przyjacielem...
Kiedy idę ulicą z moją Megi, ludzie o nią coś pytają, jak powiem, że jest ze schroniska, to mówią: A to będzie bardzo wdzięczna...
Może to i stereotyp, ale ja po kilku dniach już widzę, jak ona się do mnie przywiązuje. :p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Samturia']mało schronisk uznaje wolontariat :([/quote]

To źle, bo nie wyobrażam sobie żeby pieski siedziały nieustannie w boksach bez ciekawszych zajęć. U nas pracownicy mają dużo na głowie :( . A dla piesków liczy się nawet to że raz kiedyś ktoś się z nimi piłką pobawi (jedno z moich ulubionych zajęć, z którego zawsze trzeba wyjść brudnym xD)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...