Jump to content
Dogomania

PRZYWITANIA I NOWE OSOBY NA FORUM :)


Recommended Posts

  • 1 month later...

[quote name='Marta1990']A ja kocham tylko kundelki!Zawsze zachwycam sie nimi na ulicy . Niestety nikt ze znajomych nie podziela mojej pasji :([/QUOTE]

oj, chyba nie, bo tu pełno kundelko maniaków :lol:. Od zawsze mam rasowe psy i dla równowagi kundelki :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 months later...

Melduję się i ja. Po walce z KTOZem - udało się i 5 letni Amber ( mieszaniec z IMHO urodą labradora, który jest rudy ) jest już w domu. Forum czytuję od dawna, więc skoro jesteśmy już we dwoje to pora była się zarejestrować i przywitać. :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kuba K.']Melduję się i ja. Po walce z KTOZem - udało się i 5 letni Amber ( mieszaniec z IMHO urodą labradora, który jest rudy ) jest już w domu. Forum czytuję od dawna, więc skoro jesteśmy już we dwoje to pora była się zarejestrować i przywitać. :)[/QUOTE]
Witamy ,witamy .chętnie zdjątka pooglądamy. :)

Link to comment
Share on other sites

Forum czytuję od dawna, ale się nie udzielałam. Teraz chyba zacznę, bo czekam na odbiór szczylka ze schroniska. Mała jest w typie border collie, choć co z niej wyrośnie, to na razie zagadka. ;) Podobno jest najżywszym szczeniakiem w schronisku i pojawia się w 5 miejscach naraz. :)

Link to comment
Share on other sites

To ja też się przywitam :) mam już "na koncie" 2 wątki na Dogomanii, dotyczące mojego szatanka - przygarniętego czteromiesięcznego mieszańca Cezara.

Pora więc powiedzieć - cześć i czołem! :) Mam nadzieję że znajdę tu wiele wartościowych porad dotyczących wychowania i życia z psem :) Bardzo miło się Was czyta, naprawdę.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 4 weeks later...

Witam, czytam forum od miesiąca ale dopiero dzisiaj natrafiłam na ten wątek :)
Jestem szczęśliwą właścicielką obecnie 14 tyg. kundelka o wdzięcznym imieniu "Homer J." :multi: Jego matka była rasowym cocker spanielem - w co nikt nam nie wieży patrząc na jego rozmiary :P Ojciec nieznany - każdy ma inny pomysł, słyszałam już nawet, że to może Nowofunland :D Sami jesteśmy ciekawi jaki będzie duży ;)
A tak w ogóle to nigdy nie chciałam mieć psa, ale w końcu uległam namową męża i się zakochałam :loveu: Zwariowałam na jego punkcie i wykańczam wszystkich opowieściami o psiaku i zamartwianiem się o niego. Dlatego cieszę się, że jestem na tym forum, mam nadzieję, że nikogo tu nie zamęczę :P
pozdrawiam :)

Link to comment
Share on other sites

Witam serdecznie dogomaniaków.

Od zawsze kochałam pieski,na własnośc mam już trzeciego,a raczej pierwszą sunię,bo jej poprzednicy to były chłopaki.
Maja ma 3 latka i jest mieszańcem jamniczki miniaturowej z panem niewiadomego pochodzenia :)

Moje pieski wszystkie były mieszańcami,tak jakoś wychodziło.
Pierwszy był mieszańcem spanielka z nn,drugi nie wiadomo ale uroczy.
Maja trafiła do nas przypadkiem,zawsze podobały mi sie czarne jamniki i nawet jednego o mało nie kupilismy,ale jakoś nic z tego nie wyszlo.
Maję spotkaliśmy na niedzielnym spacerze,dreptała dzielnie za swoją mamą i panią,była tak maleńka,że aż trudno było uwierzyć że to pies.
My na jej widok podniesliśmy taki zachwyt,że nie było innej mozliwości,została nasza.

Link to comment
Share on other sites

  • 11 months later...

cześć, jestem Weronika :) od kilku miesięcy mieszka ze mną urocza młoda dama - Henia. dostałam ją od znajomych. miała być w połowie pekińczykiem, ale okazało się, że z pekińczyka ma... nic. na razie rośnie jak na drożdżach, zdrowa i energiczna, wszędzie jej pełno. lubię czytać o waszych pupilach, więc dlatego się tutaj zarejestrowałam. pozdrawiam :)

Link to comment
Share on other sites

cześć, jestem Ela. przymierzam się do adopcj kundelka, ale najpierw chciałbym się dobrze przygotować, bo wczesniej nie miałam psa. myslę, że wybrałam dobre miejsce na naukę. widze, że jest tu mnóstwo miłośników piesków, także tych porzuconych, niekoniecznie z rodowodem. ściskam was i waszych pupili bardzo mocno ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...