Jump to content
Dogomania

PRZYWITANIA I NOWE OSOBY NA FORUM :)


Recommended Posts

  • 1 month later...

Witajcie ;)
Mam na imię Ania i od prawie 3 miesięcy jestem właścicielką kundelka który zwie się Otto :)
miał być u mnie tylko na tymczas ale tak został przez nas pokochany, że został z nami na zawsze :D niedługo założymy galerie i tam będzie opisana cała historia mojego pupila która wcale nie była taka kolorowa :(
Pozdrawiam ! i jużw krótce zapraszam do galerii :)

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Czeeeść!

Jestem Aśka, interesuję się starożytnym Egiptem (ulubiony bóg to Anubis, Horus i Meresger) i anime (ulubione to Fairy Tail i D.Gray-Man). Od jakiegoś czasu pomyślałam nad adopcją psa, takiego ze schroniska. Teraz może nie, ale mam zamiar w wakacje lub gdzieś na wiosnę zaadoptować takiego (rodzice chcą szczeniaka, mi to wszystko jedno, i tak będę go kochać XD). Jestem uzależniona od pisania Capsem oraz wstawiania masakrycznej liczby emotikonów, ale tutaj mam zamiar się powstrzymać. Tak btw to rzadko bywam na forach. Zarejestrowałam się, aby dowiedzieć się więcej o opiece nad psem. :3 No i poznać innych właścicieli psów...

Tu opiszę swoje zwierzątka, jakby to kogoś obchodziło:
Tak, miałam psa. Czarnego kundelka, jasno podpalanego. Zwał się Tobi, pomimo tego, że był on suczką. xDD Ale wołałam na nią często "Toba" lub "Tobago". Jednak... Miałam ją bardzo krótko, ok. 2 miesięcy. Znalazłam ją wyrzuconą pod mostem, podobno ktoś wysiadł z auta, zostawił ją i pojechał. Miała ok. roku. Niestety, ona ciągle uciekała z domu (czasem nawet się zastanawialiśmy jak) i pewnego razu została potrącona przez samochód. ;(
Miałam jeszcze kota, zwał się Vincent (ew. "Vincey", lub wersja dla rodziców: "kot". No i jak mu się udało coś przeskrobać to "pchliwór" XD). Był pręgowanym, szaroburym dachowcem z białym śliniaczkiem pod brodą. Znaczy sie taką uroczą łatką. Mialam go prawie 3 lata, i zdążyłam go szczerze pokochać. <3 Jednak jakieś... parę dni temu spotkał go los taki jak Tobago. ;( Ehhh...



Tak się rozpisałam, że teraz nikomu się tego nie będzie chciało czytać. No nic, pozdrawiam wszystkich. :3

Link to comment
Share on other sites

Witam - jestem Oli. Nie mam prywatnego pieska, ale często opiekuje się pieskiem brata (zwłaszcza jak ma całodobowe dyżury). Czyli właściwie Niko jest też troche mój:multi:. Marze o własnym "4-łapnym szczęściu", ale o tym może kiedy indziej. Uwielbiam Nikusia choć on jest bardzo rozpieszczony (pewnie sama troche sie do tego przyczyniłam) i często bywa niegrzeczny:)
To może tyle w ramach powitania:cool1:

Link to comment
Share on other sites

Witajcie, jestem właścicielką półrocznego szczeniaka o imieniu Cookie. W jego wątku który możecie obejrzeć tu:[url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/235459-Cookie-Puchate-uszy-)?p=19951356#post19951356[/url] dowiecie się z pewnością skąd ten nick na forum ;)
Prywatnie, studentka IV roku zootechniki, zainteresowana aktualnie głównie swoim psem oraz pisaniem pracy inżynierskiej ;)

Kilku użytkowników zdążyło mnie już poznać w jednym wątku, gdzie zwróciłam się z prośbą o pomoc w rozwiązaniu jednego z kilku problemów z Cookim, który bywa krótko mówiąc niegrzeczny. Mam nadzieję, że z Waszą pomocą uda mi się zapanować nad moim psiakiem :)

Link to comment
Share on other sites

Hej, jestem Agnieszka, mam 18ście lat. Jestem właścicielką ponad 4 letniego kundelka Lucka, którego znalazłam na ulicy i 10miesiecznej suni Maji. Interesuję się kynologią, fotografią, grą na elektryku, grafiką, rysunkiem, a nawet akwarystyką ;)

Nie lubię się o sobie rozpisywać, mam nadzieję że tyle wystarczy :P

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Cześć :)
Jakieś dwa i pół miesiąca temu przygarnęłam wraz z partnerem kundelka, którego nazwaliśmy Bestia :) Pierwsze co zrobiłam, to zaczęłam czytać, czytać, czytać i szukać informacji na temat żywienia, wychowania i wszystkiego co potrzebne, ponieważ jest to nasz pierwszy pies. Mam nadzieję dobrze go wychować, bo teraz ciąga na spacerach i nie lubi innych psów. Popracujemy z nim i mam nadzieję, że mu przejdzie :)

Coś o mnie: interesuję się sztuką, rysunkiem, troszkę grafiką, mangą (japoński komiks). Lubię również fantastykę.
Wykorzystując swoje 'jako takie' umiejętności chciałabym ofiarować kilka ręcznie robionych kartek, czy rysunków schronisku dla zwierząt w Szczecinie, aby mogli je symbolicznie sprzedać i zdobyć troszkę pieniędzy dla zwierzaków.

Edited by WiedźmOla
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Witam wszystkich.
Dosyć sceptycznie podchodziłam do zarejestrowania się na tym forum, ale w końcu uległam. :)

Żyję sobie na co dzień z psem z piekła rodem, dziwnym jak żaden inny, ale to czyni go takim oryginalnym i wyjątkowym :) Bardzo długo nie mogliśmy się dogadać, ale teraz rozumiemy się bez słów. Trenujemy głównie Obi, troszkę mniej frisbee, trochę więcej sztuczek i naprawdę okazyjnie agility.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

[quote name='veronka']Podglądałam wystarczająco długo, czas się przywitać ;)

A oto i mój Torres
[URL="http://imageshack.us/photo/my-images/195/dsc4473y.jpg/"][IMG]http://img195.imageshack.us/img195/5100/dsc4473y.jpg[/IMG][/URL]


Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL]
[URL="http://imageshack.us/photo/my-images/855/29763847893933211867479.jpg/"][IMG]http://img855.imageshack.us/img855/1285/29763847893933211867479.jpg[/IMG][/URL]


Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL]

Trafił do mnie 03 lipca 2012, był wtedy oceniony na 3 miesiące. Gdy ktoś pyta o rasę ;) to mówię, że jest kundlem leśnym, bo w lesie został znaleziony. Jest pierwszym psiakiem w moim życiu, a że zawsze o psie marzyłam, to jest rozpieszczany, chyba :D Ale miło z jego strony, że mi jednak na głowę nie wchodzi i jest grzeczny. Cóż, każdy dostaje takiego psa, z jakim jest sobie w stanie poradzić ;)[/QUOTE]

Witam

Nie wiem czemu tak późno ale już jestem. Znalazłem go w ogłoszeniu na FB kolega, kolegi itp. jak to zazwyczaj. Coś mnie tknęło jak zobaczyłem jego zdjęcie. Wiedziałem że muszę, veronka zawsze się zastanawiała czy mieć psa, hmmm chciała to pewne ale nie miała odwagi. Więc trzeba był podjąć tzw. męską decyzję, nic jej nie powiedziałem. Pojechałem, jak go tylko zobaczyłem, rozłożył się kołami do góry kompletnie bezbronny, więc ja tzw. prawdziwy facet sie kompletnie rozkleiłem :). Zanim dojechałem z Marek do Pyr (cała Warszawa ok. 60km) miałem już kompletnie zarzygany samochód. (na szczęście ułożyłem go w śpiworze veronki ;P). Zadzwoniłem by zeszła z kawą, wyszła, ja otworzyłem drzwi wystawiłem psa - "jak to to nasz?!" :D.

Torres - nie jestem fanatykiem piłki ale lubię i jakoś sie tak złożyło:
1. Znaleziony w lipcu (Euro 2012)
2. Rudy
3. Kocha piłeczkę
4. Szczeniak

Fernando Torres

1. Grał na Euro
2. Rudy
3. Co najważniejsze - El Nino :D

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Witam serdecznie wszystkich dogomaniaków :)
mam na imię Sylwia i od prawie roku jestem psiarą :lol:
5.03.2012 moje serce skradła schroniskowa psina, jakieś dziwne mieszadło owczarka niemieckiego i już nie wyszłam stamtąd bez niej ;) Miała wtedy ok. 2 lat, była wychudzona, schorowana i spragniona kontaktu z człowiekiem. Teraz wygląda tak:

[IMG]http://www.psy.pl/gfx/psy/pl/myspaceprofile/95/11119/967675598.jpg[/IMG]

[B]Naszka[/B] jest psem baaaardzo aktywnym i super szybkim, jeszcze nie poznaliśmy psa, który by ją dogonił ;) Uwielbia biegać, a zabawa w berka to jej ulubione zajęcie.
Toleruje inne pieski, szybko się zaprzyjaźnia :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...