Jump to content
Dogomania

Dieta niskosodowa


Madallena

Recommended Posts

Weterynarz zalecil mojemu psiakowi diete niskosodowa.

W karmach mniej wiecej sie orientuje. Royal Cannin ma karme Cardiac czy cos w ten desen.

Pytanie:

czy przy diecie podawac mu rowniez wode z niska zawartoscia sodu (z tego co pamietam to np. naleczowianka).

Czy sa jakies specjalne przepisy (gotowane jedzenie) typu kurczak gotowany z ryzem, zeby mu podawac? (od razu zaznaczam prose o latwe bo kucharka to ja nie jestem... ;) )

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Madallena']Weterynarz zalecil mojemu psiakowi diete niskosodowa.

W karmach mniej wiecej sie orientuje. Royal Cannin ma karme Cardiac czy cos w ten desen.

Pytanie:

czy przy diecie podawac mu rowniez wode z niska zawartoscia sodu (z tego co pamietam to np. naleczowianka).

Czy sa jakies specjalne przepisy (gotowane jedzenie) typu kurczak gotowany z ryzem, zeby mu podawac? (od razu zaznaczam prose o latwe bo kucharka to ja nie jestem... ;) )[/quote]

Mój psiak jest na royal caninn Cardiac - Jest sercowcem to podaje mu jak chce mięska to puszke cardiaca a wode pije kranówke :p

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
  • 3 months later...

Dlaczego te wszystkie karmy niskosodowe zawierają tak mało mięsa? Karmy dośc drogie, a mięso na którymś z kolei miejscu za zbożami.. Z kolei trovet slyszalam ze ma BHA iBHT.. Nie wiem którą karmę mam wybrać dla psiuni z chorym sercem.:roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='emily-90']Dlaczego te wszystkie karmy niskosodowe zawierają tak mało mięsa? Karmy dośc drogie, a mięso na którymś z kolei miejscu za zbożami.. Z kolei trovet slyszalam ze ma BHA iBHT.. Nie wiem którą karmę mam wybrać dla psiuni z chorym sercem.:roll:[/QUOTE]
Z tych wszystkich diet jeżeli chodzi o Diety kardiologiczne polecam RC cardiac ...Mój fafik już jest na tej karmie hoho z dobre 4 lata (jak nie wiecej) i myśle ze jest ona najlepsza miałam wczesniej Hillsa i nie było takiej poprawy jak po RC pomimo ze ten ma te BHA/BHT ale powiedzmy która tego nie ma ?????

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...