Jump to content
Dogomania

Chihuahua krótko- i długowłosa (prosimy zakladac oddzielne tematy)!


Kenduś

Recommended Posts

  • Replies 5.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dzieki ło nie pomogło mi to:crazyeye:nic a nic
co do pracy nad włoskami to mi nie przeszkadza mam sama dwa długowłose Lhasa apso włoski do ziem i yorka też włosy ma ogromne zamiesciłam tam ich zdjęcia więc o prace to kąpletnie sie nie martwie tylko że podobają mi się i jedne i drugie są maleńkie i cudne trudno strasznie zdecydować mi się najchętniej kupiłabym dwa ale to troche nie realne ze wzglądu na ceny !!!!!!
a co do charakteru ,czy mają podobne czy jedne albo drugie są inne ,ja wiem że nie można tak powrównyać ale są rasy o specyficznych predspozycjach może to mi pomoże zdecydowac się na któregoś ????? a może macie linki do stron chihuahuek gdzie mają jeszcze maluchy do sprzednia ?.:loveu::loveu: nie koniecznie w polsce może być za granicą .

Link to comment
Share on other sites

Witaj [B]Sabi11!!![/B]

Ja mam krótkowłosą i oczywiście będę uparcie twierdzić, że krótkowłose są ładniejsze :lol: :lol: :lol:
Linków do hodowli gdzie akurat mają urodzić się ładne i zdrowe pieski nie posiadam.

Pozdrawiam i życzę jedynego słusznego wyboru jakim jest cziłka krótkowłosa :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:[COLOR=red] ........[/COLOR][SIZE=4][COLOR=red]I jesteśmy szczęśliwe bo marzenia się spełniają!!!!!!:loveu: :loveu: :loveu: [/COLOR][/SIZE]

[SIZE=4][COLOR=#ff0000]Pozdrawiam Cię i Twoją cudną Tekilkę!!!!!![/COLOR][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ksara']A ja dopiero teraz przekonałam się do krótkowłosej czi,wcześniej nawet myśleć o takiej nie chciałam:evil_lol:[/quote]

[quote name='ilonka']Ja też jestem za krótkowłosymi, długo- tez sa ładne ale jakoś wole krótkowłose[/QUOTE]

Dowcip mi sie przypomnial:
Przychodza blizniaki ze szkoly i mowia, ze ich mama wygrala konkurs na najladniejsza mame w szkole.
"Naprawde?" - cieszy sie mama.
"Tak, bo kazdy glosowal na swoja, a nas bylo dwoch"

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kayla']Dowcip mi sie przypomnial:
Przychodza blizniaki ze szkoly i mowia, ze ich mama wygrala konkurs na najladniejsza mame w szkole.
"Naprawde?" - cieszy sie mama.
"Tak, bo kazdy glosowal na swoja, a nas bylo dwoch"[/quote]

[SIZE=3][COLOR=red][COLOR=red][B]o i to jest podsumowane naszej dyskusji....:lol:[/B][/COLOR] [/COLOR][/SIZE]
[SIZE=3][COLOR=#ff0000][/COLOR][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

Hallo Hallo moi drodzy od wczoraj ja też już mam swojego ciułałka :multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi:
ma na imie Dexter i ma całe 7 tyg jest przesłodki rozrabia okropnie skacze wszystko gryzie i jest taki maleńki . I jest krótkowłosą ciułałką jutro zamieszcze jego zdjęcia z pierwszej sesji w nowym jego domku .

Link to comment
Share on other sites

Słuchajcie kochani jasne że wstawie fotki maluszka, :lilangel::lilangel::lilangel: kupiłam go z hodowli z Garlicy Duchownej tata jego to Drab Z Chmury Gradowej
a mama to Lola Złote Iskierki . [IMG]http://pictures.trader.pl/pictures/5/7/4/KS-922953-122554.jpg[/IMG]
Prawda że bardzo przystojny na pewno już nie długo wyruszymy razem na podbój ringów :lol::lol::lol::lol: Czy ktoś pojedzie z nami ???????;);)oj oj jestem troche zaspany może później pojedziemy .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Sabi11']Słuchajcie kochani jasne że wstawie fotki maluszka, :lilangel::lilangel::lilangel: kupiłam go z hodowli z Garlicy Duchownej tata jego to Drab Z Chmury Gradowej
a mama to Lola Złote Iskierki . [IMG]http://pictures.trader.pl/pictures/5/7/4/KS-922953-122554.jpg[/IMG]
Prawda że bardzo przystojny na pewno już nie długo wyruszymy razem na podbój ringów :lol::lol::lol::lol: Czy ktoś pojedzie z nami ???????;);)oj oj jestem troche zaspany może później pojedziemy .[/quote]


Słodki :loveu: A zwłaszcza ze jego mamusia ma na tak ładnie na imię :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Loona']Gratulacje! Mamy nowego chi w gronie :multi: wklejaj zdjęcia i powiadamiaj o ważnych wydarzeniach z jego życia :loveu:[/quote]

Witaj oczywiśćie bede informować cały czas -jest taki słodki że chętnie bym go nie stawiała na ziemi tylko nosiła na rękach i całowała choś zmączony zmianą domku teraz odsypia i 90 % dnia śpi, martwie sie czy to normalne czy nie powinien więcej się bawić . W pierwszy dzień okropnie bzikował przeciągał po całym pokoju zabawki większe od niego.

Link to comment
Share on other sites

[B][COLOR=red]Rita i ja mocno całujemy małego Dekstera mam nadzieje że razem będziemy jeździć na wystawy!!!!:loveu: :loveu: :smilecol: :loveu: :loveu: :loveu: [/COLOR][/B]
[IMG]http://images1.fotosik.pl/72/3792597ec238f787med.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...