Jump to content
Dogomania

Chihuahua krótko- i długowłosa (prosimy zakladac oddzielne tematy)!


Kenduś

Recommended Posts

[quote name='Kenduś']A ja mam dość wszystkiego, co związane jest z wystawami i tymi zazdrościami.
Chamstwo i podłość nie zna granic!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
W drugi dzień wystawy w Opolu piesek Belmondo el Mariachi, który dostał BOB'a został otruty...
I CO TU WIĘCEJ DODAWAĆ!!!
Mam nadzieję, że mątwa, która przyczyniła się do śmierci tego ślicznego pieska nie moze spac po nocach i mam nadzieję, że kiedyś sama odczuje taki ból po stracie...[/quote]

Wiecie co? To juz jest szczyt wszystkiego :shake:
Czasami sie wstydze ze jestem człowiekiem :placz:
Jak tak mozna?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 5.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='ksara']Jeśli myślicie,że ZKwP jest takie "cudowne i święte" i dba o psa to niestety bardzo się mylicie :angryy:
Nie będę przytaczać przykładów, ale to, jak traktowany jest pies zależy tylko i wyłącznie od CZŁOWIEKA !!!!!! Nie ważne do jakiej organizacji należy !!!!!![/QUOTE]

No właśnie! Zależy od człowieka! Dokładnie to napisałam. Jeśli zobaczymy ograniczenie do 50 tylko od nas zależy czy zwolnimy. Ale jeśli tego ograniczenia nie ma...ale rozsądek podpowiada zwolnij, a gnamy 200 km/h czy łamiemy prawo?

Tak samo nie zależne jest do której się organizacji należy, byleby miała sensowne prawa i sensownych hodowców.

[quote name='Kenduś']
A ja mam dość wszystkiego, co związane jest z wystawami i tymi zazdrościami.
Chamstwo i podłość nie zna granic!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
W drugi dzień wystawy w Opolu piesek Belmondo el Mariachi, który dostał BOB'a został otruty...
I CO TU WIĘCEJ DODAWAĆ!!!
Mam nadzieję, że mątwa, która przyczyniła się do śmierci tego ślicznego pieska nie moze spac po nocach i mam nadzieję, że kiedyś sama odczuje taki ból po stracie...[/QUOTE]

Kenduś :-o co Ty piszesz? Jak to? Dlaczego? Matko kochana :crazyeye: będę teraz na wystawach pilnować swoich maleństw jak oka w głowie :crazyeye:

:mdleje: :mdleje: :mdleje:


Jak to się stało? O co chodzi? Po co? Po co? Po co?

Co za psychol?

Jak bym dorwała....... to........:angryy: :angryy: :angryy: :angryy: :angryy: :angryy: :angryy: :angryy: :angryy: :angryy: :angryy: :angryy: :angryy:

Link to comment
Share on other sites

[B]Kenduś [/B]nie wszędzie tak jest i nie zawsze. Takie rzeczy nie zdarzają się na każdej wystawie i nie wszyscy wystawcy zaraz czychają na każdego który okazał się lepszy niż ich piesek. Ja biorę udział w wystawach od czterech lat i powiem Ci, że poznałam tam wielu fascynujących ludzi. Wielu życzy sobie jak najlepiej i trucie piesków jest ewenementem.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kenduś']Taka sytuacja nie powinna mieć w ogóle miejsca...[/quote]

Tak samo jak nie powinna miec miejsca jazda po pijanemu, gwałty, pedofilia i wojny na świecie. Nie możesz nic z tym zrobic, możesz tylko potępiac. Nie odnajdziesz przecież tych ludzi i nie otrujesz ich tak samo. Mimo to nie przekreślaj wszystkich wystawców. To że znalazło się kilku fanatyków, którym wisi dobro psów, to nie znaczy że zaraz wystawy są złe.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ksara']Kto krzyczy ????
Ja uważam na swoje psy nie tylko na wystawie, ale codziennie i jest to dla mnie normalka.[/quote]

No ja też uważam. Ale mnóstwo ludzi pyta się czy można pogłaskać, czy moża dotknąć, czy można sobie zdjęcie zrobić z maleństwem. Zazwyczaj nie miałam nic przeciwko (dzięki temu Tekila nie jest agresywna do ludzi wręcz przeciwnie...nie to co Era :shake: :oops: ). W takich chwilach co za problem dać coś zlizać z palca pieskowi?

Zresztą o czym my mówimy przecież co za problem zrobić krzywdę pieskowi niezauważenie. Też pilnuję swoje psy. Nie raz jednak widziałam na wystawie psy zostawione w transporterach, kennelach, a właścicieli dookoła nie było.

Dobrze, że Kenduś poruszyła ten temat :-( teraz na pewno będę bardziej uważać. Nie ważne czy celowe otrucie czy nie.

Ja współczuję pieskowi, właścicielce, i wszystkim związanym pośrednio z Belmondo :-( i mam nadzieję, że juz nigdy nic takiego się nie zdarzy :-(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dorbin']A co tu sie stało????????????????????????????????
Nikogo nie ma????????????????????????????


No to ja sie wam pokażę


[IMG]http://www.album.com.pl/zKyZm68ZzB/206948.jpg[/IMG][/quote]

:lol: Jakiego ma kurczaka :lol:

I coraz dłuższe włoski :cool3:

Link to comment
Share on other sites

Potrzebuje waszej rady:cool3: :cool3: :cool3:


Nie moge spuścić Felixa ze smyczy bo go nie mogę pózniej opanować .
Ucieka przed siebie , nie reaguje na wołanie , nie wraca i mam kłopoty abo go spowrotem zapiąć na smycz.
Nawet nie reaguje na łakocie
Zachowuje sie jak[SIZE=3][COLOR=darkslateblue] "pies urwany z łańcucha":shake: [/COLOR][/SIZE]
[COLOR=black]Chce go wziąć do Łeby na cemping, ale nie wyobrażam sobie jak go opanuje, przeciez nie będe latała po środku i wiecznie szukała Felixa.[/COLOR]

Jak go zdyscyplinować
Do tej pory na spacerki tylko na smyczy - właśnie dlatego- ale teraz myśle , że trzeba cos z tym zrobić
Tylko co?????????????????

Pomóżcie:p :p :p :p :p :p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='cuciola']moze mi ktos podac strone www do hodowli chi z austrii Petit mickeys? znajoma chce tam kupic a nie znajduje strony[/quote]

Bo to jest hodowla francuska. Jak dla mnie najlepsza z hodowli :razz:

[URL="http://www.despetitsmickeys.be/Une.html"]http://www.despetitsmickeys.be/Une.html[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Belgijska? hmmmm mi się wydawało, że francuska...

Na stronie Kay jest tabela wagi szczeniąt.

1kg w wieku 8 tyg to dużo.
[URL="http://www.chihauhau.republika.pl/waga.html"]http://www.chihauhau.republika.pl/waga.html[/URL]

Link to comment
Share on other sites

To jest belgijska hodowla.Mój reproduktor LUCJAN z Helstyna jest synem pieska z tej hodowli o imieniu UGES .Hodowla jest naprzwde dobra i ma piękne psy. to,że szczeniaczek waży 1 kg. wcale nie świadczy,że będzie bardzo duży w przyszłoś,choć faktycznie w tym wieku jest to duża waga. ci.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...