Jump to content
Dogomania

Chihuahua krótko- i długowłosa (prosimy zakladac oddzielne tematy)!


Kenduś

Recommended Posts

[quote name='nutasob']Przepraszam wziełam Twoja wypowiedż dosłownie:oops: :oops: .
Ale kuweta to super sposób jak się ma wiecej piesków.
Niektórzy hodowcy uwazaja ,że za drogo ,ale ja sprawdziłam i nie zamieniła bym na żadną gazetę.:razz:[/quote]

spokx :cool3:
ja tez jestem za kuwetą, chciałam, żeby Kenduś się w nią załatwiał, zwłaszcza jak było tak zimno, ale on jest uparciuch i jak przestał w wieku 8 miesięcy... tak już zostało szybkie bieganie do domu po pracy...:eviltong:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 5.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='olcha']Jak wyście przekonały swoje psy do robienia w kuwetę????[/quote]

Sa różne sposoby.
Najpierw uczysz na gazetę szczeniaczki.Pózniej jak są większe kładziesz gazetę do kuwety/pod gazetą piasek/, i po krzyku:evil_lol: :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kenduś'][URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=6710"]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=6710[/URL] dla przybliżenia tematu...
[/quote]

Gosiaq przeczytałam te posty i mimo ze jestem od Ciebie nie wiele starsza uwazam ze nie doroslas do posiadania psiaka. Ja tez jak była w Twoim wieku prosiłam rodziców zeby kupili mi psiaka i w tym momencie strasznie sie ciesze ze tego nie zrobili. Pieska mam od listopada i zanim wybrałam rase duzo rozmawiałam z osobami które sie na tym znają. Zdecydowała sie na shih tzu, czytałam naprawde mnóstwo opini, porad zanim piesek przybył do mojego domu. Ale mimo tego "teoretycznego" przygotowania nadal sie obawiałam ze moze nie poradze sobie z pielęgnacją, na szczescie nie idzie mi tak najgorzej (mam nadzieje) i tutaj ukłon w strone wszystkich którzy dawali mi rady szczególnie P.B.Strzyzewskiej i P.A.Hunek oraz innych dogomaniaków głownie z tematu shih tzu. Gosiaq zastanów sie czy tak naprawde bedziesz miała czas na zajmowanie sie psiakiem czy moze bedzie to tylko przez pierwsze 2 miesiące a pozniej Ci sie znudzi i czy pozostawianie go w łazience na 5-6 godzin będzie dla niego dobre? I pomysl sobie ze nie mozna sie kierowac wyglądem psa, a jego charakterem, co z tego ze bedzie Ci sie podobał Ty musisz go pokochac, a jego charakter musi byc dopasowany do Twojego trybu życia i Twoich wymagan wobec niego, a takze obowiązków. Nie odbieraj tego jako jakis naskok czy wymądzrzanie sie tylko dobre rady, bo mysle ze ja kiedys tez rozumowałam podbnie jak Ty. Poczekaj troche z kupnem psa: rok-dwa i zdecyduj sie tylko wtedy jezeli będziesz pewna ze wiesz wszystko o rasie na która sie zdecydowałas i bedziesz pewna ze sobie poradzisz. Przepraszam ze sie tak rozpisałam :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='karolayna']Gosiaq przeczytałam te posty i mimo ze jestem od Ciebie nie wiele starsza uwazam ze nie doroslas do posiadania psiaka. Ja tez jak była w Twoim wieku prosiłam rodziców zeby kupili mi psiaka i w tym momencie strasznie sie ciesze ze tego nie zrobili. Pieska mam od listopada i zanim wybrałam rase duzo rozmawiałam z osobami które sie na tym znają. Zdecydowała sie na shih tzu, czytałam naprawde mnóstwo opini, porad zanim piesek przybył do mojego domu. Ale mimo tego "teoretycznego" przygotowania nadal sie obawiałam ze moze nie poradze sobie z pielęgnacją, na szczescie nie idzie mi tak najgorzej (mam nadzieje) i tutaj ukłon w strone wszystkich którzy dawali mi rady szczególnie P.B.Strzyzewskiej i P.A.Hunek oraz innych dogomaniaków głownie z tematu shih tzu. Gosiaq zastanów sie czy tak naprawde bedziesz miała czas na zajmowanie sie psiakiem czy moze bedzie to tylko przez pierwsze 2 miesiące a pozniej Ci sie znudzi i czy pozostawianie go w łazience na 5-6 godzin będzie dla niego dobre? I pomysl sobie ze nie mozna sie kierowac wyglądem psa, a jego charakterem, co z tego ze bedzie Ci sie podobał Ty musisz go pokochac, a jego charakter musi byc dopasowany do Twojego trybu życia i Twoich wymagan wobec niego, a takze obowiązków. Nie odbieraj tego jako jakis naskok czy wymądzrzanie sie tylko dobre rady, bo mysle ze ja kiedys tez rozumowałam podbnie jak Ty. Poczekaj troche z kupnem psa: rok-dwa i zdecyduj sie tylko wtedy jezeli będziesz pewna ze wiesz wszystko o rasie na która sie zdecydowałas i bedziesz pewna ze sobie poradzisz. Przepraszam ze sie tak rozpisałam :evil_lol:[/quote]

:klacz::kciuki: :klacz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='olcha'][LIST]
[*]Hmmm czy czystość to nie wiem, ale może i faktycznie? Nie wejdzie w kałużę, nie usiądzie na chodniku czy ziemi, nie wytarzała mi się jeszcze nigdy w niczym.[/LIST][/quote]
Olcha, Tequila to prawdziwa dama. Bonifacy w kaluze co prawda nie wchodzi, bo nie przepada za woda, ale uwaza, ze kopanie dolkow w mokrej ziemi to swietna rozrywka. Ukladanie sie w nagrzanym piasku latem to tez fajna rzecz, a co do perfumowania - niech no tylko znajdzie cos odpowiedniego! Najlepszy jest sledz...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kayla']Olcha, Tequila to prawdziwa dama. Bonifacy w kaluze co prawda nie wchodzi, bo nie przepada za woda, ale uwaza, ze kopanie dolkow w mokrej ziemi to swietna rozrywka. Ukladanie sie w nagrzanym piasku latem to tez fajna rzecz, a co do perfumowania - niech no tylko znajdzie cos odpowiedniego! Najlepszy jest sledz...[/quote]

:roflt: A rzeczywiście kopanie dołków chętnie, zakopywanie jedzonka pod drzewkami, no i wygrzewanie na piasku i chodniku obowiązkowo :eviltong: Ale nie perfumuje się :niewiem: przynajmniej jeszcze się jej nie zdarzyło :eviltong: :roll:

Link to comment
Share on other sites

Coraz wiecej slawnych ludzi ma cziłałki, nie wiem, czy to dla nich dobrze (znaczy dla rasy, bo dla ludzi to na pewno). I nadal twierdze, ze najfajniej ze swoim wyglada Schwarzenegger :-D

Ostatnio Babcia miziala mojego Bonuska na wszystkie strony: "Moj Bonusek, moj...", wiec mowie - Bonusku, nie przymilaj sie do tej panci, ona ciebie wcale nie chciala". Na to Babcia patrzac na psa z uwielbieniem i nie przerywajac miziania: "I nadal wcale cie nie chce!"

Link to comment
Share on other sites

Hahhahahahaha :roflt: Kayla super opowieść. Ale cziłki maja to coś, że nie da się ich nie pokochać.

A niestety "nasza" rasa ostatnio zrobiła się popularna :shake: więc szerzy się czarny rynek...głównie na allegro. Schwarzenegger też mi się podoba na tym zdjęciu gdzie trzyma dwie dorosłe cziłki w dwóch dłoniach :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

mysle ze kazdy pies ma to cos w domu ze potem ludzie sie przyzwyczajaja..
to tak jak moja tesciowa ze ciagle mowila ze jak bedzie pies to tylk ow budzie!
a potem co? w domciu na legowisku bo do budy to by mnie tez musiala wyrzucic!
i smakolyki sama kupowala..
jutro wyjezdzam w gory wiec jak cos to:
[IMG]http://www.spdebno.ugnowytarg.pl/obrazy/wielkanoc.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='olcha']Sporo? Całe mnóstwo na klubówce koło 30, a na wystawie koło....60 !!!!! :multi:

A ja policzyłam wiecej na klubówce.
Dużo hodowców zagranicznych , niektórzy mają piekne czilki, widziałam na innych wystawach.
Emilia

Link to comment
Share on other sites

[quote name='nutasob'][quote name='olcha']Sporo? Całe mnóstwo na klubówce koło 30, a na wystawie koło....60 !!!!! :multi:

A ja policzyłam wiecej na klubówce.
Dużo hodowców zagranicznych , niektórzy mają piekne czilki, widziałam na innych wystawach.
Emilia[/quote]

Tfu pomyliło mi się chyba naliczyłam coś ponad 40 na klubówce.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='nutasob'][quote name='elżbietarusos']


Przejrzałam listę wystawców w Opolu.Cziłek jest sporo.
Życzę Tobie Elżbieta i Admed najlepszych miejsc dla Waszych cziłek.

Emilia[/quote]
Dziękuje za miłe slowa!!

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny, kolejny apel z mojej strony - domykajcie tagi, bo inaczej wiadomosc staje sie nieczytelna. Kazdy cytat, ktory rozpoczyna sie tym:

{QUOTE=ktoś kogo cytujemy}

Musi sie konczyc tym:

{/QUOTE}

Bo inaczej bedzie balagan (celowo zamienilam nawiasy kwadratowe na klamrowe, zeby bylo widac o co mi chodzi).

Pozdrawiam
Ruda maruda vel stara nudziara.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Loona']możecie podrzucić mi link do spisu piesków na międzynarodowej, bo nie moge znaleźć :shake:[/quote]


Wejdż na strone Opola ,otwórz liste wystawców.Poprostu musisz szukac i liczyc , bo sa alfabetycznie nazwiska wystawców.
pozdrawiam:multi: :multi: :multi:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...