Jump to content
Dogomania

Chihuahua krótko- i długowłosa (prosimy zakladac oddzielne tematy)!


Kenduś

Recommended Posts

  • Replies 5.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Tak tez sie domyslalam. Z tym, ze ja ich nie myle, bo znam tylko jednego :-)
Jest z Olsztyna, tak jak moj Mąż i spotkalismy sie kiedys na Starówce (potem pamietal psa, bo na mnie nie zwrocil uwagi :-) )

Link to comment
Share on other sites

[quote name='olcha']:cool3: :cool3: :cool3: To się pewnie spotkamy. Wezmę Tequilę. Więc proszę się przedstawić :cool3:[/quote]
Hehe ona taka wielka ze nie sposob jej nie zauwazyc :) no, ale bede miec oczy szeroko otwarte:P
Ten Twoj królik to obcych gryzie??:cool3:

Link to comment
Share on other sites

[B]Kayla[/B] ja jdengo znam, a drugiego ze słyszenia :oops: i i tak mi się mylą.

[B]moon light[/B] Tequila nie gryzie (Era owszem :p ) trochę na początku się boi, a potem przyzwyczaja :cool3: Więc do zobaczenia. Ja się będę kręcić koło ringu cziłek.

Link to comment
Share on other sites

ohoho
coś tu tematów zabrakło?:-o :-o :-o :-o :-o

bo mnie nie było m
musze zrobić parę fotek Felixa
Zeby nie było tu tak nudno
:crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye:
pozdrawiam serdecznie
aha , już wiem , wszyscy na spacery poszli bo wiosna przyszła
:razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

Link to comment
Share on other sites

jakos sie trzymam...
wiem ze strate przyjaciela mozna tylko przezyc czekajac na...nowego przyjaciela
wiem ze zaden piesek nie bedzie taki sam jak moj aniolek ale bez pieska nie da sie zyc..
wybralam juz hodowle..tym razem piesek bedzie z polskiej hodowli choc w drzewie genealogicznym bedzie mial miedzynarodowych przodkow.
Maluchy powinny sie urodzic w maju a ja pieska bede miala juz moze pod koniec lipca. W maju jade do rodzicow to zawitam do hodowli..
a wy trzymajcie kciuki zeby chociaz jeden piesek sie urodzil a nie same sunie

Link to comment
Share on other sites

Tzn ja mam zawsze książeczkę z aktualnym szczepieniem na wściekliznę i zgodę lekarza.

Ale jak ją dobrze spakujesz i wejdziesz po szczycie czyli koło 10-11 to nawet Cię o nic nie zapytają. Tam zawsze tylko dwóch panów przy furtce stoi jak już ich miniesz to już Cię nikt nie wygoni.

Myślę, że w razie co powinna Ci wystarczyć sama książeczka zdrowia z aktualną wścieklizną.

Nie mam tego lepszego aparatu :placz: więc zdjęcia będą jak zwykle tragiczne :placz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='cuciola'][B]olcha[/B] tak jest bede miala znowu labradorka...jednak juz przyzwyczailam sie i przekonalam do duzej rasy[/quote]

Hehehe skąd ja to znam. Mimo iż zawsze myślałam, że kiedyś będę mieć większego psiaka jesli będą mi na to pozwalały warunki itd to teraz sobie nie wyobrażam chyba już dużego psa :eviltong:

[B]Kayla[/B] ja dokładnie tak samo zawsze robię. Szkoda, że was nie będzie...

Link to comment
Share on other sites

Ty nie płacz ty się ciesz :cool3: Wiesz jak to fajnie patrzeć jak się uśmiecha do Ciebie, albo zjada gazete, albo ciągnie psa za skóre, a pies cierpliwie wie, że musi znieść swoje? :eviltong:

Życzę powodzenia i do zobaczenia w lipcu z maleństwem :cool3:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...