Jump to content
Dogomania

Chihuahua krótko- i długowłosa (prosimy zakladac oddzielne tematy)!


Kenduś

Recommended Posts

Nie pamietalam, wiec spojrzalam do ksiazeczki - bylo jedno szczepienie u hodowcy, 4 u mnie + wscieklizna, razem 6.
Z wychodzeniem zesmy troche czekali, Bono siusial na gazetke, bo zima wtedy byla bardzo sniezna i dlugo trzymala. Ale nie pamietam, kiedy wyszlismy pierwszy raz :-(

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 5.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[COLOR=red]Witam Was gorąco ![/COLOR]
[COLOR=red]Słuchajcie ..czy jest możliwe żeby 5 -o i pół miesieczna sunia wytrzymywała całą noc tj.od 21 do 8 rano bez sikania? Przecież to jeszcze szczenie ?? Kurcze czy ona nie ma coś z pęcherzem? W ciągu dnia sika może z 5 razy .....[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']Ja tam bym się cieszyła, że mam takie mądrutkie CZI, a nie zamartwiała...:lol: . Moje baski mają już 8 miesięcy a dopiero od ok. 1,5 miesiąca wytrzymują noc bez siusiania.
Pzdr.[/quote]
[COLOR=red]hi,hi,hi to dam jej buziaka w czarny nosek....[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Z tymi szczepieniami to chyba zależy od weta.
Na ile on jest odważny , aby takiemu maleństwu dawac tyle bakteri na raz.
Moja wet była bardzo ostrozna i dzieliła jakos te szczepionki, żeby nie było na raz i w efekcie Felix był szczepiony 5 razy plus wścieklizna oczywiście na końcu ,a po roku mamy jedno szczepienie ale to tez chyba nie koniec

Tak ,że w efekcie tych częstych spotkan bardzi sie polubiłyśmy z pania wet i ostatnio to nawet poplotkowałysmy sobie razem. hahaha:crazyeye: :crazyeye:
A wszystko dlatego ze mój Felix to jedyny pacjent chihuahua w tej przychodni:angryy:

ciesze sie ze Heavy już wyzdrowiał,

pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Ja nie spotkałam się jeszcze, żeby szczeniak skończył szczepienia na dwóch plus wścieklizna. Zawsze miał trzy lub cztery, zależy od tego jaką szczepionką był szczepiony wcześniej. Oprócz przypadku Cucioli i Yoghiego ;) ale to daleko za granicą ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='cuciola']ojej jak to szybko minelo! dopiero co zaczynalas tu pisac![/quote]
[COLOR=red]hi.hi zleciało szybciutko a i tak mi się wydaje że jest z nami od zawsze....[/COLOR]
[COLOR=red]twój maluszek też dopiero co się urodził a juz kawał prze,prze,pięknego psa.... [/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Loona']Jeśli ona ma dopiero pół roku, to wydaje mi się, że ma więcej fuciorka niż Figaro w tym samym wieku. W takim razie, ma go wystarczająco, jak na moje oko :)[/quote]
[COLOR=red]Czyli jej nic nie podawać....?[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Możesz jej coś dać na jakoś szaty, ale na długość jest chyba dobra :) Ale nie pytaj mnie co jej dawać, bo ja Figarowi nie stymulowałam sierści, rosła sobie jak chciała ;)

To się może jeszcze pochwalę, Figaro dzisiaj w Toruniu dostał CWC (drugie) i tytuł Najlepszy Pies W Rasie :) i złoty medal na dłuuugiej wstążce :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Loona']Możesz jej coś dać na jakoś szaty, ale na długość jest chyba dobra :) Ale nie pytaj mnie co jej dawać, bo ja Figarowi nie stymulowałam sierści, rosła sobie jak chciała ;)
[COLOR=#ff0000][/COLOR]
To się może jeszcze pochwalę, Figaro dzisiaj w Toruniu dostał CWC (drugie) i tytuł Najlepszy Pies W Rasie :) i złoty medal na dłuuugiej wstążce :)[/quote]
[COLOR=red]Gratulujemy !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Bardzo bardzo mocno!!!!!!!!!!!!!![/COLOR]
[COLOR=red]Prosimy o zdjęcie Figara!!![/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Tam liczba ludzi była tak duża, że byłoby to niebezpieczne dla Figara, ktoś mógłby nadepnąć na medal lub wstążkę i byłoby niemiło. Dlatego medal był u mnie na szyi a Figaro na rękach :evil_lol:

Najaktualniejsze jakie znalazłam (tylko profil):
[IMG]http://www.album.com.pl/zKyZm68ZzB/227169.jpg[/IMG]

później poszukam jakiegoś stojącego ;) albo zgwałcę brata by takowe zrobił ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Loona']Tam liczba ludzi była tak duża, że byłoby to niebezpieczne dla Figara, ktoś mógłby nadepnąć na medal lub wstążkę i byłoby niemiło. Dlatego medal był u mnie na szyi a Figaro na rękach :evil_lol:

Najaktualniejsze jakie znalazłam (tylko profil):
[IMG]http://www.album.com.pl/zKyZm68ZzB/227169.jpg[/IMG]
[COLOR=red][/COLOR]
później poszukam jakiegoś stojącego ;) albo zgwałcę brata by takowe zrobił ;)[/quote]
[COLOR=red][B]O jaki cudny pyszczek !!!!!!!!!!!![/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...