Jump to content
Dogomania

BINGO mix ON, nareszcie doczekał się SWOJEGO DOMKU!!


Tola^^

Recommended Posts

  • Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Porobie zdjecia kiedy podjade podpisac umowe.
Bingunio juz bedzie zaaklimatyzowany, wiec bedzie opozowal do zdjec spokojniejszy i pewny siebie.
Po przyjezdzie do domu byl nieco zestresowany, a na dodatek jeszcze jazda samochodem, wiec zdjec nie robilam.
Poza tym byl w ciaglym biegu, obwachujac kazdy zakamarek ogrodu.
Moja mama wczoraj spotkala Bingusia na spacerze. Byl bardzo szczesliwy.

Link to comment
Share on other sites

Ale cudowna wiadomość!!! :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:
Aż nie mogę w to uwierzy...
...nasz Binguś w końcu po ponad 3latach znalazł swoje miejsc, swój domek!
Jejku ale się ciesze, że nasz misiek ma dobry domek :D :D :loveu:

Zuziu dziękujemy za opiekę nad Bingusiem i to dzięki Tobie nasz misiek dziś jest w SWOIM domu.
Dziękuje z całego serca także wszystkim darczyńcą, bo bez was Binga nie byłoby teraz w tym domu, gdyby nie WY cioteczki. :loveu:
Dziękuje WAM WSZYSTKIM za to wszystko co robiliście dla tego kochanego psiaka, że teraz dzięki wam jest w swoim kochanym domu!!! :loveu::loveu::loveu:

Link to comment
Share on other sites

a ja wpłaciłam deklarację na wrzesień i październik, dlatego chciałam prosić - jeśli można, by moją październikową deklarację przelać na konto Szarika, który popada w długi - nie ma z czego opłacić wrześniowego DT :(
[URL="http://www.dogomania.pl/threads/192405-Szarik-kiedy%C5%9B-melina-teraz-u-Lilu.BRAK-kasy-co-b%C4%99dzie-z-Szarikiem-POMOCY%21?p=17660504#post17660504"]http://www.dogomania.pl/threads/192405-Szarik-kiedy%C5%9B-melina-teraz-u-Lilu.BRAK-kasy-co-b%C4%99dzie-z-Szarikiem-POMOCY!?p=17660504#post17660504[/URL]

nr konta masz Agata,Sonia - bo tam jesteś też zadeklarowana :)

Link to comment
Share on other sites

co u Bingusia słychać??
już się w pełni zadomowił?
będą jakieś zdjęcia??

Czy mogłabym prosić o ostateczne rozliczenie Bingusia??
Pewnie nie tylko ja wpłaciłam już na październik, a chciałabym by [B]moja październikowa deklaracja [/B]została przelana na mojego podobiecznego, który nie ma z czego opłacić pobytu we wrześniu w DT :roll:

Link to comment
Share on other sites

Kochany Bingunio juz calkowicie zadomowiony oczywiscie.
Cale dnie na dworze, stale kolo ludzi, co przeciez uwielbia !
Cgodzi na dlugie spacery. Jest pieknie wyczesany i naprawde szczesliwy.
Dopiero poznym wieczorkiem idzie do pomieszczenia spac. Niezbyt to lubi, bo zostaje tam sam, ale mysle, ze sie szybko przyzwyczai. Jest mu tam cieplutko a noc szybko mija.
Ten psiak juz tak pokochal swoich panstwa, z wzajemnoscia zreszta, ze nie chce sie z nimi rozstawac.
Bylam kilka dni temu na zakupach obok i nie oparlam sie oczywiscie zeby Bingunia nie poprzytulac i wycalowac.
Poznal mnie slodziak. Jego pani oddala mi linke, na ktorej Bingus od nas wyjechal, a jak ja zobaczyl w rekach swojej pani, to szalal z radosci, bo myslal, ze idzie na spacerek. Ale spacer byl troszke pozniej.
Zdjecia zrobie, jak bede tam na troszke dluzej.

Link to comment
Share on other sites

No wlasnie czasami tak jest ... Ja tez nie moge zmienic jednego swojego watku.

A Bingus rozrabia !
U pani byla kolezanka i zostawila nieopatrznie swoja torebke na stoliku pod parasolem .....
No i Bingunio upitolil w torebce paseczek !
Teraz pancia musi kolezance postawic dobre winko ........
Taki jest Bingunio !

Juz sie bardzo zadomowil. Szczeka na obcych i zaczyna bronic swojego domu.
Na spacery chodzi daleko za miasto i na lace jest juz puszczany. Grzecznie przybiega na zawolanie.

Link to comment
Share on other sites

Witajcie,

Jestem w tej chwili na urlopie,wracam w poniedzialek i wszystko uzupelnie.
Akrum-Twoja deklaracja za pazdziernik bedzie przelana na Szarika.Ja zalegam z wplata,ale po powrocie wplace i dorzuce cos wiecej na Szarika...
Wielkie szczescie spotkalo Bingusia,a jeszcze wieksze Jego nowa rodzine,bo wiem od Gosi,ze to cudowny psiak...Powiedziala mi,ze takiego psa jak Bingus to w zyciu nie miala...Takiego kochanego...

Link to comment
Share on other sites

A ja chcialam pozebrac na watku szczesliwego Bingusia. Gdyby ktos chciał wesprzec jakiegos ONka w potrzebie, to Kronos, starenki chory ONek zbiera na hotel...
[url]http://www.dogomania.pl/threads/215381-Kronos-zaniedbany-staruszek-trafi%C5%82-do-schroniska[/url]!!

[CENTER]
[IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-Xfg8wYKo3vU/ToTRI2SreQI/AAAAAAAAG0o/QqY9D5AGxD4/P1450693.JPG[/IMG][/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

Kochane cioteczki ponieważ Bingo znalazł domek, może któraś z Was chciałaby przełożyć swoją deklaracje na muszkieterów?
[url]http://www.dogomania.pl/threads/200790-Ponad-1000-z%C5%82-na-minusie!-Muszkieterzy-ton%C4%85-w-d%C5%82ugach-([/url]
Psiaki mają ponad 1000zł długu:shake::-(

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...