Jump to content
Dogomania

---Azyl pod Psim Aniołem---PSY DO ADOPCJI. Warszawa- Falenica.


pj.

Recommended Posts

  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[B][SIZE=4]Mam prośbę [/SIZE][/B]

o sprawdzenie suni nr 1241 na stonie Azylu, [B]Dżanet.[/B]
Tak wygladała Muszka, która zagineła 10 kwietnia na Bemowie-Chomiczówce.
8 kg, 3 lata, po sterylizacji, charakterystyczna obwódką oczy i zagiete końcówki uszu.
Przy kucaniu wysuwa dziwnie tylna łapkę do przodu.


[I]już wiem, ze to nie Muszka, bo Dżanet była w ciaży, a Muszka jest po sterylce ...[/I]

[B]Pidzej, dziekuję.[/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ania_sami']Ojej.
No jasne ze jestesmy chetni!

Powiedz tylko kiedy mozecie przyjechac:cool3:[/quote]

sory ze tak dlugo nie odpisywałam, ale wybraliśmy się na dość spontaniczny mini-urlop :razz: podejrzewam że w weekend bo ja w tyg pracuje od 9-18, więc średnio... chyba żeby po tej 18...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Rudson24']dobra, to jak powiem ze ja od zdjęc to chyba bedziecie wiedzieli o co chodzi? :)
i powiedzcie mi - potrzebujecie jakis kocow, recznikow, zarcia czy cos? zawsze cos tam sie znajdzie :)[/quote]

Chciałam jeszcze raz baaaaaaardzo podziękować Wam za sesyjkę naszych podopiecznych[IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/smilies/sweetCyberM.gif[/IMG]:loveu:

[SIZE=1]już nie mogę doczekać się zdjęć Ulki i Fuksika-inwalidy:evil_lol:[/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

nie dziękuj, z czystym sumieniem mogę powiedzieć że to była przyjemność, polecamy się na przyszłość :razz: zdjęcia wyszły super :) niektóre lepiej, niektóre gorzej (mały kudłaty czarnuszek- Furiat (?) ) ma większość zdjęć w locie, ponieważ nie dało się go opanować :crazyeye: istny wulkan energii. Ula ma piękne foty z zabawy, nie zapominając oczywiście o aktach :evil_lol: Fuks ma najwięcej zdjęć - jeżeli ktoś po obejrzeniu tych fotek "w parterze" nie weźmie go, to ja już nie wiem. jest przecudny :loveu: zdjęcia właśnie rozdzielamy i myślę, że na wtorek będą gotowe :)

Link to comment
Share on other sites

ojoj nie kus bo jeszcze 2/3 schroniska bez zdjec jest:)

Ulcia sie wczoraj zawtsydzila i juz wieczorem nie chciala na spacerek wyjsc...bala sie o swoje tyly;) hehe Furiat smigal po terenie do poznej nocy on chyba nigdy sie nie zmeczy...

kurcze juz sie nie moge doczekac az obejrze fotki strasznie ciekawi mnie wlasnie Fuksik inwalida w jego pozie nr 3;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...