Jump to content
Dogomania

czy jest jakis dobry ortopeda w 3mscie ?


uffasia

Recommended Posts

moja 6 letnia sunia w typie boksera kuleje od jakiegos czasu (3 mce)na tylna lewa łapkę. Wygląda to na problem stawowy - kulawizna jest największa rano, po wstaniu z legowiska, najmniejsza jak się pies rozrusza i rozgrzeje. Zrobilismy zdjęcia wszystkich stawów i kręgosłupa. Nie jest idealnie - ale tez nie ma widocznych zadnych radykalnych zmian w stawach lewej łapki. Jestesmy po konsultacjach u 3 wetow - w Gdyni, ogolny, w Grudziadzu w klinice chirurgicznej i w Tczewie u lek wet Malec - chirurg. Każda diagnoza jest inna - rozpoczęło sie od uszkodzenia dolnej czesci kregoslupa i usisku neurologicznego, nastepny lekarz wykluczyl i stawial na staw kolanowy, proponowal oparacje ( nie bardzo wiem czego),
nastepny wykluczyl staw kolanowy i wskazuje na staw biodrowy. Sunia dostala wczoraj blokade w biodro i mam prze 2 tyg obserwowac czy jest poprawa. Czy jest jakis godny polecenia ortopeda w 3 mscie ?? Obawiam sie ze moze postawic 4ta diagnoze.. :(
Dzięki

Link to comment
Share on other sites

[url]http://www.trojmiasto.pl/Amicis-Lecznica-Weterynaryjna-lek-wet-Z-Zalewski-i-W-Ulewicz-s-c-o15574.html[/url]

Rok temu u p. Zaleskiego mój Kubuś był operowany (zerwane więzadła, inni weci przez miesiąc nieskutecznie starali się leczyć...). Poszłam do niego, bo inni psiarze polecali, teraz ja polecam. WSZYSTKO było super, nie mam się do czego przyczepić, Kubuś dziś śmiga, lata i fruwa, ja mu ufam. A, tylko najlepiej dzwonić, czy i kiedy będzie i uzbroić się w cierpliwość w poczekalni, bo zazwyczaj jest tam sporo ludu. Trzymam kciuki, że będzie dobrze! :)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 2 months later...

najlepszy ortopeda jakiego znam najbliżej Trójmiasta, to wspomniany wyżej dr Mederski z Grudziądza. Jeżdżą do niego ludzie z całej Polski z mega skomplikowanymi przypadkami. Nawet Ira-siad był u niego operowany. Teraz jak mamy autostradę, odległość jakby się zmniejszyła ;)

Link to comment
Share on other sites

potwierdzam, rzeczywiście Ira (czyli Irasiad) była u niego operowana (szczególy na stronie: [URL="http://www.irasiad-zagubionym.pl"]www.irasiad-zagubionym.pl[/URL]). Dr Mederski pojechał z nią również do Brna do kliniki Jaggy, pomógł w sprowadzeniu sprzętu rehabilitacyjnego.
Ale zanim trafiliśmy do Mederskiego - prowadził nas wspaniały lekarz - doktor Zaleski z Lecznicy Weterynaryjnej na Elbląskiejw Gdańsku. To on pierwszy postawił diagnozę, którą potwierdził Mederski i specjaliści z Brna. Więc z całą odpowiedzialnością polecamy zarówno Zaleskiego jak i Mederskiego. Obaj prowadzą Irę do dnia dzisiejszego

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...