Jump to content
Dogomania

Sonia bokserkowata śliczna przytulanka!ma dom


ewelinka_m

Recommended Posts

  • Replies 63
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='ewelinka_m']woj lubelskie :cool3:
jakieś 30 km od janowa lubelskiego, napiszę chyba do Murki, ale chciałam się upewnić czy nie ma nikogo bliżej :roll:[/quote]

No marnie chyba, nic większego w pobliżu. Napisz do sacred Pirahha - ona jest z Zamościa (tylko nie wiem gdzie mieszka, czy nie w Lublinie) i może akurat ma w tamtych okolicach rodzinę czy cuś.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='saga_86']Jak się rozwija sytuacja? :cool3:
Domek jakiś sensowny mam nadzieję, taka Sonieczka byle gdzie to nie może trafić;)[/quote]
i chyba nic z tego.... :shake:
pani ma dziecko, dzieciak jest uczulony na psią sierść..lekarz polecił jej psa w typie boksera, bo że nie uczula :razz: /pomijając,że przecież nie tylko sierść jest alergenem :razz:/
bezsensu taki kawał drogi wieźć Sonie jeśli się okażę, że pies jednak wywołuje alergię :shake:


jutro może ją ogłoszę jeszcze raz....

p.ania niebawem wyjeżdża co będzie z Sonią? :-(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ewelinka_m']się okazało znowu inaczej.... :cool3::cool3:
że w sumie to dziecko nie na psa jest uczulone a na kurz i roztocza :evil_lol:
Erka źle zrozumiała ;)

także może jeszcze nie wszystko stracone...[/quote]

o matko - ale wieści:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

dostać się na dogo graniczy z cudem :mad:


Sonieczka była moją ulubienicą dlatego też z ogromną radością napisze to na co czekałam od dawna! :loveu:...

Sonia ma dom :multi::multi::multi: i to jaki :cool3: ,Pani z warszawy przyjechała osobiście po Sonię do p.ani, p.ania zachwycona domkiem ;) Sonia przez najbliższe dni będzie podróżniczką... :lol:


/mam nadzieję, że uda się wysłać tego posta :mad:/

Link to comment
Share on other sites

dostać się na dogo graniczy z cudem :mad:


Sonieczka była moją ulubienicą dlatego też z ogromną radością napisze to na co czekałam od dawna! :loveu:...

Sonia ma dom :multi::multi::multi: i to jaki :cool3: ,Pani z warszawy przyjechała osobiście po Sonię do p.ani, p.ania zachwycona domkiem ;) Sonia przez najbliższe dni będzie podróżniczką... :lol:


/mam nadzieję, że uda się wysłać tego posta :mad:/

Link to comment
Share on other sites

witam :) to ja jestem pania z warszawy :D sonia jest u mnie od soboty. prosto z kielc pojechalysmy do naszego domu na wsi, 50 km dalej zeby sunie wybiegac i zrelaksowac. ale byl potworny upal i wiekszosc dnia spedzila lezac w cieniu... wieczorem wrocilysmy do warszawy.

to pies wygrany na loterii! jest super grzeczna, posluszna, doskonale wychowana i bardzo madra. tylko na razie jeszcze baaardzo smutna. ale zaprzyjazniamy sie powoli. ucze sie jej jezyka, a ona uczy sie wszystkich zapachow w okolicy :D obwachuje kazdy zakamarek zeby zobaczyc jak pachna nowi koledzy :razz:

w domu glownie spi, sprawdza tylko co jakis czas czy jestem i co robie, podstawia glowe pod glaskanie i idzie dalej sie wylegiwac. na spacerach sie troche ozywia, ale tez oglada sie co jakis czas czy napewno ide za nia :) ladnie zostaje sama w domu, a najbardziej kocham ja za to,ze nie boi sie starzy pozarnej, ktora jest 500 m od nas :D olewa inne psy, totalnie nie obchodzi ja zadne wyrzucone jedzenie, zadne golebie... wiec nie ma problemu ze cos wygrzebuje na spacerze. ona tylko wszystko musi obwachac :)

jutro zabieram ja na chwile do pracy zeby poznala pare nowych osob, na weekend jedziemy do mojej przyjaciolki pod warszawe zeby pohasala po ogrodzie i poznala jej dwa psy. zobaczymy czy sie polubia :cool3:

jestem baaaardzo w niej zakochana! :loveu: tylko, ze szkoda mi jej ze taka smutna jeszcze. ale jest wyglaskuje i wydrapuje za uchem ja na potege wiec moze nabierze wkrotce humoru.....

pozdrawiam!

Link to comment
Share on other sites

o nie...to padłam :diabloti:

nie dość,że taki superowy domek to jeszcze stale info będą na dogo :multi::multi: lepiej tego sobie nawet wymarzyć nie mogłam :loveu:

stoko_raz- strasznie się cieszę, że jesteś :cool3: nie martw się Sonieczka,lada dzień sie oswoi, na razie wszystko jest dla niej nowe i obce jak tylko pozna Was i otoczenie to się rozkręci i pokaże swój cudny charakterek :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Stoko_raz, bardzo się cieszymy,że Sonia trafiła do Ciebie:loveu:.
Sonia czekała dosyć długo na dom, ale było warto:lol:.

Dziekujemy też Jo37, która ma w tym swój udział:lol:.

No i czekamy na stałe relacje o Soni. Tym,ze jest na razie smutna sie nie przejmuj, tak jest zawsze , trzeba czasu. Ona jednak była bardzo przyzwyczajona do p.Ani i pewnie trochę tęskni.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...