Jump to content
Dogomania

wystawowy lancuszek


tunio

Recommended Posts

  • Replies 152
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Takie łańcuszki sa do kupienia na metry w każdym markecie budowlanym 8)
różne kolory i grubosci - dla każdego coś się znajdzie :wink:
kółeczka się dokupuje i ma się łańcuszek wystawowy jak z bajki ( i jeszcze dokładnie taki wymiar jaki nam pasuje na danego psa )

Prosze Was bardzo taniej juz nie znajdziecie :angel:

Ja na takich samoróbkach wystawiam wszystkie moje pieski :wink:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sh_maniak']Takie łańcuszki sa do kupienia na metry w każdym markecie budowlanym 8)
różne kolory i grubosci - dla każdego coś się znajdzie :wink:
kółeczka się dokupuje i ma się łańcuszek wystawowy jak z bajki ( i jeszcze dokładnie taki wymiar jaki nam pasuje na danego psa )

Prosze Was bardzo taniej juz nie znajdziecie :angel:

Ja na takich samoróbkach wystawiam wszystkie moje pieski :wink:[/quote]
Sh_maniak, nie wiedzialam, ze z Ciebie taka zdolniacha :grins: .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Sonya-Nero']Niestety sklep internetowy jest od dłuższego czasu w budowie, poniekąd z mojej winy :oops: , ale ofertę czy też zdjęcia poszczególnych produktów może ci przesłać na e-mail :D[/quote]
No to ja bym chetnie poprosila o taka oferte :D .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ka-Vanga'][quote name='sh_maniak']Takie łańcuszki sa do kupienia na metry w każdym markecie budowlanym 8)
różne kolory i grubosci - dla każdego coś się znajdzie :wink:
kółeczka się dokupuje i ma się łańcuszek wystawowy jak z bajki ( i jeszcze dokładnie taki wymiar jaki nam pasuje na danego psa )

Prosze Was bardzo taniej juz nie znajdziecie :angel:

Ja na takich samoróbkach wystawiam wszystkie moje pieski :wink:[/quote]
Sh_maniak, nie wiedzialam, ze z Ciebie taka zdolniacha :grins: .[/quote]

no wątpiłam we mnie......... normalnie eh :lol:

Link to comment
Share on other sites

Ja też bardzo prosze o ofertę ringówek, jeśli są jakieś nie łańcuszkowe, bo niestety od łańcuszkowej robi się Milo czarna obroża. :lol:

A swoją drogą wczoraj kupiłam białą ringówkę za 15 zł :o . Tzn. są to 2 m cienkiego sznurka do bielziny z 1 kółeczkiem. :o
Wyszła ze mnie niewiedza. Takie coś sama bym sobie zrobiła pewnie za 5 zł.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ludek']Ja też bardzo prosze o ofertę ringówek[/quote]Ludek, a Ty umiesz czytać? Spójrz na mój post troszkę wyżej, jasny jest, czy nie bardzo? :evil: :evilbat: :evil:

Jak z tego topiku zrobi się sklep wysyłkowy, to zostanie on usunięty - więc bardzo proszę, dostosujcie się, OK?

Link to comment
Share on other sites

Przepraszam, za to zamieszanie :oops:


[quote name='Ludek']Ja też bardzo prosze o ofertę ringówek, jeśli są jakieś nie łańcuszkowe, bo niestety od łańcuszkowej robi się Milo czarna obroża. :lol:
[/quote]

I to jest różnica pomiędzy łańcuszkami ringowymi a zwykłymi.
Łańcuszki ringowe są posrebrzane lub pozłacane i w związku z tym są neutralne dla sierści, nie brudzą jej.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Flaire'][quote name='Ludek']Ja też bardzo prosze o ofertę ringówek[/quote]Ludek, a Ty umiesz czytać? Spójrz na mój post troszkę wyżej, jasny jest, czy nie bardzo? :evil: :evilbat: :evil:

Jak z tego topiku zrobi się sklep wysyłkowy, to zostanie on usunięty - więc bardzo proszę, dostosujcie się, OK?[/quote]

Widocznie mam za słabe okulary i nie zauważyłam Twojej prośby. A czytać umiem, ale nie zawsze ze zrozumieniem. :wink:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Moja znajoma ostatnio kupila takowa w sklepie wysylkowym karlie ale zaplacila bodajrze 80 zl :o .Ale przyznam ze dla mnie taki lancuszek by pasowal nie tylko na wystawy tzn moja suka nie jest wystawowa ale zwykly lancuszek ja wyciera a ten nie ma szans wyrywania siersci jest taki gladki a zarazem elegancki :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...