Jump to content
Dogomania

wystawowy lancuszek


tunio

Recommended Posts

  • Replies 152
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ja w sumie nie mam zielonego pojecia jak taki lanczuszek wyglada :o
jedyne co mi przychodzi do glowy, to to, ze moze byc podobny do takiego zaciskowego dławacego lanczuszka, na ktorym sie psy prowadza (przeciaga sie lancuszek przez kolko) ale moze sie myle i ten wystawowy jest inny... :roll: :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='maga18']a w jaki sposob jest elegantszy???[/quote]

No i wlasnie tu sie zaczynaja schody,bo nie wiem jak mam to opisac :-? Trza poczekac na fot. TEraz po fakcie zaluje,ze nie kupilam w Wilnie takiego lancuszka (w ramach odruchu,aby posiadac,a nie uzywac :wink: ),ale juz po kwiatkach.

Addus jesli zlozysz zamowienie i uiscisz odpowiednia oplate to pewnie i ze zlota Ci zrobia,ale Malenstwo ladniej wyglada w srebrze 8) Ew.srebro z jakimis drogimi kamieniami :wink: Ale to z kolei snobistyczne i kiczowate :wink:

Link to comment
Share on other sites

świetny jest taki łańcuczek :D tylko u takich małych ras [b]Maga 18[/b] to właśnie najlepiej sprawdzaja sie właśnie ringówki z matriału,ja sama mam taką właśnie z szerokim paskiem i kamyczkami ozdobnymi :wink: zaraz wkleje ci zdjęcia tego.. to można bez problemu kupić na wystawach no i oczywiście w YORKCENTRUM w wawie. u p.Zwolińskiej nie dość,że jest wzorków baaardzo dużo to też są różne kolory :wink:

to zdjęcie jest autorstwa Waldka(waldek2)
[img]http://img96.exs.cx/img96/3389/ringowka13dk.jpg[/img]
a to moja ringóweczka
[img]http://img227.exs.cx/img227/4826/zmnp31524709ym.jpg[/img]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='carragan']Malenstwo ladniej wyglada w srebrze 8) Ew.srebro z jakimis drogimi kamieniami :wink: Ale to z kolei snobistyczne i kiczowate :wink:[/quote] No właśnie, kiczowate, więc proponuję białe złoto, tudzież platynę :D

Link to comment
Share on other sites

Łańcuszki wystawowe:
[img]http://www.album.com.pl/s45632KoLa/121694.jpg[/img]

od góry:
-"baby": bardzo cieniutki i delikatny, tylko na wystawy
-"oczkowy": miękki, nie łapiący włosa i nie plątający włosa, bardzo wytrzymały
oraz dwa ostatnie srebrny i złoty
-"heksagonalny" albo bardziej po polsku "żmijka": sztywniejszy, nie łapiący i nie plątający włosa

Link to comment
Share on other sites

Sonyu nie wiem jak Ci dziekowac :modla: :D

PS.Ja takze czekam na info,gdzie mozna kupic za w miare rozsadna cene, bo przymierzam sie na takie dziadostwo :wink: Nie,aby na tym wystawiac,ale aby to uzywac,gdy idziemy w gosci,a jego obroze wygladaja jak lancuchy duchow potepionych :wink:

Link to comment
Share on other sites

skad mcie te ringówki? (te na czerwonym tle) to z jakiegos sklepu internetowego? :lol:
ja uwazam, ze lancuszek wystawowy nie moze byc lancuszkiem zaciskowym.... lepszy bylby taki wlasnie typu "kolia", u mnie to zdaje egzamin :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...