Jump to content
Dogomania

Puchar Europy Srodkowej i Wschodniej - Poznan 2005


asiek

Recommended Posts

  • Replies 1.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Witajcie ))

A ja zadzwoniłem do Poznania dzisiaj wieczorem - przed 19-tą , i od razu, za pierwszym razem udało mi się połączyć z bardzo miłą Panią :wink:

Uzyskałem kilka informacji o które poprosiłem, poza tym dowiedziałem się , że jutro oddział wysyła Priorytetem potwierdzenia do właścicieli wszystkich piesków przyjętych na wystawę :fadein:

Tak więc, jest duża szansa , że do piątku większość z nas powinna już je mieć w skrzynkach pocztowych ))

Można się prawdopodobnie spodziewać, iż przed wystawą - na stronie www oddziału Poznań - może się pojawić ewentualnie informacja o ilości zgłoszonych piesków z każdej rasy.
Nic poza tym.

Do zobaczenia w Poznaniu 8) :wink: :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Savannah'][quote name='Wojtecki']Witajcie ))

A ja zadzwoniłem do Poznania dzisiaj wieczorem - przed 19-tą , i od razu, za pierwszym razem udało mi się połączyć z bardzo miłą Panią :wink:

[/quote]
no pewnie, my w oddziale mamy same miłe panie! :wink: :)[/quote]

Po stokroć tak, tak, tak ))) :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Wojtecki'][quote name='Savannah'][quote name='Wojtecki']Witajcie ))

A ja zadzwoniłem do Poznania dzisiaj wieczorem - przed 19-tą , i od razu, za pierwszym razem udało mi się połączyć z bardzo miłą Panią :wink:

[/quote]
no pewnie, my w oddziale mamy same miłe panie! :wink: :)[/quote]

Po stokroć tak, tak, tak ))) :lol: :lol: :lol:[/quote]
chyba nikt w to nie wątpił :) :) :wink: ciesze się ze ty również jestes zadowolona z pracy oddziału Poznań! :) :wink:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Savannah'][quote name='Wojtecki'][quote name='Savannah'][quote name='Wojtecki']Witajcie ))

A ja zadzwoniłem do Poznania dzisiaj wieczorem - przed 19-tą , i od razu, za pierwszym razem udało mi się połączyć z bardzo miłą Panią :wink:

[/quote]
no pewnie, my w oddziale mamy same miłe panie! :wink: :)[/quote]

Po stokroć tak, tak, tak ))) :lol: :lol: :lol:[/quote]
chyba nikt w to nie wątpił :) :) :wink: ciesze się ze ty również jestes zadowolona z pracy oddziału Poznań! :) :wink:[/quote]

lepiej by zabrzmiało - "zadowolony" :oops: :wink: 8) :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Wojtecki'][quote name='Savannah'][quote name='Wojtecki'][quote name='Savannah'][quote name='Wojtecki']Witajcie ))

A ja zadzwoniłem do Poznania dzisiaj wieczorem - przed 19-tą , i od razu, za pierwszym razem udało mi się połączyć z bardzo miłą Panią :wink:

[/quote]
no pewnie, my w oddziale mamy same miłe panie! :wink: :)[/quote]

Po stokroć tak, tak, tak ))) :lol: :lol: :lol:[/quote]
chyba nikt w to nie wątpił :) :) :wink: ciesze się ze ty również jestes zadowolona z pracy oddziału Poznań! :) :wink:[/quote]

lepiej by zabrzmiało - "zadowolony" :oops: :wink: 8) :lol:[/quote]
upsss chyba spale się ze wstydu :oops: :oops: :oops: , sorka za błąd :oops: cieszę się że jesteś...zadowolony! :wink:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Nitor-Nivalis']Plan Sędziowania już jest. Katalogu w internecie nie będzie poznanie stawki telefonicznie również nie jest możliwe (jest to nie zgodne z regulaminem). Co do telefonów w dniu dzisiejszym to byłam dzis w oddziale do godziny 17 i z całą pewnością telefony są odbierane. Panie które tam pracują odbierają je nawet poza godzinami urzędowania.[/quote]

Widocznie trafiłem na przerwę śniadaniową, następnie na lunch, następnie na rozstrój żołądka dyżurnych :lol: Zdrówka :wink:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tomek67'][quote name='Nitor-Nivalis']Plan Sędziowania już jest. Katalogu w internecie nie będzie poznanie stawki telefonicznie również nie jest możliwe (jest to nie zgodne z regulaminem). Co do telefonów w dniu dzisiejszym to byłam dzis w oddziale do godziny 17 i z całą pewnością telefony są odbierane. Panie które tam pracują odbierają je nawet poza godzinami urzędowania.[/quote]

Widocznie trafiłem na przerwę śniadaniową, następnie na lunch, następnie na rozstrój żołądka dyżurnych :lol: Zdrówka :wink:[/quote]
[b]Tomek67[/b] - lejesz wode na mój młyn... :)
Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

Witam,
dokladnie podawanie stawek jest niezgodne z regulaminem wystaw, ktory podkresla, ze sedzia nie moze miec wgladu do katalogu, a co do internetu moze wg Was? Bo wg mnie rowniez nie powinien - niewazne czy to katalog wystawowy w necie czy nie, nie powinno byc do niego dostepu i juz. Widocznie Poznan jako jeden z nielicznych odzialow trzyma sie sztywno przepisow, ale za to mozna jedynie odzial pochwalic a nie krytykowac.
kolejna sprawa to telefony- i tu do Tomka:
wiem , ze latwiej krytykowac niz zrozumiec, pomoc czy pochwalic i Ty to rowniez doskonale wiesz jak widze , wiec na drugi raz nie chrzan o przerwach pan z odzialu na posilki i rozstrojach zoladka, bo jestes niesprawiedliwy. Wyobraz sobie, ze wystawa wystawa, ale:
-poza nia poznanski oddzial zrzeszajacy okolo 10 000 czlonkow ma sporo "zwyklej" pracy, bo odzial stworzono dla jego czlonkow, ktorzy, moze Ci sie to nie podoba, codziennie tam przychodza i zalatwiaja swoje sprawy
-po drugie wez pod uwage, ze dzien przed MWPR organizowana jest klubowa chartow, ktora sama sie nie przygotuje.....wiesz
-po trzecie poznanska wystawa ma najwiecej psow ze wszystkich i samo sie nic nie zrobi
- po czwarte odczekaj kilka sygnalow zanim rzucisz sluchawka, aby wyzalic sie jak dziecko na forum
Bylam, widzialam, slyszalam- telefony sa odbierane non stop!!!
A nawet poza godzinami pracy panie zostaja dluzej, aby odebrac telefony i udzielic info, jeszcze malo???
pozdrowionka Goska

Link to comment
Share on other sites

ZARAZ,zaraz [b]Bouvi[/b] to o czym piszesz wykonują tak samo inne oddziały ZKWP ,więc nie widzę w tym czegoś nadzwyczajnego -po to m in. przecież zostały powołane .Jeśli O/Poznań ma zbyt dużo pracy powinien ją sobie ułatwić zamieszczając na swojej stronie internetowej informacje ,odnośnie których dzwonią wystawcy ,prawda??Nikt nie zadręczałby ich niepotrzebnymi telefonami :wink: .

Link to comment
Share on other sites

Bouvi = Gośka - nie nerwujsia! Spoko!
Większość z nas doskonale wie, jak organizuje się wystawę i ile pracy trzeba w to wszystko włożyć, aby 99 % założonych celów zagrało na tę samą nutę.

Ale czy naprawdę uważasz, że sędziowie nie mają wglądu do katalogów w przeddzień wystawy lub w dzień wystawowy? Naprawdę tak wszystkim ufasz i wierzysz w to, co piszesz? A ile razy widziałaś sędziego przeglądającego katalog na ringu? Nie dawaj nigdy swojej głowy za inne, obce osoby, szkoda Twojej głowy.
Poza tym, przecież sędzia, jeżeli chce być w zgodzie ze swoim sumieniem, nie musi zaglądac do Internetu, prawda? Jeżeli zagląda, to świadczy tylko i wyłącznie o jego słabej woli, prawda?

Ja ponawiam pytanie, gdzie jest napisane, że w Internecie nie można podawać stawek w tzw. katalogu przedwystawowym? Jakoś nikt nie może mi podać stosownego paragrafu Regulaminu.

A tak prawdę mówiąc, nic nie stoi na przeszkodzie, aby podawać tylko ilośc psów/suk w poszczególnych klasach. A Poznań to robi, czy też tłumaczy się Regulaminem?

A zasłanianie się duża liczbą członków i nawałem pracy związanej z ich obsługą - jakoś mnie nie przekonuje. Nie tędy droga. Może w takim razie, jeżeli O/Poznań jest niewydolny, warto zastanowić się nad powstaniem
drugiego oddziału w Poznaniu (równiez pod egidą ZKwPL). Taka sytuacja powstała w W-wie: jest O/Warszawa i O/Legionowo. A słyszałam nawet, że chyba Pruszków też szykuje się do utworzenia takiego oddziału. A więc można wybrnąć z problemu? Można Tylko trzeba radykalnie zmienić swoje myślenie. I należy pamiętać: nie ludzie dla oddziału, tylko [b]oddział [/b][b]dla ludzi.[/b]
W sytuacji tak liczebnego oddziału, jakim jest Poznań, odbieranie telefonów po godzinach, to nie jest rozwiązanie. Zatrudnienie większej ilości osób też raczej nie wchodzi w grę, bo tym udziom trzeba po prostu zapłacić za ich pracę. Tak więc nie pozostaje nic innego, jak po prostu podzielić się. Podejrzewam, że z takiej akcji ludzie=członkowie będą zadowoleni, bo:
- niektórzy będą mieli bliżej do nowego oddziału,
- rozładują się kolejki do załatwiania spraw,
- kilka osób dostanie płatną pracę,
- będą przynajmniej 1-2 wystawy więcej w okolicach Poznania,
- może ten nowy oddział zainwestuje w nowoczesność i w komputery (nadzieja dla wszystkich członków ZKwPL)./

Może ktoś coś jeszcze dorzuci do tej wyliczanki. Mnie te argumenty przekonują. Ale czy przekonają decydentów, którzy chcą nadal brylować, zbierać śmietankę (choć jej z roku na rok coraz mniej), a trudności określać mianem przelotnych i subiektywnych? Kto chce się
pozbyć kury znoszącej złote jajka? Głupio bedzie wyglądało, jak z 10.000 (?) członków zostanie np. 5 tys., oj, jaka ujma na honorze. Partykularyzm w interesach, niestety i proza życia.
Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='króliczek']ZARAZ,zaraz [b]Bouvi[/b] to o czym piszesz wykonują tak samo inne oddziały ZKWP ,więc nie widzę w tym czegoś nadzwyczajnego -po to m in. przecież zostały powołane .Jeśli O/Poznań ma zbyt dużo pracy powinien ją sobie ułatwić zamieszczając na swojej stronie internetowej informacje ,odnośnie których dzwonią wystawcy ,prawda??Nikt nie zadręczałby ich niepotrzebnymi telefonami :wink: .[/quote]
[b]Króliczek[/b] - masz rację!
Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

POza tym, to nie jest rzucanie słuchawką po 2 sygnałach [b]Bouvi[/b]. Nie jeden Tomek stara sie dodzwonić, i nie jemu jednemu się nie udaje. Skoro zatem panie w oddziale odbierają wciąż telefony, to niech mi ktoś wyjaśni, - może Ty, [b]Bouvi[/b]- jak to sie stało, że dzwonię od 2 dni, w odstępach pół goddzinnych, czekam b. długo, i wciąż jest zajęte, albo nikt nie odpowiada? A jestem z Krakowa, i chciałabym sie dowiedzieć o której wchodzimy na ring. Poprzedniego dnia mamy zawody, i ważną dla mnie rzeczą jest dowiedzieć sieo której sie one zaczynają.
Przychylam sie do zdania reszty- od kiedy publikowanie katalogu przedwystawowego jest nielegalne? Sędzia i tak jak będzie chciał, to sobie obejrzy przed oceną katalog, niezależnie czy jest on dostępny w necie, czy nie. I dlaczego inne oddziały- np. przed wystawą w Sopocie czy krakowie, nie omieszkały zamieścić katalogu? Też masy psów zgłoszonych, masy członków zarejestrowanych.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bouvi']Witam,
dokladnie podawanie stawek jest niezgodne z regulaminem wystaw, ktory podkresla, ze sedzia nie moze miec wgladu do katalogu, a co do internetu moze wg Was? Bo wg mnie rowniez nie powinien - niewazne czy to katalog wystawowy w necie czy nie, nie powinno byc do niego dostepu i juz. Widocznie Poznan jako jeden z nielicznych odzialow trzyma sie sztywno przepisow, ale za to mozna jedynie odzial pochwalic a nie krytykowac.
pozdrowionka Goska[/quote]

Nie bardzo rozumiem, gdzie tu logika? Jak się zamknie listę zgłoszeń - co jest równoznaczne ze zobowiazaniem zapłaty przez wystawcę, to co komu przeszkadza stawka? Sędzia powinien oceniać uczciwie bez względu na to czy zna katalog, czy nie.
Co do oddziału poznańskiego, to niestety ale ma jedne z gorzej zorganizowanych wystaw...Przypomne tylko o zeszłorocznej, gdzie do sekretariatu przy rejestracji ludzie wezwali telewizje bo taki był bajzel. Były przekleństwa, łzy, spóźnienia na ocenę itp. Oczywiście duza jest wina ludzi, że np. płacą na ostatnią chwilę - ale przeciez wolno im.
Nie mówię już o psich kupach walających się po halach ...
Ciekaw jestem Światówki...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...