Jump to content
Dogomania

pseudohodowla w mieszkaniu Toruń-nie wiem kto moze interweniować...


Kati25092

Recommended Posts

W Toruniu w mieszkaniu w 4piętrowym bloku mieszka 'pan', ktory 'hoduje' rozne zwierzeta i sprzedaje je na rynku...warunki maja tam straszne, koleznaka kupila z tamtad 3miesiecznego 'ONka', ktory karmiony byl surową watróbką... (wychudzona suka nic nie je od piątku podejrzewamy, ze jest chora) W zasyfionym, pelnym odchodow i moczu mieszkaniu jest jeszcze wiele kotow i psow, nigy nie szczepionych ani odrobaczanych przeznaczonych na sprzedarz...
Do kogo mam apelowac? w toruniu jest ponoć toruńskie towarzystwo ochrony zwierzat ale nie moge znalezc namiaru
Proszę pomóżcie...niedość, ze koles wykorzystuje zwierzaki,zeby na nich zarobic to jeszcze stwarza im takie piekło...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='michal_sm']Masz prawo do tego by walczyć o dobro zwierząt ale jakim prawem podajesz publicznie dane(dane są chronione)i nie wolno ich publikować możesz mieć nie mniejsze problemy od tego człowieka.Spróbuj się skontaktować z TOZ.[/quote]
Nie gadaj głupot. :roll: Jakie dane? Czy informacja: Toruń, mieszkanie w czteropiętrowym bloku jest na tyle specyficznym czynnikiem, że pozwoli automatycznie wszystkim zidentyfikować osobę?
Jeśli Ty to potrafisz to gratuluję daru jasnowidzenia.

Kati z tego co wiem w Toruniu nie ma oddziału TOZu.
Zapewne jednak działa jakieś lokalne stowarzyszenie zajmujące się statutowo ochroną zwierząt. Poszukaj. Możesz też poinformować: policję, sm, sanepid, służby weterynaryjne czy nawet spółdzielnie mieszkaniową. Jeśli sytuacja jest taka jak opisujesz ( brak szczepień czy fatalne warunki sanitarne) te instytucje również powinny zareagować.

Link to comment
Share on other sites

Dziękuje ;) napisałam już do TOZ na razie nie odpisują.Sprobuje z sm
A dane-tak były tu,bezmyślnie podałam adres i nazwisko-szczerze nie wiedziałam, że nie moge ich podawać, czuje sie troche głupio ale wykasowałam je już
pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kati25092']Dziękuje ;) napisałam już do TOZ na razie nie odpisują.Sprobuje z sm
A dane-tak były tu,bezmyślnie podałam adres i nazwisko-szczerze nie wiedziałam, że nie moge ich podawać, czuje sie troche głupio ale wykasowałam je już
pozdrawiam[/quote]
W takim razie zwracam honor michałowi sm.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Karmi']Nie gadaj głupot. :roll: Jakie dane? Czy informacja: Toruń, mieszkanie w czteropiętrowym bloku jest na tyle specyficznym czynnikiem, że pozwoli automatycznie wszystkim zidentyfikować osobę?
Jeśli Ty to potrafisz to gratuluję daru jasnowidzenia.

Kati z tego co wiem w Toruniu nie ma oddziału TOZu.
Zapewne jednak działa jakieś lokalne stowarzyszenie zajmujące się statutowo ochroną zwierząt. Poszukaj. Możesz też poinformować: policję, sm, sanepid, służby weterynaryjne czy nawet spółdzielnie mieszkaniową. Jeśli sytuacja jest taka jak opisujesz ( brak szczepień czy fatalne warunki sanitarne) te instytucje również powinny zareagować.[/quote]
Jak odpowiadałem na ten post były podane dane z ulicą i nazwiskiem.Ktoś przezornie je usunął i dobrze

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...