Jump to content
Dogomania

Asza bardzo pilnie potrzebuje tymczasu lub ds


Guest kasia mierzejewska

Recommended Posts

  • Replies 408
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku!! I wytrwałości z Aszą!!;)
A Aszuni ,życzę aby już na początku Nowego Roku znalazła domek:)Taki prawdziwy i Kochany:)!!

Edit.nie chce zaśmiecać i tworzyć nowych wypowiedzi.Tu jej moje jej allegro.Ale strasznie mało ludzi na nie wchcodzi tylko około200,a inne ONy mają ponad 1000...czemu tak jest...może dajcie jakieś rady...
link;[URL]http://allegro.pl/item863424191_piekna_mloda_suka_owczarek_niemiecki_blagao_dom.html[/URL]

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

[quote name='aganela']oj przydały by się allegro Aszki zmierza do KOŃCA!MA ponad 700wejść! Co z nią?[/QUOTE]
Nie odnawiam jej obecnie allegro ,bo nie wiem co z nią:oops:! Co się dzieje ??!OdeZwijcie się jak najszybciej!! Oby nie coś złego...martwi mnie ta nieobecność...:oops:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Guest kasia mierzejewska

Witam wszystkich po bardzo długiej przerwie spowodowanej różnymi okolicznościami, ale przede wszystkim brakiem czasu, jak również moją decyzją, żeby skupić się na szukaniu Aszy poza forum (bo tu wszyscy zapsieni itd).
Dziękuję serdecznie wszystkim, którzy wątek Aszy odwiedzali przez cały czas :)

Sytuacja suni ma się następująco:
Asza przeszła zabieg sterylizacji.
Jeśli chodzi o dom, to chyba wreszcie coś poważnego się kroi - sunia ma spore szanse na wymarzony dom od okolic Wielkanocy - będę wiedziała na 100% w ten weekend. Dam znać po niedzieli. Trzymajcie kciuki.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Guest kasia mierzejewska

Przepraszam, że dopiero teraz, ale mam straszny młyn ostatnio. Z domkiem dla ASzy nic nie wyszło. Kurcze, a były naprawdę duże szanse!
Nie wiem, co dalej. Ostatnio mam coraz więcej obowiązków i mniej czasu dla Aszy. Proszę o pomoc z ogłoszeniami, bo nie mam w ogóle czasu na siedzenie przy komputerze.
Potrzebny dla suni super dom...

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Helo :) Ja w takiej małej sprawie za prośbą aganeli zakładam ogłoszenie Aszy na Owczarki.pl /.eu jak kto woli . Tylko potrzebny mi jest jakiś meil ... bo jest wymagany w formularzu, a na wątku takowego nie znalazłam niestety.*



Oby się Aszy lepiej poszczęściło w szukaniu domu ;)*Trzymam kciuki*:multi: jak za każdego Owczarka* zresztą*:loveu: *

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...