Jump to content
Dogomania

Wszędzie śierść...


esthom

Recommended Posts

mowicie, ze turboszczotka jest dobra? hmm trzeba poszukac w sklepach. tylko, ze mamy nowy odkurzacz tak wiec tylko szczta mi potrzebna :-? mam nadzieje, ze sprzedaja osobno. a jesli chodzi o turboogon, to sunia nieraz tak walnie, ze hej. z doswiadczenia wiem, ze im wiekszy pies tym mocniejszy ogon. sama oberwalam kilka razy od owczarka jak sie cieszyl :roll:

Link to comment
Share on other sites

Hmmmm ale przy 2 liniejących haszczakach to jest dopiero ubaw:-) Kłaków od metra i nazat.... nie wiadomo gdzie zbierać najpierw.... Co nam pozostało? Zwinięcie dywanów i puszczenie ich w niepamięć..... Lepsze to niż odkurzanie cyrka 2 godz. jednego wcale nie dużego dywanu (i to na kolnach):-)

Link to comment
Share on other sites

esthom a propo tego ;)

[quote]Ja tam odkurzam normalnym odkurzaczem i żyję. Odrobina psich kudłów jeszcze nikomu nie zaszkodziła... [/quote]

Sigma mozna kupic oddzielnie turboszczotke, ale nie do kazdego modelu odkurzacza chyba. Co do ogona to roznie to bywa ;) wyzly ogolnie maja taki sprytny ogonek - jak machna to booooli ;) przykladem moze byc wyzel wegierski i jego antenka ;)

Link to comment
Share on other sites

Agnes dzięki, bo jakby nie było to mogło odnosić sie do kilku wcześniejszych postów :)
trochę abstrahujemy od głównego tematu ale... moja sunia to ma dopiero turoboogon, moze nim skosić z nóg :) ona cała jest turbo!!!

Link to comment
Share on other sites

musze sie pochwalic :D udalo mi sie kupic szczotke, ale elektroszczotke zelmera :P mamy zelmera z wtyczka, tak wiec ona pasuje. wyczytalam, ze elektroszczotka jest lepsza, poniewaz dzieki silniczkowi szybciej ten wal wiruje. no i moje wrazenia. jest fantastyczna 8) my tez odkurzalismy na kolanach jeden dywan (240x350cm) przez ok.1,5 godziny :evil: a szczotka powoli i z dokladnoscia i lekkoscia (bo na kolka) zajelo to ok. 20 min (chociaz nie patrzylam na zegarek). wcale sie nie zmeczylam, a zawsze to ledwo co zylam :roll:
tak wiec :multi: dla szczotki.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Sigma'] dzieki silniczkowi szybciej ten wal wiruje. no i moje wrazenia. jest fantastyczna 8) [/quote]
A jakie są wrażenia psa? Spodziewam się, że szybciej wirujący wał musi robić na piesku piorunujące wrażenie :lol:

Kreśka dostaje fioła przy normalnej szcztce i odkurzaczu :silly: , strach pomyśleć co by było gdyby szczotka jeszcze się sama ruszała :stupid:
;)

Link to comment
Share on other sites

A mnie właścicielka Misinej córeczki mówi, że Api bardzo lubi być odkurzana! :o Misia na widok odkurzacza chowa się do klatki, ale api się podstawia i trzeba ją też czyścić! :lol: Ona jest rasy nieliniejącej, ale może to jest pomysł dla Waszych psów? :roflt:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agnes']Flaire teraz bedzie nam dokuczac :evilbat: i siem kurka ciesz! :lol: [/quote]
Bo Flaire niedobra dla nas jest :evil:
[quote]U mnie pies durnieje jak odkurzam, biega, szaleje, szczeka,[/quote]
Witaj w klubie "odkurzających inaczej" :lol: Jeśli kiedyś zamorduję swojego psa, to z pewnością narzędziem zbrodni będzie odkurzacz, bo mnie czasem szlag trafia przy tej jej głupawce... :evilbat:

Link to comment
Share on other sites

[quote]Spodziewam się, że szybciej wirujący wał musi robić na piesku piorunujące wrażenie[/quote]
rzeczywiscie zainteresowanie wczoraj bylo nadzwyczajne.
ta szczotka wydaje dzwiek, ktory jest ledwo slyszalny. walka nie widac tak wiec nie ma co ogladac :roll:
Sigma nie boi sie odkurzacza, lubi sobie patrzec jak czlowiek sie meczy odkurzajac dywany z jej siersci 8) jak byla szczeniakiem to odkurzacz usypial ja :lol:
mam jeszcze pytanie czy wasze pieski lubia wam wszedzie asystowac. bo moja to jest taki maly pomocnik. jak uslyszy, ze sie otwiera skrzynka z narzedziami to juz jest :P a kiedy sie gotuje w kuchni pies jest obowiazkowo. czy wasze tez tak maja?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Sigma']
mam jeszcze pytanie czy wasze pieski lubia wam wszedzie asystowac. [/quote]
Kresia to mój mały pomocniczek :D Wycieram kurze, Kreśka podskakuje obok i usiłuje złapać za szmatkę, włączam mikser- suka już obok siedzi i wpatruje się zdziwiona w maszynę, skrzynka z narzędziami wyjęta z szafy- Kreska w sekundzie ląduje obok niej (zawsze trochę poszczeka, bo z taką skrzynką nigdy nic nie wiadomo :lol: ), gotuję to siedzi w kącie kuchni i obserwuje... Słodziutka jest! :)

A dzisiaj: głaszczę ją po łebku i czuję, że łeb mokry, zaczęłam się zastanawiać gdzie go wetknęła, przytuliłam się, a tu wyraźny zapach wędzonki czuję na psim łbie 8) Nie zeżarła nam szyneczki, tylko asystowała mamie w kuchni, kiedy mama chowała szyneczkę do lodówki i skapło trochę sosiku prosto na kreskowy łeb. Chwilę później patrzę, a łeb cały biały z mąki... Całe święta na głowie biednej Kresi :lol:

Link to comment
Share on other sites

ech Kreska to sie ma z Wami :lol: co do wtykania nosa - strazl w dziesiatke! Aza uwielbia "pomagac" ;) Szczegolnie na dzialce - mam plewi, wyrywa chwasty no to Aza przybiega patrzy i zaraz wyrywa....roslinki - no ale przeciez pomaga nie? Mamrobi na roslinke dolek, to Aza zaraz pomaga i robi wieeeelkkaaaa dziure :lol:
A jak cos sie robi - w kuchni, wyjmuje sie cos z szafki, po prostu cos gdzies sie robi to Aza tam zaraz leci :D

Link to comment
Share on other sites

ufff, tez macie takie pomagaczki. to juz wiem, ze Sigma nie jest jakims ewenementem w tym przypadku :roll: wlasnie probuje sie dostac do kuchni bo sis kroi wedzonego kurczaka. a ta wstreciucha goni nawet powachac nie da :evil: :cry: nie wiem czemu ale jak ja cos gotuje w kuchni to ona nie pilnuje mnie, moze to dlatego, ze to rzadko sie zdarza :-? ale wczoraj robilam ciacho i nie bylo jej, spala.
na dzialce zachowuje sie jak podworzowy pies. biega przy plocie, a tam kwiatki :-? i szczeka na wszystkich, broni swojego terenu. a dziury kopie i to taaaakie wielkie, czuje krety 8)
hehe ciesze z tej szczotki jak dziecko z nowej zabawki :oops: ale dzisiaj odkurzylam w pol godziny cale mieszkanie. a teraz siedze i czytam bo wszystko zrobione :P
Wesolych Swiat
PS. udalo sie siedzi w kuchni :D i czeka az cos spadnie :lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...