Jump to content
Dogomania

Chrzanów. Nowa nadzieja! Sunia już w nowym domku:-)


Iwona77

Recommended Posts

SUKCES!!! SUCZKA W NOWYM DOMU. WIĘCEJ NA STRONIE 7:-)

Żywa suczka! znajda, oddałam ją do ludzi, którzy ją wzięli na stałe ale po dwóch tygodniach suka zaczęła się gryźć z ich suką i chcą ją uśpić jutro jeżeli jej nie wezme. Ja nie mogę bo wyjeżdzam zawodowo za granice więc całkiem zdrowy pies pójdzie do uśpienia. Jeżeli ktoś ma dobre serce i cierpliwość może go jeszcze uratować. niestety ta sytuacja przerasta moje możliwości. Nie jest to chwyt by psa wcisnąć sytuacja naprawde jest poważna. Wiele przeszedł i nie zaznał miłości a teraz chcą go zabić :-(

Zdjęcie na linku
[URL="http://krakow.gumtree.pl/c-Spo-eczno-zwierzaki-Kto-si-zlituje-zdrowy-pies-do-u-pienia-W0QQAdIdZ140054094"]Kto się zlituje! zdrowy pies do uśpienia! - Zwierzaki Psy Koty Konie Papużki i Inne - Gumtree Katowice[/URL]

AKTUALIZACJA! UDAŁO SIĘ ZYSKAĆ KILKA DNI, teraz potrzebna sterylka, może ktoś wie czy były ostatnio jakis zbiórki na ten cel? i kto ewentualnie miał by troche wolnych środków. Większość fundacji nie ma kasy:-(

[EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]
Tel. 0663 607 849

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 67
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images37.fotosik.pl/152/7a912a1828397612med.jpg[/IMG][/URL]
[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images50.fotosik.pl/157/c2fe337d77e0d4aemed.jpg[/IMG][/URL]
[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images39.fotosik.pl/153/76b73ef6eedd547d.jpg[/IMG][/URL]
[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images48.fotosik.pl/157/9f1cf2ac7cf3031cmed.jpg[/IMG][/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Iwona77']:-(:-(:-( naprawde nikt nie ma pomysłu?[/quote]
nikt nie znajdzie domu z dnia na dzień.
po nieudanej adopcji powinna wrócić do Ciebie i poszukać jej szybko nowego domu.innego wyjścia nie ma...:shake:

Link to comment
Share on other sites

To nie była jako taka adopcja, wzięła psa i miała okres próbny, nawet umowy nies pisywałyśmy bo ja zajmuje się tym okazyjnie a zresztą ludzi znam z widzenia, ona po dwóch tygodniach potwierdziła, że psa bierze na stałe! poszła do weta zaszczepiła a wczoraj jak się pogryzły dzwoni, że mam go brać natychmiast. Ja pewna, że pies znalazł dom kupiłam bilet bo musze zarobić na kredyt bo mnie z mieszkania wywalą, jechać musze i nie ma tu żadnej opcji bo chodzi tu o moją egzystencje. Ja nie jestem organizacją tylko czasem pomagam, ona o tym wiedziała i widziała, że nie mam tu przytyłku tylko maleńkie mieszkanie! z mojego punktu widzenia pies jest jej a nawet z dobroci serca nie mogę go zabrać. Ma duży ogród, w najgorszym wypadku mogłaby go przywiązać do budy ale ona nie wykazuje, żadnej chęci to co ja mam zrobić? sobie gardło podciąć?

Link to comment
Share on other sites

napewno jedno wiem na 100 procent już nigdy nie podejme się pomagania zwierzętą, bo w sytuacji jak ta człowiek jest sam i wychodzi na to, że się nie pomaga tylko szkodzi. Nie ma schroniska, nie ma ludzi dobrej woli (jak był u mnie i się męczyłam nikt się nie znalazł na tymczas! nikt nie wspomógł nawet odrobinką karmy) Babka się decyduje na 100 procent, widzi z jakim psem ma doczynienia więc zamiast uważać i dać im czas do przyzwyczajenia się do siebie puszcza je na siebie i awantura gotowa!! przez te dwa tygodnie mogłam szukać jej domu przed wyjazdem a ona mnie teraz stawia w tak beznadziejnej sytuacji :-(:-(:-(

Link to comment
Share on other sites

suczka zaszczepiona, jeszcze niewysterylizowana, strasznie zazdrosna o inne psy, z kotami bym jej też nie zostawiła w jednym pomieszczeniu, dzieci tylko pod ścisłym nadzorem. Jest wielkości małego wilczura, wiek ok roku. Pochodzenie z rodziny patologicznej, znaleziona błąkająca się z trzema młodymi po ulicach wsi, stan był: robaczyca zaawansowana (również młode) + wycięczenie z niedożywienia. Będzie doskonałym psem z wybiegiem na ogród, z czasem nauczy się szczekać. U mnie była miesiąc. Naprawde miałam uczucie, że musze jej pomóc ale chyba przerosło to moje siły. Nie trzeba brać więcej na siebie niż się da udźwignąć.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Iwona77']napewno jedno wiem na 100 procent już nigdy nie podejme się pomagania zwierzętą, bo w sytuacji jak ta człowiek jest sam i wychodzi na to, że się nie pomaga tylko szkodzi. Nie ma schroniska, nie ma ludzi dobrej woli (jak był u mnie i się męczyłam nikt się nie znalazł na tymczas! nikt nie wspomógł nawet odrobinką karmy) Babka się decyduje na 100 procent, widzi z jakim psem ma doczynienia więc zamiast uważać i dać im czas do przyzwyczajenia się do siebie puszcza je na siebie i awantura gotowa!! przez te dwa tygodnie mogłam szukać jej domu przed wyjazdem a ona mnie teraz stawia w tak beznadziejnej sytuacji :-(:-(:-([/quote]

o czym ty wogóle piszesz!!!! każdy DT jest teraz zapsiony,sa wakacje psów przybywa.Myślisz ze kazdy ma wolny tymczas tylko poprostu nie chce ci pomóc :shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MartynaP']o czym ty wogóle piszesz!!!! każdy DT jest teraz zapsiony,sa wakacje psów przybywa.Myślisz ze kazdy ma wolny tymczas tylko poprostu nie chce ci pomóc :shake:[/quote] zachowaj swoje zdanie co do mnie dla siebie!!! nie znasz mojej sytuacji i nie będe ci się tłumaczyć! co pozwala ci wyrażać opinie o mojej intencji i lenistwie! znasz mnie? Najgrosi są własnie tacy wszystko więdzący na forum, niestety takich prymitywnych odpowiedzi nie brakuje! Sytuacja jest jaka jest, świata nie uratuje, mam już podopiecznych i zostawiam je pod opieką kobiety, której podnajme pokój ale tego psa nie moge jej dać bo wiem jaki on jest żywy i silny i pozagryza mi moje koty, które wyciągłam z gehenny! starałam się znaleźć szybko dla niego dom zanim wyjade i bylam pewna, że oddałam w dobre ręce... a tak na marginesie może ty go weźmiesz! jak jesteś silna w gębie to może i w czynach!

Link to comment
Share on other sites

a pozatym kto mówi o tymczasie, może ktoś się zdecyduje na stałe na psa obrońce, właśnie gadałam z babką i nie zdążyła o weta więc pies jeszcze żyje, ja go już nie wezme bo to nie możliwe więc jak ktoś chce zapraszam jak nie to już nic nie poradze. Całego świata nie uratuje.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MartynaP']to ty pierwsza napisałas w tytule postu ze:

[B]Przykro mi!tyle ludzi ma domy a nikt jej nie chce:-([/B]

zamiast brac ludzi na litosc poprostu zwołaj tu wiecej ludzi i zacznij robic ogłoszenia[/quote]
ja nikogo na nic nie biore! pisze spontanicznie i w desperacji! i nie planuje tak jak ty co zadziała by wcisnąć ludziom, masz zły obraz sytuacj, bądz sama tak działasz, czemu ty nie pomożesz dać ogłoszeń zamiast mi cały czas dogadywać! nie wiem co chcesz tym osiągnąć i jak pomóc psu w ten sposób, może wyjaśnisz mi swoje intencje bo nie za bardzo je rozumiem

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Iwona77']a pozatym kto mówi o tymczasie, może ktoś się zdecyduje na stałe na psa obrońce, właśnie gadałam z babką i nie zdążyła o weta więc pies jeszcze żyje, ja go już nie wezme bo to nie możliwe więc jak ktoś chce zapraszam jak nie to już nic nie poradze. Całego świata nie uratuje.[/quote]a poztym co w tym złego jakby ktoś się zlitował! może są ludzie, którzy mają bardziej ustabilizowaną sytuacje odemnie i miejsce na nagłe wypadki jak ten! A TAK NA MARGINESIE! jest jeszcze szczeniak do oddania od tej suczki!!!

To jest stare ogłoszenie ale nie miałam czasu dawać nowych więc szczeniak dalej jest. Tzn ludzie dzwonia ale bardzo nieodpowiedni .
Może ktoś go pokocha od razu:-) jest naprawde prze wspaniały i jakbym mogła bym sobie go zatrzymała bo go kocham jak własne dziecko

Zdjęcie na linku [URL="http://krakow.gumtree.pl/c-Spo-eczno-zwierzaki-SCZENIAK-DO-ODDANIA-W0QQAdIdZ135370553"]SCZENIAK DO ODDANIA! - Zwierzaki Psy Koty Konie Papużki i Inne - Gumtree Katowice[/URL]

Tylko już ciut większy

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MartynaP']ok,ja wezna psa od ciebie,zlituje sie nad nim a ty zlituj sie nad suka z szescioma szczeniakami i wez ja odemnie ok?[/quote]
ty napewno byś mogła wziąć jeszcze jednego tylko ci się nie chce bo to większy obowiązek! .... ja już miałam suke i młode wiem co to jest! radz sobie ja sobie poradziłam ale niestety nie wypaliło z domem do adopcji! byłam zapewniona, że pies zostaje u nich. Ja wyjeżdzam za tydzień ale czekam na telefon w jaki dzień będzie transport! ale bardziej się boje o tego psa co oni zrobią, czy mnie tylko straszą tym uśpieniem czy naprawde są w stanie to zrobić? okaże się, ja tam nie poszłam ale koleżanka poszła i nafaszeruje psa relanium może sie uspokoi i zgodzą się go przetrzymać dopóki się ktoś nie zgłosi. Poztym zaproponowałam łańcuch ale to już koleżanka spróbuje załatwić bo ona jest spokojniejsza i ma lepsze podejście. Ważne by go nie uspili ale i tak musi się znaleźć szybko dom.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Iwona77']To nie była jako taka adopcja, wzięła psa i miała okres próbny, nawet umowy nies pisywałyśmy bo ja zajmuje się tym okazyjnie a zresztą ludzi znam z widzenia, ona po dwóch tygodniach potwierdziła, że psa bierze na stałe! poszła do weta zaszczepiła a wczoraj jak się pogryzły dzwoni, że mam go brać natychmiast. Ja pewna, że pies znalazł dom kupiłam bilet bo musze zarobić na kredyt bo mnie z mieszkania wywalą, jechać musze i nie ma tu żadnej opcji bo chodzi tu o moją egzystencje. Ja nie jestem organizacją tylko czasem pomagam, ona o tym wiedziała i widziała, że nie mam tu przytyłku tylko maleńkie mieszkanie! z mojego punktu widzenia pies jest jej a nawet z dobroci serca nie mogę go zabrać. Ma duży ogród, w najgorszym wypadku mogłaby go przywiązać do budy ale ona nie wykazuje, żadnej chęci to co ja mam zrobić? sobie gardło podciąć?[/quote]


co ty piszesz psa przywiazac do budy chciała bys:angryy::angryy::angryy::angryy:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MartynaP']ok,ja wezna psa od ciebie,zlituje sie nad nim a ty zlituj sie nad suka z szescioma szczeniakami i wez ja odemnie ok?[/quote]
I Martynko daj sobie już proszę spokój, naprawde nie chodzi tutaj o ciebie i o twoje czy moje racje, napewno są ludzie, którzy potrafią zrozumieć moje intencje i którzy szukają właśnie takiego pieska! daj im szanse przeczytać coś normalnego o psie a nie zaśmiecaj wątku swoimi nic nie wnoszącymi do sprawy komentarzami, ja psa nie wezme bo bym się złatwiła na dobre a jestem odpowiedzialna za reszte gromady również. ten pies jest prawie nie możliwy do upilnowaniu przy innych zwierzętach, przez miesiąc nie pracowałam jak u mnie był, rat nie popłaciłam bo kasy na to nie było, ile mogę jeszcze poświęcić powiedz mi? a co bedę potem z tymi co u mnie są robić? muszę wołać o pomoc! nawet o litość bo jest potrzebna! i nie ma nic złego w litości!

Link to comment
Share on other sites

mnie nie chodzi o racje-kazdy ma swoja.
Kazdy pomaga jak moze,ja tez gdyby nie dobrzy ludzie nie wyleczyłabym swoich tymczasowych kociaków bo niemialam ani grosza.
Chodzi o to ze zakładasz watek a po 20 minutach stwierdzasz ze nikt go niechce a jest tyle domow.
Trzeba ludzi zwolac,oglaszac i wogole a nie odrazu pisac ze nikt go niechce a napewno by wziasc mogl ale niema ochoty i wogole.
Zalozenie watku to nie wszystko tu jest kilkaset takich watkow i na wszystkich ktos prosi o pomoc zwlaszcza o DT.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MartynaP']mnie nie chodzi o racje-kazdy ma swoja.
Kazdy pomaga jak moze,ja tez gdyby nie dobrzy ludzie nie wyleczyłabym swoich tymczasowych kociaków bo niemialam ani grosza.
Chodzi o to ze zakładasz watek a po 20 minutach stwierdzasz ze nikt go niechce a jest tyle domow.
Trzeba ludzi zwolac,oglaszac i wogole a nie odrazu pisac ze nikt go niechce a napewno by wziasc mogl ale niema ochoty i wogole.
Zalozenie watku to nie wszystko [B]tu jest kilkaset takich watkow i na wszystkich ktos prosi o pomoc zwlaszcza o DT.[/B][/quote]
Dokładnie tak jest.A znalezienie dt bez innych zwierząt jest chyba tu na dogo niemożliwe.Zresztą znalezienie ds w wakacje tez graniczy z cudem.Ciężka sprawa,na prawdę:shake:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...