Jump to content
Dogomania

"Fundusz kasztanka" - ratujemy życie karego źrebaka Łobuza


Dorothy

Recommended Posts

[quote name='Dorothy']Asior sama jestes Łysek!!

on jest kudlaty jak niedzwiedz!!

pomyslow dawajcie jakichs!! krolestwo za pomysl!![/QUOTE]

tam królestwo... ;)

czy w planach jest przewidziane jakoweś :popcorn::beerchug::knajpa::drinking: po oficjalnym nadaniu nowego imienia? :cool3:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 3.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Co za imiona :lol:
Ja Ciebie, Dorothy rozumiem - u nas też wczoraj zamieszkało takie "słodziutkie maleństwo" i mocno zastanawialiśmy się nad imionami w stylu Skubaniec, Pogdyzacz, Potwór, Napastnik czy inne takie, albo nawet trochę z indiańska: "Ten, który kąsa" czy "Pędzący bawół" ;)

Ale tak naprawdę to bardzo ciepły wątek, miło mi tu u Was zagościć ;)

Link to comment
Share on other sites

tylko nie kary
ja nie chce zeby mój zadek nazyał sie kary
jak chcecie to sobie gametowe puzderko kary nazwijcie ale nie zadek ;(

a masz sąsiada "Szpiczygniewa"? :evil_lol:

z dziwnych nimęskich imion tylko "klimakonwektor" mi na myśl przychodzi ;)

Link to comment
Share on other sites

heh, Dorothy, ja też mam Małego, ale psa ;) I suczkę - Sukę, psa Pulpeta, a do konia zwykle mówię per "Kopytny" ;)
Ale od jakiegoś czasu imiona wymyślam przez wikipedię - wpisując jakieśsłowo, które do zwierzaka pasuje i przeglądając je w innych językach. I tak "powstał" na przykład Griso - "szary" bodajże po aramejsku, tą metodą też nazywamy nasze sprzęty w sklepie (kurtka dla psa istilik - ciepły chyba po estońsku.. ;) )

Karego nie znalazłam, ale czarny po duńsku to "Sort" - może "Sorto"? Po francusku - "Noir" - albo wariacje na temat - Noe? Neo? Po indonezyjsku - "Hitam", islandzku - Svarthur, w języky "Basa Java - cokolwiek to znaczy ;) - "Ireng", w Lingala (?) - "Moindo", chociaż moim zdaniem dla kopytnego bardziej "Mondo" by pasowało, dalej - Svart, Preto, Musto.. i chyba tyle narazie ;) Poproszę o łączny rachunek do tego bazarku izniżkę :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...