Jump to content
Dogomania

"Fundusz kasztanka" - ratujemy życie karego źrebaka Łobuza


Dorothy

Recommended Posts

  • Replies 3.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

nie dotarly ?? co sie dzieje??
tydzien temu figa33 meldowala mi to samo, a perfumy byly wysylane 28 grudnia i na wszystko mam potwierdzenia :-(
figa33 czy przyszly do Ciebie czy tez nadal nie?
wobec tego, jako ze uplynelo 14 dni, poniedzialek ide na poczte skladac reklamacje....

Link to comment
Share on other sites

z Sunia bylam w piatek u weterynarza, miala robiona punkcje jamy brzusznej, upuscilismy jej prawie 5 litrow plynu... w klatce piersiowej tez jest plyn ale nie da sie sciagnac.
Sunia czuje sie troche lepiej, napewnno lzej jej sie oddycha i cos zjada, ale jest bardzo slaba i potwornie chuda. Przewraca sie, nie wstaje sama. Jedzie na sterydzie, dzieki niemu jest troche silniejsza.
Opieka paliatywna...
mnie tez by sie przydala bo ledwo zipie, since pod oczami mam prawie do ust i ciagle goraczke, od miesiaca...z trudem wstaje, z trudem łaże, z trudem robie cokolwiek..

Link to comment
Share on other sites

ech, tak sobie ...
to znaczy zwierzaki w porzadku, poza tym ze Sunia bardzo slabiutko, natomiast ja usiluje sie leczyc, przyjechala kuzynka na tydzien, przynajmniej cos mi ugotuje to zjem, poleguje i staram sie wyzdrowiec...:oops:
chodze do stajni na tych mrozach sprzatac tez trzeba wiec macham lopata potem wracam i sie grzeje, ale jestem taka slaba ze ledwo dycham :-(
nie martwcie sie, napiszcie czasem cos wesolego...
buziaki

Link to comment
Share on other sites

Wychodzisz na mróz, sprzątasz stajnie, a potem...udajesz,że się leczysz! Dorothy, przez kolano i nastukać porządnie:mad:Wiem, wiem, musisz...Pewnie, że musisz! Tylko gdzie Ty potem kupisz zdrowie???? Na bazarku????? Przeżyłam zaniedbane początkowo zapalenie płuc/ byłam w miejscu, gdzie nie było lekarza/,ledwo uszłam z życiem....

Link to comment
Share on other sites

no co nastukac co nastukac, w gnoju maja stac?? Nie przezylabym, zezarloby mnie w tym lozku jakbym wiedziala ze tam na brudnym stoja.
Zdrowia nabyc sie nie da no ale ponoc co nas nie zabije to nas wzmocni co nieraz mi juz forumowicze powatrzali wiec ja zywie glebokie przekonanie ze jeszcze troche takic trudnych doswiadczen i bede wzmocniona jak stal hartowana w ogniu :-D

Link to comment
Share on other sites

nie nudze sie to prawda, szczera prawda...
piekna zima metr sniegu....przekopalam sie dzis do stajni i mam na placu takie tunele do miejsc strategicznych :-D
ciezko mi pisac co u mnie, z powodu Suni tylko smutne slowa mi sie cisna na usta wiec staram sie nie mowic nic...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gameta']A ja wam chciałam pokazać, że książka Gremlina znów gości na dogo - [B]bazarek nie na Dorothy[/B], no ale ten autor... :
[URL]http://www.dogomania.pl/threads/178895-Kosmetyki-biA-u-muza-i-coA-jeszcze-na-Prezesa-do-07-02[/URL][/QUOTE]


poki co nie mamy z tym nic wspolnego ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dorothy']nie nudze sie to prawda, szczera prawda...
piekna zima metr sniegu....przekopalam sie dzis do stajni i mam na placu takie tunele do miejsc strategicznych :-D
ciezko mi pisac co u mnie, z powodu Suni tylko smutne slowa mi sie cisna na usta wiec staram sie nie mowic nic... moze sprobuje o koniach...
dzisiaj zdjelam z koni derki wreszcie, bo mroz ustapil i mogly pohasac bez sukienek, przy czym to hasanie przejawia sie okrazaniem stajni to z lewej to z prawej, bo dalej nie chce im sie odchodzic, tam i tak nic nie ma a w stajni siano owies...
niestety po zdjeciu derki z gracji okazalo sie, ze ona jest jeszcze chudsza, zalamalam sie,ona wyglada jak rok temu kiedy przyjechala od handlarza, drama, poki co ustalilismy ze powinnam koniecznie zamowic pasze z dodatkami, moze jakas dobra dusza dolozylaby sie do paszy dla gracji? Chodzi konkretnie o taka pasze dla seniorów miedzy innymi:
[url]http://allegro.pl/item899186573_havens_slobber_mash_20_kg.html[/url]
bylabym wdzieczna gdyby ktos pomogl mi ja kupic, Gracja rozpaczliwie jej potrzebuje, a ja jestem splukana, naprawde mam duzo wydatkow weterynaryjnych, ostatnio kupilam tez dla koni dodatki do paszy na te mrozy, otreby, siemie, olej slonecznikowy witaminy...
czy ktos zrobi prezent Gracuszce lub sie do niego dolozy?[/QUOTE]


Kupione :)
szczegóły na PW i mailu

Link to comment
Share on other sites

i dobrze :)
nie zmarnuje się napewno :)

a ja mam pytanie jak sobie Dolar radziw takie mrozy ?
wracają problemy z nogami?

bo że Łobuza nic nie rusza to sie mogę domyślać ;)


a my dzisiaj zaprosiliśmy mIchała do łóżka
bo wszedzie wszystkie psiaki kanapowe i wogole
to myślimy sobie a co tam, posciel do pracnie to chodz chłopie
no i chłop przyszedł położył się
ziewną ze 3 x
ze 8 x sie oblizał
zmienił pozycję
i zszedł po niespełna dwóch minutach ;)
specjalnie mierzylismy mu czas ;)

szkoda ze jak poprzednim razem wskoczył na łózko jak nas nie było to chciał zejsc z przescieradłem
które ewidentnie nie chciało zejśc ;)

Link to comment
Share on other sites

bardzo Wam dziekuje,kochane aniolki w ludzkiej skórze, dzieki Wam Gracja bedzie miala na poltoa miesiaca jedzonko, bo w jej wypadku musze podawac codziennie po 1-1,5 kg. Ale mam dobre doswiadczenia z ta pasza, juz ja kiedys podawalam bardzo wychudzonym koniom chyba z dwa lata temu i naprawde przybraly po jakims czasie.
wielkie podziekowania!!!!

a Michal pewnie tak samo jak Bert ma- kanapa jest tak ogolnie to fajna, ale tak szczegolnie to za miekka, za cieplo, i zdecydowanie za malo miejsca na 45 kg psa.... wiec kanape uprzejmie zostawiam ludziom, niech sie na niej mecza :-D
lozko tez dla Bert jest be, nigdy nie wlazl....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dorothy']bardzo Wam dziekuje,kochane aniolki w ludzkiej skórze, dzieki Wam Gracja bedzie miala na poltoa miesiaca jedzonko, bo w jej wypadku musze podawac codziennie po 1-1,5 kg. [/QUOTE]

no to będzie miała na troszkę dłużej :)

[COLOR="#c0c0c0"]no co , nie mogłam być gorsza od Gremlina ;)[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...