Jump to content
Dogomania

"Fundusz kasztanka" - ratujemy życie karego źrebaka Łobuza


Dorothy

Recommended Posts

[quote name='teapot']A ja mam pytanie:
[B]3x [/B]- kupiłam cegiełkę na all (myślałam, że będę pierwsza i uda mi się na dobry początek ale ktoś mnie ubiegł) ;) - wpłacać na Twoje (podane w aukcji) czy bezpośrednio do Dorothy?


[B]
Uda nam się! Prawda, że nam się uda?[/B][/QUOTE]

objętne tylko powiedz gdzie wpłacisz :)
na tamtym moim koncie nic nie ma tzn 1 zł :oops: sie ostał wiec wszystko co wpłynie pójdzie na konika
tylko zebyśmy się nei pogubili i nie liczyli podwójnie badz nie czekali na wpłaty które juz poszły
ja zaraz uzupełnię (bo tak tak mam net panowie dotrzymali słowa :multi:) w drugim poście listę allegro
albo poprosze scar zeby coś przerzuciła z mojego postu do swojego bo mój sie robi coraz dłuzszy bo tylu mamy już darczyńców :multi:

a czy się uda?
[B][COLOR="Red"][SIZE="4"]jasne że się uda [/SIZE][/COLOR][/B]
słuchajcie zbieramy kilak dni nawet chyba nie tydzień a juz mamy na ok 83 % konika z tymi podwójnymi oczami uszami puzderkami itd :) i to wszystko dzięki wam :loveu::loveu::loveu:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 3.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

[quote name='Herspri']A ja będę prawdziwą altruistką i nie chcę żadnego końskiego organu o :eviltong: Wystarczy mi świadomość że dołożyłam się do jego dalszego życia ;)[/quote]

phi, a żeś wymyśliła :obrazic: ;)

Link to comment
Share on other sites

Dopiero dziś mi się udało zagościć na dogo na tyle długo by zrobić bazarek :oops: (mam remont w domu :angryy:)
[B]
Link do bazarku -->[/B] [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f99/wykup-konia-skorzystaj-z-masazu-do-15-vii-141633/#post12586098[/URL]

Proszę o pomoc w windowaniu w górę i oczywiście ZAPRASZAM :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Herspri']Nie oddam bo moja nerka będzie kiepska dla konia :eviltong:[/quote]
Jak nie, jak tak? To przecież [B]koń mutant[/B] - jeśli [B]ludzkie serce trzyma go przy życiu [/B](a dokładniej ludzkie serca) to w sytuacji kryzysowej i ludzka nerka będzie mogła posłużyć! :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='DorkaWD']Dopiero dziś mi się udało zagościć na dogo na tyle długo by zrobić bazarek :oops: (mam remont w domu :angryy:)
[B]
Link do bazarku -->[/B] [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f99/wykup-konia-skorzystaj-z-masazu-do-15-vii-141633/#post12586098[/URL]

Proszę o pomoc w windowaniu w górę i oczywiście ZAPRASZAM :loveu:[/QUOTE]

dodałam:)
dziękujemy :)

Link to comment
Share on other sites

swietna akcja z tym kupnem kg konia... tez strasznie mnie bola te historie z transportami do rzezni tych pieknych zwierzat, ale poki co nie stac mnie na wykupienie choc jednego... ale z tym kilogramem... jak tylko dostane pieniazki, to kupie choc kawalek... gratuluje pozytywnej inicjatywy i swietnego planu :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kessi']swietna akcja z tym kupnem kg konia... tez strasznie mnie bola te historie z transportami do rzezni tych pieknych zwierzat, ale poki co nie stac mnie na wykupienie choc jednego... ale z tym kilogramem... jak tylko dostane pieniazki, to kupie choc kawalek... gratuluje pozytywnej inicjatywy i swietnego planu :)[/QUOTE]

inicjatywa jaknajbardziej pozytywna, i zawdzięczamy ja Dorothy
a plan?
jaki plan, nie było palnu :evil_lol: to wyszło chyba bardziej niż spontanicznie i przerosło oczekiwania , na pewno moje oczekiwania :oops:
ludzie są niesamowicie :) i mają wielkie serca - w końcu tyle kilogramów konia juz w swoich serduchach pomieścili :):loveu::loveu::loveu:

Link to comment
Share on other sites

A ja przypominam o bazarku:[URL="http://www.dogomania.pl/forum/f99/super-nowe-rybaczki-morgan-super-bryczesy-na-wykup-konika-6-dni-zycia-do-12-07-a-141452/"]SUPER! NOWE RYBACZKI Morgan i SUPER BRYCZESY na wykup konika - 6 DNI ŻYCIA-do 12.07. [/URL]
Każdy właściciel konia (a szczególnie kawałka konia) powinien być odpowiednio ubrany, a na naszym bazarku znajdzie idealne bryczesy!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...