Jump to content
Dogomania

"Fundusz kasztanka" - ratujemy życie karego źrebaka Łobuza


Dorothy

Recommended Posts

  • Replies 3.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Asior - dziękujemy ślicznie :)

o nochala i chrapy się nei kłócić - scar słusznie zauważyła, że to dwie rózne rzeczy i nawet inaczej się piszą tylko [B]ch[/B] się powtarza, [B]a[/B] nie liczę bo a pcha się wszedzie
i dziciecie nawet w wyrazie pcha jest [B]ch [/B]
ja mam słownik na kompie więc duż z ch moge znależć ;)

zachary - dopisujemy do listy darczyńców :) i dziękujemy :)

(a neta to nie wiem kiedy odzyskam, serwis nie ma kluczyka do komórki ze switchami i wyłączył wczoraj po południu telefon :shake: ale pisanie z pracy w niczym mi nie przeszkadza :eviltong:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mru']ja tez sobie kupię kawałeczek :roll:

proszę o nr konta! :)[/QUOTE]

numer konta poszedł :)
dziękujemy za pobranie banerka :)

wiecie ze juz mamy na 2/3 konika
nie wiem dokładnie ile bo na pewno wszystkiego nie ogarniam ale na 2/3 powinno już byc :) :multi::loveu::multi::loveu:

Link to comment
Share on other sites

Asior udały Ci się banerki :)
I wiecie co ten wątek jak zobaczyłam to było mi strasznie smutno i taki był przygnębiający, a teraz jakoś aż wieje z niego optymizmem :) To chyba przez te wszystkie dobre serducha co się tu zebrały :loveu:
Nie damy cię zjeść Kasztanku :loveu::loveu::loveu:

Link to comment
Share on other sites

Damy radę, w nas siła jest, potęga, no i basta :mad:

Popołudniu bardziej postaram się pozliczać ile łącznie wychodzi w tej chwili z bazarków wszystkich...chociaż to będzie orientacyjna suma, bo jeszcze nie wszystkie się pokończyły, także wszystko może się zmienić :)

Ale i tak dziękujemy wszystkim, którzy okazali swoje serducha :loveu::loveu::loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='GoskaGoska']no ale 1/3 konia do kupienia - szkoda ze nie ma cegielek bo by pomogły , ale moze dogomanki dadzą radę.
Ale czy te finanse uwzględniają wszytskie bazarki???
no wlasnie muszę sobie sama :olympic: i się zabrać za mój.[/QUOTE]

nie zliczyłam wszystkiego
wczoraj jak sms w południe do dorothy to było ok 1800 zł
ale mogłąm nie policzyć wszystkiego, teraz tez nie wszystko jest zliczone takie moje szybkie szacunkowe rachunki nie poparte niczym :]

jak mi oddadzą net w domu bedą an allego zdjęcia - cegiełki do kupienia

miały byc wczoraj a tymczasem od dwóch dni panowie z serwisu nie umieją wejśc do pomieszczenia ze switchami :placz::mad::placz::mad:

Link to comment
Share on other sites

Polecajcie bazarek z bryczesami. Jakoś nie trafiłam z wymiarami... Może trzeba gdzieś po stajniach rozgłosić? Ja już wysłałam linki do właścicieli znajomych stajni. Teraz dużo dzieciaków na konie przychodzi, może komuś podpasują...

Link to comment
Share on other sites

Mamy już aukcję na allegro:

[URL="http://www.allegro.pl/show_item.php?item=681919674"]Młody kasztan w pilnej potrzebie - grozi mu rzeź (681919674) - Aukcje internetowe Allegro[/URL]

Nie jest super, ale i problemy techniczne i brak czasu...więc jest jak jest... :roll:
Ale najważniejsze, że w ogóle jest :)

[B]Wpłaty z allegro oczywiście na konto 3x. [/B]

Będziemy wdzięczni za rozreklamowanie linka gdzie się da...bo w sumie ustawiona aukcja jest tylko na 3 dni...ze względu na wyjazd 3x.

Także do dzieła!! :mad:

Link to comment
Share on other sites

jam tutaj nowa i nie doczytałam, że jedno ślepko już poszło, a ja przed chwilą zakupiłam oba ślepia przecudnej urody, jednakowoż myślę, że jakoś konik i z trzema da sobie radę, byle tylko mógł po łące brykać.

Link to comment
Share on other sites

dziewczyny, warto w allegro dać link do wątku, zeby ludzie widzieli, zę to nie ściema.. Bo na zdjęciach nie widać, ze konik w potrzebie.. Można sobie pomyśleć, ze na zdrowego konia ktoś zbiera kasę...
Niestety mamy takie czasy, ze ludzie są niedowiarkami... :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='shadow1']a czy za michulca pluszowego,którego zakupiłam mogę dostać kawałeczek serduszka?:loveu:[/quote]

Shadow- możesz nawet całe, bo [B]ten koń ma co najmniej 3 serca[/B]! (skoro krowy mogą mieć 7 żołądków koń może mieć 3 serca!) :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...