Jump to content
Dogomania

"Fundusz kasztanka" - ratujemy życie karego źrebaka Łobuza


Dorothy

Recommended Posts

hura, mam pierwszy banerek w podpisie :)

Asior też ma jakiś zdziałac dzisiaj :)

a wogole to napisalam sms do Dorothy co się tutaj dzieje :loveu:
chyba jest w lekkim szoku ;)
obiecała ze postara się dzisiaj wejśc na wątek żeby zobaczyć to na własne oczy
bo chyba niedowierza do końca
w sumei ja też nie :loveu::loveu::loveu::loveu:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 3.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

a czy ja też mogę sobie zarezerwować część konika?
Bo tak mi przyszło do głowy, że wy mężate a ja samotna, to ja bym chciała tą część, której pewnie Wy się wstydzicie :eviltong: a stanowi atrybut ogiera :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='GoskaGoska']NIE MA jak poczta pantoflowa - jedna ciotka drugiej ciotce :loveu:
dziękuję weszka , ze zajrzałaś - jak to nigdy nie wiadomo gdzie link podrzucic :evil_lol: a banerkiem się poczęstowałam
czy jak zrobię bazarek - to mogę sobie pośrednio kupić ogon :)[/QUOTE]

można w końcu za organizację bazarku tez coś sie należy
ale nieskromnie sugerowałabym złożyć jednorazową deklarację chociażby na 5 zł :mad:
nikt się nei przyczepi a ogon bedzie Twoj ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gameta']a czy ja też mogę sobie zarezerwować część konika?
Bo tak mi przyszło do głowy, że wy mężate a ja samotna, to ja bym chciała tą część, której pewnie Wy się wstydzicie :eviltong: a stanowi atrybut ogiera :diabloti:[/QUOTE]

patrz post powyżej tylko tutaj to chyba 5 zł nie wystarczy :oops::oops::oops:

Link to comment
Share on other sites

dobra to ja wyslę 5zl za ogon - chociaz ja prawie zawsze wystawiam na bazarki nowe rzeczy , ktore kupuję bo poluje na okazje i zamiast przelac 5zl z bazarku zawsze wpadnie ciut więcej, ale popatrze co jeszcze za ogon na bazarek wystawic procz 5zl , bo taki sliczny ogonek to przeciez wart więcej
co do wplaty mojej kuzynki to korekta - przelała wlasnie 30zl- za grzywe

Link to comment
Share on other sites

[quote name='GoskaGoska']dobra to ja wyslę 5zl za ogon - chociaz ja prawie zawsze wystawiam na bazarki nowe rzeczy , ktore kupuję bo poluje na okazje i zamiast przelac 5zl z bazarku zawsze wpadnie ciut więcej, ale popatrze co jeszcze za ogon na bazarek wystawic procz 5zl , bo taki sliczny ogonek to przeciez wart więcej
co do wplaty mojej kuzynki to korekta - przelała wlasnie 30zl[/QUOTE]

dziękuję :loveu::loveu::loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='GoskaGoska']heheh dzięki Fliege36 ale ja sobie ogonek kupię - dobrze ze leciutki :evil_lol:
a ja wystawie bazarek to dam linka
mam nadzieję, ze pozniej będą foty szczęsliwego konika - które złe ciotki tak poporcjowały:cool1:[/quote]

Wobec tego kupię GosceGosce [B]koński ząb[/B] za te 5zł[B] :p[/B], bo czuję, że musi ona zostać obdarowana.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='GoskaGoska']NIE MA jak poczta pantoflowa - jedna ciotka drugiej ciotce :loveu:
dziękuję weszka , ze zajrzałaś - jak to nigdy nie wiadomo gdzie link podrzucic :evil_lol: [/quote]

I tak to się wszystko tu na dogo kręci :loveu: Kocham wszystkie zwierzaki, do koni mam szczególny sentyment, a w dodatku nie jem mięsa i szlag mnie trafia na tych squrwysynów co najpierw konia całe lata eksploatują i na nim zarabiają a później oddają na rzeź :angryy:

[quote name='gameta']a czy ja też mogę sobie zarezerwować część konika?
Bo tak mi przyszło do głowy, że wy mężate a ja samotna, to ja bym chciała tą część, której pewnie Wy się wstydzicie :eviltong: a stanowi atrybut ogiera :diabloti:[/quote]

Ja tam jestem singielka. Znaczy wyszłam kiedyś za mąż ale dość szybko wróciłam :eviltong:
Cioteczko tylko że to wałaszek jest :diabloti::evil_lol::eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='weszka']
Ja tam jestem singielka. Znaczy wyszłam kiedyś za mąż ale dość szybko wróciłam :eviltong:
Cioteczko tylko że to wałaszek jest :diabloti::evil_lol::eviltong:[/quote]

Ehhhhh biednemu zawsze wiatr w oczy :shake:
ja też nie od zawsze sama ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...