Jump to content
Dogomania

"Fundusz kasztanka" - ratujemy życie karego źrebaka Łobuza


Dorothy

Recommended Posts

  • Replies 3.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

[quote name='teapot']Dorothy - ja Cie chyba pokochałam, tak nagle i z całego serca Podstępna Złodziejko! :loveu:

Zamawiam kciuki na jutro - godzina zero wybije o 9.10. Musi mi się udać, bo od tego zależy moja niezależność finansowa na najbliższych 7 lat.[/quote]


trzymamy kciuki!!!:multi:

bardzo sie ciesze to bardzo fajne uczucie byc pokochanym :loveu:

Macius dymi sluchajcie w sposob niemozliwy, z dziadziusia u progu zycia zrobil sie uparty zawadiaka!! Najpierw adorowal Hanie, lazil za nia 3 dni, odganial od niej inne konie, jednym slowem- "MOJA CI ONA!!!"
Ale Hani sie cierpliwosc skonczyla i kladzie na niego uszy, a czasem ugryzie w dupsko, wiec przerzucil uczucie na Gracje. Gracja nie jest przeciwko, wiec łażą sobie razem, skubia trawe, dwa emeryty wykupione od rzezni, niczym zakochane gołąbki. No moze nie zakochane, bo Gracja z mina hrabianki ledwie go toleruje, ale i tak z daleka wyglada to ladnie.
Niestety mam problem z kontaktami miedzymeskimi. Maciek goni moje walachy :placz: normalnie szok! Dolara i Pandka przegania, pokwikuja na siebie raz za czas. Ale najgorzej jest z szefem stada, ktory nie daje sobie wejsc na glowe. Dlatego jak tylko spotkaja sie na pastwisku, przy ogrodzeniu jak cos im daje czy przy wodzie, to sa kwiki, wierzganie nogami, a ostatnio wspinanie sie. To juz jest coraz mniej bezpieczne. :-( no ale co zrobic jak Maciej nabral animuszu nastolatka? Mowie Wam :loveu:
Poki co szukam mu miejsca w stajniach u znajomych,gdzie juz mam poupychane rozne takie konskie przypadki, bo nie chce zeby tu do czegos niemilego doszlo. Szczegolnie ze za tydzien bede chciala zabrac konskie dziecie i potrzebuje spokoju a nie przepychanek. Bo my sie tu uczyc bedziem pilnie literek konskich i w ogole :-)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='BasiaD']Dorothy jesteś wspaniała.. BArdzo się cieszę, że Łobuzik już nasz :loveu:[/quote]

wlasnie to imie jakos malo mi do niego pasuje.
Jakos tak bardziej mi sie składa mówić do niego Karuś. Wiem oklepane jak jasna cholera, ale on nie jest łobuz. Ani troche :shake:

Link to comment
Share on other sites

Guest Elżbieta481

Jest mi niezwykle przykro:-(ale mimo najlepszych chęci nie udało mi się dzisiaj wpłacić te nasze grosze na konia.Nie wiem co się stało,ale ani jedna agencja PKO nie jest czynna.Napewno wpłacimy ale póżniej..
E

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dorothy'] brakuje jakies 1500[/quote]

matko, dużo jeszcze... Chyba jakaś większa akcja "żebracza" byłaby potrzebna... allegro cegiełkowe juz chyba jest? Trzeba by ruszyć całe dogo, bo jak rozumiem czasu specjalnie nie ma?
Cholera, a może uderzyć do jakichś znanych koniarzy?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Monia70']Mogę prosić o konto ?
Chciałabym wpłacic parę zł. na Łobuziaka.[/QUOTE]

wysłałam numer konta na pw :)

uda się :)
innego wyjcia nie ma, został juz wykastrowany, puzderko zaklepane przez gametę, zadek przeze mnie (byle do wypłaty :oops:)

uda się, musi i już :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dorothy']mamy tydzien
poza tym ukradlam paszport :-D
jakies calkiem niemale pieniadze sa ponoc z allegro tylko do mnie nie doszly, no i kilka bazarkow jest w trakcie. Jestem dobrej mysli![/QUOTE]

rozbrajasz mnie ;)
Liberkę tez kradłas
widac od kradzieży do miłości :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='3 x']wysłałam numer konta na pw :)

uda się :)
innego wyjcia nie ma, został juz wykastrowany, puzderko zaklepane przez gametę, zadek przeze mnie (byle do wypłaty :oops:)

uda się, musi i już :)[/quote]

To mnie zostaną jajka w formalinie:diabloti::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

kochane czy Wy aby nie macie jakichs gleboko ukrytych brakow zwiazanych z tymi jajkami???:diabloti:
nie wiem co by na to powiedzial Freud ale chyba bylby zachwycony :evil_lol:

heh, no zgadza sie Libre tez ukradlam, mozna powiedziec ze jestem RECYDYWA
:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dorothy']kochane czy Wy aby nie macie jakichs gleboko ukrytych brakow zwiazanych z tymi jajkami???:diabloti:
nie wiem co by na to powiedzial Freud ale chyba bylby zachwycony :evil_lol:

heh, no zgadza sie Libre tez ukradlam, mozna powiedziec ze jestem RECYDYWA
:diabloti:[/QUOTE]

Tiaaa.... na dogo to takie niewyżyte, a w domowych pieleszach to zapewne TZ gołej nie uświadczy :diabloti: :diabloti: :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gremlin']Tiaaa.... na dogo to takie niewyżyte, a w domowych pieleszach to zapewne TZ gołej nie uświadczy :diabloti: :diabloti: :diabloti:[/quote]

Gremlin, a chomikowi już dziś pokazałeś ? :diabloti::diabloti::diabloti:

Link to comment
Share on other sites

no, to jest niesamowite jak on dzwiga ten swoj wielki kwadratowy tylek i z kwikiem daje z obu tylnych kopyt naraz, mowie Wam widok piekny :-D
tak podskakuje jak gumowa zabawka, ale ze doopa ciezka a wiek tez juz nie mlodzienczy to wyglada to arcysmiesznie :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...