Jump to content
Dogomania

Problem z czesaniem


Kisses

Recommended Posts

[quote name='***Paulina***']Miałam ten sam problem... Kati nienawidziła się czesać, ale na szczęście nie gryzła... Wyrywała się i piszczała:shake:
Jakiś czas temu stwierdziłam że czesanie ma być dla niej przyjemnością,
a nie czymś czego się boi i na sam widok grzebienia lub szczotki ucieka:roll:
Wcześniej czesałam ją na kolanach... Teraz zaczęłam stawiać ją na parapecie...
I poskutkowało, parapet to świetne miejsce do czesania:loveu:
Za pierwszym razem jeszcze trochę się wyrywała i chciała uciec, ale już na drugi dzień pięknie stała do końca czesania...
Zupełnie nie ten sam pies:evil_lol: Kupiłam spray do rozczesywania dzięki czemu miejsca z malutkimi kołtunkami po psikaniu rozczesywały się bez większego wysiłku:multi: Oczywiście na koniec za każdym razem dostaje nagrodę:loveu:
I właśnie tak Kati polubiła czesanie:multi::loveu::multi: Jestem z niej bardzo dumna:loveu:[/quote]


To super!!:)
Kati jest naprawdę cudownym psiakiem:loveu::loveu::loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='meja']Tak, w ogóle nie ciągnie. On ma takie ząbki, które przecinają kołtun.
Tak jak pisała Paulina, są też specjalne spray'e do rozczesywania, tez są dobre, zależy do czego zdolony jest piecho, bo na mojego kołtunowca, to i spray nie pomoże:evil_lol:[/quote]


Aha no to super.. fajny ten grzebyk:)
Chyba go kupię:lol:

Link to comment
Share on other sites

Być może wyda Wam się moje pytanie dość dziwne, ale jak się zabrać za czesanie psa? Tak od strony technicznej? My na razie oswajamy się ze szczotką, ale udaje mi się uczesać tylko grzbiet, bo pies mi się kładzie :D Stawiacie psa gdzieś? Nie ucieka?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='anubias']Być może wyda Wam się moje pytanie dość dziwne, ale jak się zabrać za czesanie psa? Tak od strony technicznej? My na razie oswajamy się ze szczotką, ale udaje mi się uczesać tylko grzbiet, bo pies mi się kładzie :D Stawiacie psa gdzieś? Nie ucieka?[/quote]
Ja stawiam na parapecie;) Jak się kładła to po prostu ją stawiałam znowu
i się nauczyła że ma stać do końca czesania;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='***Paulina***']No co ty!:crazyeye:
Ja moją zawsze na sucho czeszę:roll::loveu:[/quote]
Po pierwsze włos się łamie, po drugie wyrywa. Ja Melę spryskuję odżywką(koncentrat, 1 łyżeczka na 250ml wody) i dopiero rozczesuję,włos jest wtedy ładnie błyszczący. Nawet jak ja idę do fryzjera to najpierw mi zwilża włosy :lol:.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='rufus295']Po pierwsze włos się łamie, po drugie wyrywa. Ja Melę spryskuję odżywką(koncentrat, 1 łyżeczka na 250ml wody) i dopiero rozczesuję,włos jest wtedy ładnie błyszczący. Nawet jak ja idę do fryzjera to najpierw mi zwilża włosy :lol:.[/quote]
A to nie wiedziałam:roll::oops:
A jaką masz tą odżywkę???

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

[quote name='megi82']ja nigdy nie czesze swoich na sucho-do czesania stosuje odzywke dla ludzi gliss kur z jedwabiem-jest rewelacyjna,jak piesek jest rozczesany,bez koltunpow to mozna smialo jej uzywac do codziennej pielegnacji[/quote]
Ten gliss kur z jedwabiem strasznie śmierdzi :shake: Ja używam GLISS KUR Hair Repair i moim zdaniem nie dość, że pachnie mniej intensywnie to o wiele fajniej rozczesują się psie kłaczki :cool3:
[B]
[/B]

Link to comment
Share on other sites

ja stosuje-drugi piesek moj to shih tzu,wiec z Lili to kwestia przyzwyczajenia,pozatym moim zdaniem lepiej sie czesze jak wlos jest zwilozny odzywka,mam kilka takich psich,ale do czesania dla mnie najlepsze sa te gliss kur,ale jest kilka naprawde godnych polecenia psich.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...