Jump to content
Dogomania

Spis fundacji!!!


esthom

Recommended Posts

Piotrze, własnie po to napisałam ten post. Chcę się uczyć, szkolic i dokształcać. Po to tu jestem, po to zdobywam kontakty. Może jak będzie nas więcej, to jakaś fundacja zorganizuje kurs dogoterapii na opolszczyźnie.

Wszyscy krytykujący zapomnieli o dwóch waznych sprawach. Po pierwsze każdy kto się udziela w jakichś sposób na takich wątkach, jest tu po to, aby nabyć wiedzy.
Po drugie dla jednej osoby nikt szkolenia nie zorganizuje. Dlatego chcę miec kontakty z dziewczynami, które jakies zainteresowanie wykazały i dlatego piszę.
No i jest jeszcze jedna sprawa. Takimi małoprzemyślanymi komentarzami, które kompletnie nie mają związku z tematem, możecie zrazić kogoś nie tylko do siebie, ale do całego środowiska z jakiego się wywodzicie. Nie mam pojęcia dlaczego tak mocno zniechęcacie ludzi do podejmowania jakichkolwiek działań. Nie moge tego pojąć.

To tak jakby na zapytanie jakiejś osoby gdzie może znaleźć szkołę języka francuskiegio, powiedziec jej "dziecko, daj sobie spokój,idź się doucz".
Przeciez ona własnie po to pyta! Bo chce się douczyć!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 84
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

nie liczyłabym na zorganizowanie na miejscy,na takich kursach jest dużo osób, dla kilku się nie opłaca, pozostaje tylko dojazd do takiego,który jest zorganizowany, chyba,że zbierze się cała klasa ;) ale do tego dojazd wykładowców, zakwaterowanie i sala, a kurs trwa długo,
nie macie w miarę blisko do jakiegoś już zorganizowanego?

Link to comment
Share on other sites

No właśnie jedyne w najbliższym czasie będzie w Warszawie fundacji "Pies dla Stasia". A do Warszawy to my mamy około 8 godzin samochodem, a warunkach panujących obecnie trzeba liczyć razy dwa. Zbyt męczące dla psów. Plus zakwaterowanie, plus wyzywienie. Także pieniądze wyjdą te same ,ale mniej stresów dla nas i dla psów:)

Będę pisać do Urzędu Miasta w Opolu i Kędzierzynie-Koźlu o wyjście z taką inicjatywą. Przeciez na to właśnie są środki unijne - kursy i szkolenia:)
Także czekam na zgłoszenia chętnych na maila:
[EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL].
Czas wreszcie ruszyć to zacofane miasto do przodu:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='NatiiMar']No właśnie jedyne w najbliższym czasie będzie w Warszawie fundacji "Pies dla Stasia". A do Warszawy to my mamy około 8 godzin samochodem, a warunkach panujących obecnie trzeba liczyć razy dwa. Zbyt męczące dla psów. [/QUOTE]
Pociąg (bez przesiadek) z Opola do Warszawy jedzie 4 godziny, a Pies dla Stasia nie organizuje warsztatów z psami (szczególnie po oględzinach).
Ale złej baletnicy....

Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...

Zapraszam do naszej Fundacji: Fundacja Naturalnej Przyjaźni "Psie serce". Działamy od 2004 roku. Zajmujemy się dogoterapią, szkolimy psy i ludzi, prowadzimy Lekcje z psem w szkołach i przedszkolach. zajęcia prowadzimy z labradorami, malamutami, wyżłem. Pomagamy również psom w potrzebie- szukamy nowych domków.
Zapraszamy serdecznie
Joanna PS tel.502-326-589
[url]www.fundacjapsieserce.pl[/url] ( chwilowo w trakcie zmian)
ORGANIZACJA OPP!!!! 1%

Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...