Jump to content
Dogomania

Helena - 3 letnia suczka rasy Landseer czeka w przytulisku!


Recommended Posts

  • Replies 197
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Co wy mówicie.. matko jak ja tego nie lubie :angryy:

Sunia jak narazie będzie sprawdzana jak reaguje na inne psy, bo pani również ma swoje wielkoludy i nie chce spięć. O tatuażu powiem dziś w schronisku, nie było mnie na miejscu, no i tak się to pociągneło. Tylko czy ja wiem czy pracownicy tamtego przytuliska będą umieli to sprawdzić, mam taką wielką nadzieje. Po za tym jeśli pani się zdecyduje to suczka z tego co się jak narazie orientuje będzie szła na sterylizacje.. Sprawdzimy domek na tyle, ile się będzie dało...Dziś porozmawiam w schronisku mam nadzieje, że wszystko będzie ok.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Psi Ratownicy']Witam!

W tej chwili przebywamy prawie wszyscy na obozie szkoleniowym ale postaram się coś podzwonić w tygodniu.

Wydaje mi się, że najważniejsze to teraz sprawdzić czip albo tatuaż, bo być może ktoś jej szuka. Gdyby były z tym problemy to możemy coś pomóc.

pozdrawiam
Przemek
"Psi Ratownicy"[/quote]

Bardzo dziękuję Przemku, że zajrzeliście do suni.
[B]Karolcia[/B], trzymaj rękę na pulsie;)

Link to comment
Share on other sites

Oni nadal nie określili jej płci. Czy to będzie suczka czy nie będzie miała wykonany zabieg, jeżeli okażę się, że suczka to jeśli pani się zdecyduje to pojedzie do domu pierwszego, a jak nie to widzę, że są kolejni chętni.. jeśli się nie rozmyślą, a Helenie nie uda się z pierwszym domkiem to będzie mogła iść do tych ludzi...

Link to comment
Share on other sites

Nie rozumiem! Do adopcji jest suka o imieniu Helena, tylko nie wiadomo, czy nie jest psem??!!:lying: Ludzie! Trzeba puszczać w eter sprawdzone wiadomości:wallbash: Ja mam osoby chętne, ale konkretnie na suczkę... Jak już komuś się zachce pod ten brzuch zajrzec, to prosze o informację...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Fruzia']Nie rozumiem! Do adopcji jest suka o imieniu Helena, tylko nie wiadomo, czy nie jest psem??!!:lying: Ludzie! Trzeba puszczać w eter sprawdzone wiadomości:wallbash: Ja mam osoby chętne, ale konkretnie na suczkę... Jak już komuś się zachce pod ten brzuch zajrzec, to prosze o informację...[/QUOTE]

Nie chodzi o to że nam się nie chce. W przytuliskach jest jak jest... nie komentuje wogóle. gdybyśmy mogli to zrobić to byśmy zrobili...
jak byliśmy wtedy, to sprawdzaliśmy, ale nie znaliśmy jej tak, nie wiedziliśmy czy nas nie ugryzie, a musieliśmy sprawdzić płeć przez kraty. Dziś dzwonili z przytuliska, jest to suczka. Teraz skontaktujemy się z pierwszym domem jeżeli pani się zdecyduje na 100 % już to napiszę.. Wiem jak to idzie wolno, ale to nie moja wina.. Jak by to był nasz pies to by była informacja, a tak trzeba dzwonić ustalać itd.. Ważne że pies będzie miał dom!.

Link to comment
Share on other sites

Z Helcią było tak: oceniliśmy ją jako sukę, jak już mówiłam musieliśmy ocenić jej płeć przez kraty więc mogliśmy się pomylić. Zmylili nas pracownicy przytuliska, którzy twierdzili,że to pies.. ale ciężko było im to sprawdzić. W końcu to zrobili i powiedzieli że w 99% to raczej suka... Czyli nasza ocena jest prawidłowa.

Co jeśli ma hodowcę? W to wątpię...ale my się cieszymy, że suka ma szanse na dom i nie będzie siedziała w przytulisku. A skoro ma hodowcę to czemu jej nie szuka? :roll:

Trudno było nam uzyskać info czy to suka czy pies, a co dopiero czy ma tatuaż.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Fruzia']Nie rozumiem! Do adopcji jest suka o imieniu Helena, tylko nie wiadomo, czy nie jest psem??!!:lying: Ludzie! Trzeba puszczać w eter sprawdzone wiadomości:wallbash: Ja mam osoby chętne, ale konkretnie na suczkę... Jak już komuś się zachce pod ten brzuch zajrzec, to prosze o informację...[/quote]
A może dla Kodinki z mojego banerku znajdzie się domek.

Link to comment
Share on other sites

Karolcia, nie gniewaj sie, ale sytuacja naprawde idiotyczna:shake: Tatuaż to podstawowa rzecz, jaka należy sprawdzić! Przeciez hodowca moze nie miec zielonego pojęcia, ze właścicielowi zaginął pies. Mało który dzwoni do hodowcy, zeby sie przyznać, że ma w nosie pieska, którego kiedys od niego nabył... Często namierzenie hodowcy pozwala rozwiązać problem adopcji. Czekamy na dalsze informacje.
[B]zuzka[/B] ja mam chętnych na suczkę nowofundlanda, zaproponowałam Helenę, ponieważ nowofundlandka poszła w inne ręce. Ale Kodinka to już chyba zbyt daleko odbiega od poszukiwanej rasy :roll:
PS. Własnie zajrzałam na wątek Kodinki i wygląda na to, że juz ma swojego człowieka :multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kometa']nie doczytałam się-bedzie sterylizowana przed adopcja?:)[/QUOTE]

Oczywiście.

A co do hodowcy to ja jestem bezradna... nie wiem co mamy zrobić, oni ledwo płeć nam określili tak 100%.. a tatuaż.. :shake:

Nie wiem, zostawiam sprawe w schronie jutro o 6.00 rano wyjazd za granicę, przekaże w schronie żeby napisali co i jak tu.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...