Jump to content
Dogomania

Komornik juz sie zbliza,juz puka do Kseni drzwi...............


Recommended Posts

Nareszcie znalazłam wątek Kseni ... okropne to nowe dogo wrrrr ... pamiętam Ksenię w okresu, gdy jeszcze mieszkała (przez kilka lat) w DT we Wrocławiu i tę tragedię, gdy zagryzła małą sunię Agnieszki, nic wcześniej na to nie wskazywało.

Jak Ksenia sobie teraz radzi?

Link to comment
Share on other sites

13 godzin temu, Ewanka napisał:

Nareszcie znalazłam wątek Kseni ... okropne to nowe dogo wrrrr ... pamiętam Ksenię w okresu, gdy jeszcze mieszkała (przez kilka lat) w DT we Wrocławiu i tę tragedię, gdy zagryzła małą sunię Agnieszki, nic wcześniej na to nie wskazywało.

Jak Ksenia sobie teraz radzi?

Witamy u Kesni ponownie :)   co prawda na watku mnie wtedy nie było ale czytając wpisy nie zgodzę się że nic na to że nie wskazywało... Ksenia nie toleruje suk i były między nimi spięcia cały czas Agnieszka była z tym sama kilka psów w małym mieszkaniu ... to musiało się tak skończyć...

Ksenia jest obecnie w hoteliku 3rd Pole koło Kluczborka. Nie ma z nią problemów związanych z żadną agresją w stosunku do ludzi (suk nie toleruje) niszczy budy jak się nudzi... ma kupla Elvisa dużego w typie owczarka świetnie się dogadują.. to tak w skrócie...:)

a poza tym z tych gorszych informacji to nie mamy delkaracji dług w hoteliku, ogłoszenia nie przynoszą rezultatu :( i szukamy kogoś kto mógłby odwiedzic Ksenię może znasz kogoś z tamtych okolic? zrzucimy się na paliwo :)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

O 24.06.2016 o 17:43, ranias napisał:

Zaglądam do Kseni. Coś tam będzie z bazarku dla panny. A jak tam finanse?

meldunek finansowy:

15,- ranias VI (02.06.)

30,- Tianku (02.06.)

20,- Handzia za V (03.06.)

40,- Bartosz Z. (06.06.)

100,- Szarotka (06.06.)

50,- ranias (10.06.)

10,- Magolek (10.06.)

10,- Madzior-Magdalena S. (10.06.)

15,- Paulina H.-Kropcia(13.06.)

Faktur jeszcze nie ma, pewnie będą dwie od razu, bo czerwiec się kończy.

 

Link to comment
Share on other sites

Myślę,że w tym tygodniu uda się rozliczyć bazarek dla Kseni. Zgromadziłam trochę fantów, Marinka zrobi bazarek dla Kseni i Marcelka, jak coś się sprzeda będzie po połowie. Aż się boję pytać o finanse....

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

38 minut temu, Czarna Kafka napisał:

Od jakiegoś czasu śledzę losy Kseni i chciałabym wesprzeć psicę skromną deklaracją - 10 zł miesięcznie. Poproszę o numer konta

super, bardzo Ci dziękujemy

Stowarzyszenie Help Animals
85 9589 0003 0007 2023 2000 0010

Adres:
ul. Sienkiewicza 10A
55-320 Malczyce

z dopiskiem: KSENIA 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...