Jump to content
Dogomania

Komornik juz sie zbliza,juz puka do Kseni drzwi...............


Recommended Posts

Może ona wcale nie musi iść do domu z ogrodem tylko do ludzi aktywnych, którzy zapewnią jej dużo ruchu. Jakoś dziwnie ludziom kojarzy się ruch z ogrodem.

Bo jak pies się w domu kręci, to można wypuścić i ma się spokój. Na ogół. Moje bardzo aktywne suki, wypuszczone (gdzieś na wakacjach np.) miały w nosie ogród, stały i czekały, żebym z nimi poszła na ten spacer, który sugerowałam otwarciem drzwi.

Zawsze uważałam, że aktywny pies ma lepiej w bloku, bo człowiek czuje się zobowiązany do porządnego spaceru, a jak jest ogród, to już niekoniecznie.

Link to comment
Share on other sites

wiadomo każdy psiak inny :) mój oprócz tego że musi aktywnie spędzać czas z człowiekiem sam też potrafi się świetnie bawić w ogrodzie a to kolekcjonować patyki a to szarpać oponę na sznurku ganiać za piłką bo po prostu nie usiedzi na doopce ani sekundy 

 

ale wracając do Kseni... ogłoszeń bezdomniaków jest tyle że spadają w dół strasznie :(  trzeba koniecznie jakoś promować Ksenie na fb tylko tak naprawdę to oprócz udostępnienia albumu z hoteliku nic nie możemy bo nowych informacji nie mamy :( macie jakieś pomysły?  

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

przepraszam za spowodowaną nawałem problemów nieobecność, podaję wieści finansowe:

 

5,- Madziak25 (09.01.)

20,- TIANKU (12.01.)

25,- ranias (12.01.)

15,- Paulina H. (16.01.)

30,- Roland_De(19.01.)

100,- Ladymonia0610 (19.01.)

30,- Madzior - Magdalena S. (20.01.)

 

dotarła już  faktura za grudzień - do zapłaty

Link to comment
Share on other sites

Rozi- to powiedz skąd było wziąć 3 500 zł skoro 360 trudno uzbierać?
Zresztą to tylko jedna z przyczyn

Marinko, nie 3500, tylko 2500 - to jest 7 miesięcy hoteliku za 360zł/miesiąc

Bardzo ciężko przeglądać teraz długie wątki, ale dyskusja była w czerwcu, więc gdyby Wiosna zgodziła się na spłatę kojca w ratach, to już byłby spłacony.

Link to comment
Share on other sites

Marinko, nie 3500, tylko 2500 - to jest 7 miesięcy hoteliku za 360zł/miesiąc

Bardzo ciężko przeglądać teraz długie wątki, ale dyskusja była w czerwcu, więc gdyby Wiosna zgodziła się na spłatę kojca w ratach, to już byłby spłacony.

Ja ogólnie byłam za, choć teraz nie wiem już co myśleć.

 

W przypadku gdyby Ksenia trafiła do takiego kojca, nie miałyśmy "prawa" dopytywać się o Ksenię tutaj, tylko gdzieś na fb.... Powiem szczerze, niepokoiło mnie to, ale ufałam Wiośnie, bardzo ładnie i przekonująco pisała. Skoro prowadzi fundację to na pewno jest ok.... Ale ja w ogóle to naiwna jestem, gorzej niż dziecko ... :(

 

Było to dla nas dobre rozwiązanie (dla Kseni pewnie nie do końca), bo pieniądze przekazywane co miesiąc na Ksenię, mogłybyśmy przekazać na inne psiaki....

 

Kiedy jednak Ksenia trafiła do hotelu ucieszyłam się, liczyłam że będziemy mogły przynajmniej czegoś się o niej dowiedzieć, niestety jak zwykle się przeliczyłam.... :( powtórzę już po raz któryś, ciekawiło mnie wszystko, jak Ksenia pojechała, jak reagowała na nowych właścicieli, jak teraz się zachowuje...??? podobno zjada budy nadal, to gdzieś przeczytałam

Link to comment
Share on other sites

Marinko, nie 3500, tylko 2500 - to jest 7 miesięcy hoteliku za 360zł/miesiąc

Bardzo ciężko przeglądać teraz długie wątki, ale dyskusja była w czerwcu, więc gdyby Wiosna zgodziła się na spłatę kojca w ratach, to już byłby spłacony.

 

 

No cóż najwyraźniej źle zapamiętałam cenę (pisałam z fona i trudno było mi odszukać właściwy post.

Zapadła taka a nie inna decyzja. Chciałyśmy mieć wiedzę o Kseni (tak jak napisała handzia) a postawienie kojca i przekazanie Kseni pod opiekę fundacji Wiosny nam takich praw nie dawało.

 

O ironio takich praw Wiosna nam odmawia po zamieszkaniu Kseni w hoteliku.

Dlatego też jestem zdania, że podawanie w ogłoszeniach tylko numeru Wiosny jest błędem

Link to comment
Share on other sites

No cóż najwyraźniej źle zapamiętałam cenę (pisałam z fona i trudno było mi odszukać właściwy post.

Zapadła taka a nie inna decyzja. Chciałyśmy mieć wiedzę o Kseni (tak jak napisała handzia) a postawienie kojca i przekazanie Kseni pod opiekę fundacji Wiosny nam takich praw nie dawało.

 

O ironio takich praw Wiosna nam odmawia po zamieszkaniu Kseni w hoteliku.

Dlatego też jestem zdania, że podawanie w ogłoszeniach tylko numeru Wiosny jest błędem

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...