Jump to content
Dogomania

Komornik juz sie zbliza,juz puka do Kseni drzwi...............


Recommended Posts

[quote name='mari23']są wpłaty dla Kseni:

50,- Beata W., Warszawa
6,- Magdalena M.S., Szamotuły

proponuję tę wpłatę 50,- zł przeznaczyć na szkoleniowca - co Wy na to?[/QUOTE]

Poprawiłam rozliczenie, a dopiero w następnej kolejności przeczytałam post :oops:
Wydaje mi się, że to właściwe rozwiązanie, aby to 50 zł przeznaczyć na szkoleniowca :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ladymonia0610']A jak braknie na hotel? Przecież rachunek na dniach przyjdzie.

I trzeba będzie go zapłacić....[/QUOTE]

Moniu, ale bez szkolenia Ksenia będzie tkwić w hoteliku bez szansy na dom...zrozum
I tak już od szczeniaka spotykają ją same przykrości :(
Dajmy jej szansę

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Marinka']Moniu, ale bez szkolenia Ksenia będzie tkwić w hoteliku bez szansy na dom...zrozum
I tak już od szczeniaka spotykają ją same przykrości :(
Dajmy jej szansę[/QUOTE]

Ja też tak myślę i dlatego to zaproponowałam, finanse to nie największe zmartwienie u Kseni

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mari23']Ja też tak myślę i dlatego to zaproponowałam, finanse to nie największe zmartwienie u Kseni[/QUOTE]

Marinko wiesz ze ja wszystko rozumiem...i chciałabym dla niej jak najlepiej...A co jeśli nie uzbiera się na hotel?Widzisz jak marnie jest....Zaczekajmy do jutrzejszego wyciagu jak coś przyjdzie przeznaczymy te 50zł.
Gdyby była kasa nawet tysiac złotych by się dało na jej szkolenie a jest tragedia finansowaaaaaa............

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ladymonia0610']Marinko wiesz ze ja wszystko rozumiem...i chciałabym dla niej jak najlepiej...A co jeśli nie uzbiera się na hotel?Widzisz jak marnie jest....Zaczekajmy do jutrzejszego wyciagu jak coś przyjdzie przeznaczymy te 50zł.
Gdyby była kasa nawet tysiac złotych by się dało na jej szkolenie a jest tragedia finansowaaaaaa............[/QUOTE]

Zgadza się, ale nie mamy tego tysiąca i być może nigdy go mieć nie będziemy...a Ksenia pozostanie nieadopcyjna.
Powiem to tak...ciśniemy ten pedał gazu, ale nie jedziemy...kręcą się tylko kółka i spalane jest paliwo...bo nasz pojazd ugrzązł w błocie :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Marinka']Zgadza się, ale nie mamy tego tysiąca i być może nigdy go mieć nie będziemy...a Ksenia pozostanie nieadopcyjna.
Powiem to tak...ciśniemy ten pedał gazu, ale nie jedziemy...kręcą się tylko kółka i spalane jest paliwo...bo nasz pojazd ugrzązł w błocie :([/QUOTE]


Uuu jaka poezja....Dobra niech te 50zł idzie na szkolenie.Jak braknie do hotelu pukam do was dobra:D Oczywiscie zartuje.
W nocy zrobie bazar dla Kseni i Hektora :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ladymonia0610']Uuu jaka poezja....Dobra niech te 50zł idzie na szkolenie.Jak braknie do hotelu pukam do was dobra:D Oczywiscie zartuje.
W nocy zrobie bazar dla Kseni i Hektora :)[/QUOTE]

wspólnymi siłami udało się ;) Marinko - dziękuję za wsparcie!
jutro zrobię przelew na to szkolenie

a Ty, Monisiu to w nocy śpij,:sleep2: bazarek zrób rankiem :happy1:
:help1: tu umysł wypoczęty potrzebny, bo problem nie lada do rozwiązania:thinkerg:

nie możemy chyba liczyć na :x-mas:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ladymonia0610']:sg168::sg168::sg168::sg168::sg168::sg168::ghost_2::ghost_2::ghost_2::chainsaw::chainsaw::2gunfire::baddevil::B-fly::saeek::kociak:


Marinko postaw jakies ciacho i szampana:D[/QUOTE]

A wydarzyło się coś o czym nie wiem? Jaka to okazja?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ladymonia0610']Haha okazji nie ma :D Ale mój "mąż" własnie skonczył delegacje i do końca roku będzie w domu :) Tylko praca na miejscu :) Ufff ale po dzisiejszym śnie -opowiadałam CI przez telefon serce mnie cały dzien bolało.[/QUOTE]

Monika już Ci mówiłam, że sny nic nie znaczą...wiara w sny i horoskopy to dzieciniada :P
Super, że Twój mąż wrócił cały i zdrowy :) Cieszę się naprawdę :)
Świętować jednak przyjdzie jeszcze czas....rób bazarek :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Marinka']Monika już Ci mówiłam, że sny nic nie znaczą...wiara w sny i horoskopy to dzieciniada :P
Super, że Twój mąż wrócił cały i zdrowy :) Cieszę się naprawdę :)
Świętować jednak przyjdzie jeszcze czas....rób bazarek :)[/QUOTE]

Szukam kabla do aparatu napisze do Ciebie pw bo potrzebuje rady

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Marinka']Moniko, zapewniam Cię, ze tworzymy wspólny front dla dobra Kseni :)[/QUOTE]
To prawda i chyba lepiej że teraz milczałem bo dla dobra Kseni jest nas tu więcej:loveu:
Ja też po 10 coś dorzucę DO SZKOLENIA bo to jedyna możliwość aby ta sunia wyszła na prostą.A i mari23 pomyślmy o sterylce może.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='PACZEK']To prawda i chyba lepiej że teraz milczałem bo dla dobra Kseni jest nas tu więcej:loveu:
Ja też po 10 coś dorzucę DO SZKOLENIA bo to jedyna możliwość aby ta sunia wyszła na prostą.A i mari23 pomyślmy o sterylce może.[/QUOTE]

Dziękuje :)
Myślimy o sterylizacji ...Ale może po pierwszym szkoleniu bo kiedyś na temat sterylki rozmawiałam z Funia...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...