Jump to content
Dogomania

Komornik juz sie zbliza,juz puka do Kseni drzwi...............


Recommended Posts

[quote name='bros']wkleję, ale jutro bedę dopiero po 19-tej, wysłałam raz jeszcze prośbę do Moda- Czarodziejki, nigdy mnie nie zawodziła, pewnie jeszcze nie wchodzila na dogo, tak że może w każdej chwili przepisać wątek na Lady :)[/QUOTE]

Masz rację lepiej aby watek prowadził ktoś, kto obecnie zajmuje się Ksenią :)
Mam jednak nadzieję, ze nie zapomnisz o suni :)

Link to comment
Share on other sites

Witam Kseniowe Cioteczki.
Smutny los tej psinki znam od jakiegoś czasu.Odezwałem się na wątku bo Ladymonia0610 i na moim profilu się wpisała.Podziwiam jej wiarę i walkę o psinkę jednak zanim się wypowiem to wolałbym jednak na PW lub tel.
Kseni należy się pomoc bo pies ten nie zasłużył sobie na los który niestety jest jego udziałem:shake:

Link to comment
Share on other sites

Ponieważ nikogo więcej tu nie ma, to ja to spróbuję dźwignąć:)

Ksenia juz jako szczeniaczek była mocno wycofana. Jej siostra od dawna ma dom. Ksenie niestety nie miała tyle szczęścia. Bodajże 3 razy zmieniała DT, 2 razy zwracano ją z DS.
Sunia potrafi być miła, ale często bywa agresywna. Ta jej agresja wynika raczej z niepewności. Ale chcemy to sprawdzić pod wprawnym okiem trenera.

Sunia po półtorarocznym pobycie w DT została przewieziona przez Ladymonia0610 do hoteliku w Zamościu u Funi...
Wypowiedź Funi na temat obserwacji Kseni znajduje się na str. 16:

[URL="http://www.dogomania.pl/threads/141170-Ksenia-rozpaczliwie-potrzebuje-domu-prosimy-o-pomoc-%21%21%21%21%21%21/page16"]http://www.dogomania.pl/threads/141170-Ksenia-rozpaczliwie-potrzebuje-domu-prosimy-o-pomoc-!!!!!!/page16[/URL]

Co do finansów Kseni, to wiem tylko tyle, że jej stan posiadania jest zerowy:(
Koszt jednej lekcji trenera to 50 złotych. Lady zbiera na ten cel kasę na bazarku i do tej pory ma 45 złotych

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ladymonia0610']Kto mi zrobi takie coś jak mam pod opisem o rozi...wyleciało mi z głowy awatar?:d o kseni :d[/QUOTE]
Banerek :) [url]http://www.dogomania.pl/threads/210738-Banerki-dla-bezdomniak%C3%B3w[/url]! i [url]http://www.dogomania.pl/threads/210920-Banerki-allegro-zrobi%C4%99-[/url]! mozna poprosic o banerek :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='PACZEK'][quote name='Marinka']Ponieważ nikogo więcej tu nie ma, to ja to spróbuję dźwignąć:)

Inni też tu są:lol: tylko jakby w "dołku" bo zasmuceni losem Kseni:shake:
Ale może przy "wielu głowach" i rada się znajdzie:lol:[/QUOTE]

Pączek...mi raczej chodziło o to, że jestem jedną z niewielu osób, która co nieco wie o suni :)
Wiem, że jesteście i chwała Wam za to :)

Link to comment
Share on other sites

Poprosiłem o banerek(może Cioteczki poratują to z banerkiem zawsze łatwiej iść na żebry) tylko może hotelik by jakieś aktualne fotki podrzucił?Łatwiej będzie coś sklecić.

Mam potwierdzenie Banerek powinien być za kilka godzin (Cioteczka która go robi jest super) czyli już rano będzie można się nim częstować.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ladymonia0610']Tak sytuacja jest tragiczna ....;/[/QUOTE]

[quote name='Ladymonia0610']Właśnie dostałam pw ze ja sama bedę musiała zapłacić za Ksenie za jej hotelowanie .[/QUOTE]

Monisiu, cytuję Twoje dwa posty, żeby Ci coś uświadomić - zabranie psa do hotelu to żadna pomoc, jeśli nie zbierze się na to funduszy bo płacenie za kilka psów bez deklaracji przez kilka miesięcy kończy się właśnie tak, jak jest teraz - jest problem z zapłaceniem nawet za te, które deklaracje mają, bo pieniążki zostały "pożyczone" innym psom - tym bez deklaracji

prowadzę finanse stowarzyszenia i jestem załamana sytuacją w jakiej zostałam -:-( sama niestety - jest koniec miesiąca - na wątkach Marinka podliczyła salda czyli wielkie minusy psiaków - to już nie dołek, a przepaść jest :placz:

z czego mam zapłacić za Ksenię? za poprzednie 2 rachunki za Ksenię jeszcze wystarczyło, ale teraz naprawdę nie mam skad wziąć pieniędzy,
otrzymałam polecenie podliczenia wpłat i wypłat na Ksenię, zaraz do tego usiądę, ale wiem, że saldo będzie jak u Hektora - minusowe :(

trzeba przede wszystkim znaleźć dla dobra Kseni takie rozwiązanie, które nie tylko pozwoli jej zapewnić schronienie, ale i szkolenie - nie może do końca życia siedzieć na Hydroxyzynie zamknięta w hotelowym kojcu, bo jest "nieadopcyjna"

masz jakiś pomysł, jak te dwa problemy rozwiązać?
bo ja w tej chwili znalazłam się pomiędzy przysłowiowym "młotem a kowadłem"

Link to comment
Share on other sites

trzeba przede wszystkim znaleźć dla dobra Kseni takie rozwiązanie, które nie tylko pozwoli jej zapewnić schronienie, ale i szkolenie - nie może do końca życia siedzieć na Hydroxyzynie zamknięta w hotelowym kojcu, bo jest "nieadopcyjna"

To właśnie należy zrobić dla dobra Kseni już nic dodać nie można mari23 jak zwykle precyzyjnie ujęła sprawę!

A czy za hydroxyzynę też trzeba zapłacić?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='PACZEK']trzeba przede wszystkim znaleźć dla dobra Kseni takie rozwiązanie, które nie tylko pozwoli jej zapewnić schronienie, ale i szkolenie - nie może do końca życia siedzieć na Hydroxyzynie zamknięta w hotelowym kojcu, bo jest "nieadopcyjna"

To właśnie należy zrobić dla dobra Kseni już nic dodać nie można mari23 jak zwykle precyzyjnie ujęła sprawę!

A czy za hydroxyznę też trzeba zapłacić?[/QUOTE]


straszny mam nastrój, ale ubawiło mnie pytanie ;)



dotychczas opłacone koszty za hotelowanie: ( z konta Stowarzyszenia Help Animals)
120,- za lipiec ( 8 dni) zapłacone
465,- za sierpień - zapłacone
450,- za wrzesień - zapłacone
[B]razem za hotel 1.035,-zł[/B]

zapłacone koszty "medyczne"
18,- odrobaczenie
129,60 badania i tabletka
17,60 Hydroxyzyna ( 2 x 8,80)
18,- odrobaczanie
[B]razem "medyczne" 183,20 zł[/B]
[B][COLOR=red]
suma zapłaconych rachunków: 1.218,20[/COLOR]
[/B]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...