Jump to content
Dogomania

Haszczak Baski, rasowa kundelka Kropka i koci rezydent Bagir


Baski_Kropka

Recommended Posts

Hej, zerknęłam do twojej galerii, bo też masz huskiego.
Widzę że również biega bez smyczy. ;)
Jak nauczyłaś łapania dysków w powietrzu?
Moja Kena wogle nie chce łapać, tylko czeka aż spanie na ziemię i podejdzie powąchać wziąć do pyska i pobawić się. :roll:

edit: w maju prawdopodobnie będzie dogtrekking w Myśliborzu, okolice Jawora i Złotoryi.
Nie wiem jak daleko są tychy, ale może będziecie chcieli się zapisać. ;)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Haszczaka już nie ma :(
Z tym łapaniem to bywałą tylko pokazówka, raz jeden czy drugi złapał, a potem miał lepsze zajęcia, o tym chyba lepiej porozmawiaj z Sunshine :)
Biegał też spuszczany, ale raczej tylko w parkach miejskich i ze sforą psów, przynajmniej z jakimś z którym się lubi i bawi i się pilnuje. Przywołanie niestety mieliśmy bardzo zepsute i dopiero w jego ostatnich latach działało w miarę poprawnie... ciężko naprawiać błędy młodości :)

My teraz zapraszamy do galerii Dexa tu niestety już raczej fotek Baskiego nie zobaczycie, bo przecież odszedł w grudniu.....

[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/250018-Dexter-owca-w-czarnym-psim-futrze#post21854287[/URL]

Aaaa co do dogtrekkingu, to troszkę za daleko, do 150/200 km może jeszcze. Mieszkam teraz w Częstochowie :)

Edited by Baski_Kropka
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Yuki_']Przykro mi że nie macie już suczki.

Nie myśleliście o tym by wziąć kolejnego haszczaka?[/QUOTE]

Yuki :D Skąd ty się urwałaś ja się pytam? :D
To był pies to raz, a dwa podałam linka do galerii Dexa, psiaka którego zaadoptowaliśmy z początkiem stycznia z Korabiewic :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Baski_Kropka']Yuki :D Skąd ty się urwałaś ja się pytam? :D
To był pies to raz, a dwa podałam linka do galerii Dexa, psiaka którego zaadoptowaliśmy z początkiem stycznia z Korabiewic :D[/QUOTE]
Sadząc po imieniu wydawało mi się to suka.
Co do Dextera, pomyslałam o tym, czy nie chcecie kolejnej przygody. ;) Nie chciałam nic złego.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...