Jump to content
Dogomania

Witam Shih Tzu-maniaków!


Amelia23

Recommended Posts

  • Replies 95
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...

[URL]http://img4.imageshack.us/img4/6692/rscn1181.jpg[/URL]

To jest Toffik. Czy ma rodowod to sie dowiemy niedlugo... czesc z Was wie oco chodzi. Ma 5 miesiecy i 10 dni. Jest zdrowym i wesolym pieskiem. Lubi spacery ale nie za dlugie (ze wzgledu na klimat) ale jak wraca do domu to biega jak opetany i wtedy lepiej mu zejsc z drogi:) uwielbia caluski i zabawki-najlepiej piszczace. Na ulicy nikt nie przechodzi obojetnie obok niego, kazdy chce go poglaskac, wziasc na rece, nazywaja go 'kuklica'(czyli laleczka), uwielbia dzieci, jesli je uslyszy biegnie do nich jak szalony! Jest koffanym psiaczkiem i czlonkiem naszej rodziny:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Roxys']Jest naprawdę śliczny! Walcz o te papiery bo warto.Trzymam kciuki za Was :lol:[/quote]
Piszesz totalne bzdury,sory ze tak piszę.Czytaj uwaznie posty Roxy,ona ma papier podobny do rodowodu ale dokładnie nie wie na jaki:roll: Jeżeli toewy rodowód o przepraszam ciebe bardzo jak Roxy wawalczy rodowod? Zadzwoni do tej pani i co? Nakrzyczy? Czy weżnie ją ''przez kolanka''? Jedynie może zawiadomic policjie i napisac do allegro ze ta pani oszukuje i tyle.

Link to comment
Share on other sites

To była przenośnia.Chodziło mi o to,by nie poprzestawała na tym,że pies ma jakiś papier ale o to by doprowadzić żeby miał rodowód.Wydawało mi się ,że ma tylko metryczkę.Ale może i masz rację,bo jeśli ta baba coś pokręciła znowu ,to będzie ciężko i prawdopodobnie nic z tym nie zrobi już.Ale warto spróbować.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 3 months later...

Witam wszystkich bardzo serdecznie.Na forum jestem nowa choc od jakiegos czasu czytalam co sie u Was dzieje.
Moja milosc do Shih-tzu zaczela sie przypadkowo na wystawie w Opolu przed 7 laty.Wtedy jeszcze nie wiedzialam ,ze w ogöle taka rasa istnieje.Na wystawie zobaczylam maly klebuszek z ogromnymi oczami i przepadlam.
Zaczelam najpierw zbierac informacje co to za rasa i w jaki sposöb nalezy sie zajmowac psem i jego pieknymi wlosami.I tak 6 lat temu pojawil sie w naszym domu pierwszy piesek,cudny,dystyngowany i czasami troche arogancki.Jest barwy zlotej z czarna maska.Ten maly klebuszek od pierwszego dnia okrecil nas sobie wszystkich dookola lapki i tak jest do dzisiaj.
Ale jedn shih-tzu to szczescie a dwa jeszcze wieksze i tak od 1,5 roku mamy w domu drugiego.Nasz drugi jest bialo-kasztanowy i pomimo tego,ze nie jest juz szczeniaczkiem ciagle rozrabia.Ma niesamowite pomysly,kocha wszystkich ludzi i zwierzeta.
Ciesze sie bardzo,ze zwariwanych na pukcie shih-tzaköw jest wiecej.
Pozdrawiam wszystkich

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Witam serdecznie :)

Moja ślicznotka jest jeszcze u mamusi :),ma niecałe 4 tyg :),jeszcze troche i będzie z nami,czas wlecze się strasznie :((

imię które bedzie wpisane do rodowodu to Chiaro di Luna czyli blask księżyca:))))))

w lipcu zamierzamy pojechac na nasza 1 wystawe w klasie baby -w Olsztynie:)))

pozdrawiamy wszystkich serdecznie:)))

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

Hej!
Ja też kocham shih tzu swoją sunię mam "odkupioną "z pseudo baba chciała się jej pozbyć w okrutny sposób jak była jeszcze szczeniakiem ;-(
teraz jest z nami już 1,5 roku i jest cudownym pieskiem ;-)), taka mała trąba powietrzna ;-)
pozdrawiam wszystkich miłośników rasy ;-)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
  • 2 months later...

Hej..
Ja rowniez jestem szczesliwa p[osiadaczka malego shih tzu. Wabi sie Tofi i jest kochanym malym rozrabiaka... :) Nawet moj maz,ktory powiedzial,ze nie bedzie mogl Tofi wchodzic na lozko,ulegl mu i czasami z nim spi :) Ciagle go zaczepia i mowi,ze to jego pies,a na poczatku mowil,ze moj.. :) A najfajniesze dzwieki jakie wydaje,to chrapanie :):):) Slodziak maly.. :) pozniej jak zrzuce zdjecia z aparatu,to wkleje jakies... :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 1 year later...
  • 10 months later...
  • 6 months later...
  • 4 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...