Jump to content
Dogomania

Nasze osiągnięcia 2005 :)


Agasia

Recommended Posts

ooooo to moze ja dołacze pozniej po przechlewku :lol: narazie jestem po Jarosławiu ze sreberm i ocena doskonała jesli mowimy o tym sezonie wystawowym , a szczeniak Bohun WO i biała wstażka . Nastepne katowice

Link to comment
Share on other sites

Hoho my w Katowicach mamy nadzieje na zakonczenie Ch.Pl (a jak wiadomo nadzieja matka glupiach bo latwo to w katowicach nie bedzie ;) )

A no i nie wspomnialam o jakze udanych naszych osiagnienciach w tym roku ;)

Bydgoszcz - BOG, BOG II
Wilno - 2xCACIB - 1 dnia lokata 2, dosk, 2 dnia CACIB :lol:

Oby tak dalej ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

a Witamy

Musia przede wszystkim jeszcze raz Ci gratuluje Opusek jest pieknym psem wspaniały temeprament , widac duza poprawe po Katowicach :lol: ale co tam Musia on poprostu tak sie rozwijał nasz Bohunek tez teraz wychodzi z masy a zaczyna rosnac, takie sa szczeniaczki, ja tu Ci obstawiam ZWMł w najblizszym czasie i nastepnym razem wybierzemy sie gdzies razem , wyobrazasz sobie ze mamy czarna fale z autami ?
Zaczeło sie od Rzeszowa, siadł mi akumulator w aucie, potem w Jarosławiu zatkał sie wlew paliwa, potem wczoraj siadł mi akumulator w Tico i nie moglismy po wystawie odpalic auta sam pech :lol: ale to Mirek z wrazenia zostawil auto na swiatłach

hehhehe ale zakończenie ChPL wyrownuje nam straty samochodowe, ja przede wszystkim gratuluje Hani , brawo ZW Rasy i wspaniałych osiagniec hodowlanych, dziekuje za Cacib sedzina była taka rozkojarzona ze nie wpisała Caciba albo nie chcaiła dac, sama sie przyznała ze w gonczych tez sie myliła, ale gdyby nie Hania słuchajcie Caciby nie byłyby rozdane w ogarach. Ja zgodnie z obietnica wprzechlewku stawiam browca

Link to comment
Share on other sites

A ja wczoraj wróciłam dzięki uprzejmości rodzinki Rago prosto pod dom.

Przez całą drogę gadałam jak najęta opowiadając o wystawach , wynikach, historii ogarka i konkursach myśliwskich.

Szczególnie młodsza panna i pan Raga zainteresowali się kursem w Krośnie. Ja ze swej strony ilekroć się będziemy widzieć, będę namawiać na pracowity los ogarka.

Mozliwe , że będziemy zwiedzać nasze okoliczne laski już współnie.

Opus całą drogę spędził na kolana u panien , przeciągając się rozkosznie, kopiąc łapskami w śnie.

Rago jak by go nie było w bagażniku (tak podróżuje).

No, to teraz Bytom.
Będę wkladać psiura ludziom pod rękę , co by odważnie ;-) sprawdzali mu zęby.

Ja mu jego zębiska zaprezentuję, trzeba jednak przyzwyczajać do akcji sprawdzania przez obcego.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Gratuluję serdecznie:
hodowcy/właścicielce Hani oraz Ogarce Pl [b]Basetli ( Baście) Olfactus [/b]dyplomu INTERA :angel:
oraz bardzo mnie ucieszyła dzisiejsza wiadomość o tym jak młody ogar [b]Minor[/b] (synek Śp Tenora Olfactus) zdobył 1/22 (czyli pierwsze mc na konkursie tropowców na 22 startujące psy 8) ) oraz CPC (Brawo, rośnie nam prawdziwy talent :D )

Link to comment
Share on other sites

Babcia ogórkowa się chwali wnukami :wink: :
Na Miedzynarodowej w Krakowie
Bogdanka-ROTTI ,,POszły w las" złoto w junior-class
Bohun-ROTTI oraz Bajan-ROTTI (przy wielkiej konkurencji) otrzymały oceny doskonałe i piekne opisy ( Bohunek był czwarty na 8 piesków :P )

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...