Jump to content
Dogomania

ZNALEZIONO JAMNIKA (czarnego) TARNOWSKIE GÓRY . ma dom


agata.g

Recommended Posts

[COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2][U]Znaleziono[/U] jamnika w Tarnowskich Górach koło ulicy Powstańców. [/FONT][/COLOR]
[FONT=MS Shell Dlg 2][COLOR=#000000]Jest to młody, czarny psiak z brązowymi łapkami.[/COLOR][/FONT] Ma on założoną metalową obroże.

[COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2]Podobno był widziany w okolicach Carrefoura. Możliwe że ktoś poszedł na zakupy i przywiązał go przed sklepem a on uciekł (ale to tylko moje przypuszczenia).[/FONT][/COLOR]

[COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2]Pies może zostać u mnie tylko do jutra :placz:, nie wiem co potem....[/FONT][/COLOR] :niewiem:

[B]KONTAKT[/B]

[COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2][COLOR=indigo]514 413 521 lub 607 969 199[/COLOR][/FONT][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Dzwoniłam do schronu w Bytomiu i jamnik którego mam już 2 razy był u nich gdyż właściciel wypuszcza go samopas:angryy::angryy::angryy::angryy::angryy::angryy::angryy:
Pies o mały włos nie zginął pod kołami samochodów a oni go puszczają:angryy::angryy::angryy::angryy: Najchetniej bym go nie oddawała, ale widzę jak Jacky(tak go nazwałam bo na takie imie reaguje) tęskni.....
Wyczytam facetowi lewity, oj wyczytam..... No ale najpierw muszę mieć pewność że rozmawiamy o tym samym psie. Tak wygląda jamnik:
[url=http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/27febaaff5fecac8.html]Zdjęcie068.jpg | | Fotki, Zdjęcia, Obrazki Fotosik.pl[/url]

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...