Jump to content
Dogomania

Kilka pytan odnosnie akit ;)


paulinka12344

Recommended Posts

[quote name='ohisama']Matagi...moja serdeczna przyjaciółko...mój cieniu...no widzisz znowu masz po co żyć:evil_lol::eviltong::evil_lol:[/quote]

Fakt,Twoja głupota mnie bawi,bynajmniej nie wkurza:evil_lol: A co do cienia....to już niebawem go ujrzysz.....czarno zobaczysz....:p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Shirai - Koki']:megagrin::megagrin::megagrin: ORKA to Pan a nie Pani ha ha ha
A przy okazji serdeczne pozdrowienia Grzegorz ;)[/quote]
No jasne...Filip z konopi to Grzegorz...ale ze mnie gapa...Witam Cię serdecznie i pozdrawiam:lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='paulinka12344']Witam :] !
Zawsze bylam zakochana w malamutach i huskich,od kilku dni zaczelam interesować sie akitami.Bardzo mi sie one spodobaly zarowno charakterem jak i wygladem.Duzo czytalam na ich temat ale chcialam zapytac sie osob ktore mają je na codzień :)
Więc tak :
1)Czy mogą mieszkać w bloku?
2)Czy naprawde ich wychowywanie jest tak ciężkie,jeszcze gorsze od malamutów czy huskich ;)
3)Czy potrzebują takie dawki ruchu jak huskie
Chetnie dowiem sie rowniez jak one zachowuja sie na codzien..:cool1:
Pozdrawiam ^^[/quote]

Witaj Paulinka12344, jedynie dodam ze gdy zdecydujesz sie na kupno akitki, to nie kupuj jej w "chodofli" Co ty na To, pewnie zorientowalas sie, ze skoro zwierzeta upodobniaja sie do swoich wlascicieli, to tylko trzeba wspolczuc tym akitkow w tej "chodofli", poniewaz mi juz nawet tej osmieszajacej siebie ciagle kobiety-mezczyzny-dziecka nie jest zal...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ohisama']No jasne...Filip z konopi to Grzegorz...ale ze mnie gapa...Witam Cię serdecznie i pozdrawiam:lol:[/quote]

Filip z konopi - Filip, a Orka to pewnie dla Ciebie Pan Grzegorz !!! Teraz juz nawet nie mam watpliwosci, ze nie udajesz glupiej tylko taka jestes :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Shirai - Koki']Witaj Paulinka12344, jedynie dodam ze gdy zdecydujesz sie na kupno akitki, to nie kupuj jej w "chodofli" Co ty na To, pewnie zorientowalas sie, ze skoro zwierzeta upodobniaja sie do swoich wlascicieli, to tylko trzeba wspolczuc tym akitkow w tej "chodofli", poniewaz mi juz nawet tej osmieszajacej siebie ciagle kobiety-mezczyzny-dziecka nie jest zal...[/quote]
Uspokój się...wszystko bedzie dobrze...ta miła dziewczyna nie zamierza nic od nikogo kupować...ona zadała tylko kilka pytań...chociaż mogłaby poszukać informacji poprostu w książce, bo to trochę naiwne liczyć na to że uczciwie i bestronnie jej tu ktoś pomoże...:shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Shirai - Koki']Filip z konopi - Filip, a Orka to pewnie dla Ciebie Pan Grzegorz !!! Teraz juz nawet nie mam watpliwosci, ze nie udajesz glupiej tylko taka jestes :evil_lol:[/quote]
Ha....Ha....Ha...no pogratulować dowcipu....zaraz spadnę z krzesła:p

Link to comment
Share on other sites

Tylko jak będziesz spadał/a z tego krzesła to się nie uderz w głowe chociaż tobie i tak już pewnie nic nie zaszkodzi.
I mam do ciebie prośbę . Nie pisz już do mnie nic bo ja już nie mam zamiaru z tobą więcej dyskutować.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Shirai - Koki']:megagrin::megagrin::megagrin: ORKA to Pan a nie Pani ha ha ha
A przy okazji serdeczne pozdrowienia Grzegorz ;)[/quote]

Dziękuje za pozdrowienia . Ja również serdecznie pozdrawiam.
Często zaglądam do Waszej galerii i muszę powiedzieć,że z Waszego [B]Shiraia[/B]to już całkiem przystojny kawaler się robi :lol:. Ależ te akitki szybko rosną.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='orka']Dziękuje za pozdrowienia . Ja również serdecznie pozdrawiam.
Często zaglądam do Waszej galerii i muszę powiedzieć,że z Waszego [B]Shiraia[/B]to już całkiem przystojny kawaler się robi :lol:. Ależ te akitki szybko rosną.[/quote]

Czesc Grzegorz...niestety Shirai rosnie i to strasznie szybko, pamietam jak w marcu przywiezlismy taka kruszynke do domu, a teraz to faktycznie kawaler i jaki grymasny kawaler :evil_lol:, pozdrawiamy

Link to comment
Share on other sites

[quote name='orka']Tylko jak będziesz spadał/a z tego krzesła to się nie uderz w głowe chociaż tobie i tak już pewnie nic nie zaszkodzi.
I mam do ciebie prośbę . Nie pisz już do mnie nic bo ja już nie mam zamiaru z tobą więcej dyskutować.[/quote]
Och jej...:shake: brak naszej wspólnej konwersacji to będzie prawdziwa strata dla tego forum:placz::placz::sg168:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='andromeda']Orka wybrałes juz jakas hodowle akitek :)[/quote]
Witaj Eliza.
Jeszcze nie wybrałem hodowli . Ale mam jeszcze czas więc wole poczekać , dokładnie się wszystkiego dowiedzieć i dopiero podjąć decyzje. Chce jeszcze odwiedzić jedną może dwie hodowle i potem zobaczymy. Myślę,że około listopada - grunia będę już wiedział z której hodowli będzie pochodziła moja akitka.
A jak się ma sprawa z Twoim hokkaido. Mnie też się bardzo podoba ta rasa. Może kiedyś...
Pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='orka']Witaj Eliza.
Jeszcze nie wybrałem hodowli . Ale mam jeszcze czas więc wole poczekać , dokładnie się wszystkiego dowiedzieć i dopiero podjąć decyzje. Chce jeszcze odwiedzić jedną może dwie hodowle i potem zobaczymy. Myślę,że około listopada - grunia będę już wiedział z której hodowli będzie pochodziła moja akitka.
A jak się ma sprawa z Twoim hokkaido. Mnie też się bardzo podoba ta rasa. Może kiedyś...
Pozdrawiam.[/quote]

Witaj

Ogladałam hokkaido rozmawiałam z hodowcami i po długim mysleniu, wybrałam samoyeda :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...