Jump to content
Dogomania

TERRIERY ufocone na wystawach (prosimy zakladac oddzielne tematy)!


Fuka

Recommended Posts

  • Replies 945
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='vigor'][b]foxydoxy[/b] - aaaaa dlaczego brak relacji (fotek i wiesci) o Sambie ????[/quote]

Fotki będą na stronie domowej, a wieści niewesołe.
Trzy razy ostatnie miejsce w klasie pośredniej.
Dwie oceny bardzo dobre i jedna doskonała.
Nie podobało się Sambie chodzenie po ringu. Hamulec i co zrobić.
Za mało ćwieczenia w domu - ot co.
Z rzeczy anatomicznych - Sambie wytknęli za szeroką czaszkę oraz
barki.
Fakt, że w klasie miała suczkę, która wzięła BOB i na jej tle
różnica była widoczna.

Link to comment
Share on other sites

Niuniek sie nie popisal - dwa razy czwarty i raz piaty ( ale jakos dywanika z niego nie mam serca zrobic :lol: ) Jednak mimo wszystko jestem zadowolona - zobaczyc w jednym miejscu ponad 20 kerrakow to niezwykle przezycie! Niunio nie mial jako szczenie klejonych uszu, przez co ma je nizej zalamane i do tego dosc duze, przez co ma zupelnie inny wyraz glowy. No i glowe chyba tez ma nieco szersza. Poza tym cialko ma calkiem niezle no i swietny kolor. Patrzac na to , mysle, ze mial by szanse tylko z niemieckimi pasami, bo one tez nie mialy klejonych uszyskow.
A Filipek z Braudagu ehhhh choc jeszcze calkiem czarny, robi wrazenie, ale nie wszystkim sie podobal :wink:

Link to comment
Share on other sites

czapla niedocenia swojego niuńka!!! był 4 na siedem championów na Interrze i to w stawce- marzenie. Cudo chłopak, a przy tym nawet pupcia w pupcię usiedli sobie z Dragulcem pod daszkiem w czasie ulewy i Dragulec nadal żyje :wink: 8)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='vigor'][b]Foxydoxy[/b] - ty byc dzielny terierowicz, czyli ja ciebie nie pocieszac.[/quote]

Bo ja, podobnie jak Czapla, się nie martwię zbytnio przegraną.
Zobaczyć na wystawie zgłoszonych ponad 30 foksów - u nas tego nie ma!

Oto Samba w niedzielę:

[img]http://foxydoxy.pl/Dogomania/Szilvas_Samba_1.jpg[/img]

a tu w sobotę obok Zwycięzcy Rasy - Zax Hadoway

(w tle słynni hodowcy foksów: najbardziej po lewej - Juha Palosaari - hodowla Starring, siedzą: z brodą F.W.Schonenberg - hodowla v.d. Schonenbergen oraz Axel Mohrke - hodowla v.d. Bismarckquelle)

[img]http://foxydoxy.pl/Dogomania/Szilvas_Samba_2.jpg[/img]

Link to comment
Share on other sites

To niedzielny BOG - sobotniego BOGa dam jak zmniejsze :D
Kochani dziekuję za gratulacje, sama bardzoi sie ciesze, bo nie spodziewałam sie niczego na kształt Caciba przywieźć, ale pragnę wszystkim przypomniec, ze to było dupobranie :lol: Ale wystawa podobała mi sie i tak :D HOWGH!
Orsini, champion zarabisty, ale gdzie reszta championkow, hę??? :o

Link to comment
Share on other sites

Oprócz Makarona i Samby z foksów w polskich rękach była jeszcze

Starring QUEEN - BOB z Poznania

[img]http://foxydoxy.pl/Dogomania/Szilvas_Starring_Queen_1.jpg[/img]

W Szilvasvarad w sobotę była druga w klasie otwartej, a w niedzielę nie weszła nawet "na pakę", mimo że przygotowywał ją sam hodowca (zrobiona inaczej niż gdy pokazywano ją ostatnio w Polsce):

[img]http://foxydoxy.pl/Dogomania/Szilvas_Starring_Queen_2.jpg[/img]

Tak wyglądała w Poznaniu:

[img]http://foxydoxy.pl/Dogomania/Poznan2004_BOB.jpg[/img]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='foxydoxy']Sobotni BOB i [b]BOG[/b] z Szilvasvarad

Niestety nie znam - kto co.

[/quote]To jest chyba ta Zvezdnaya Koroleva... Ona musi mieć to "coś", bo na zdjęciach nie zachwyca, a sporo wygrywa... Chociaż muszę powiedzieć, że byłam bardzo zawiedziona stawką. Jakoś spodziewałam się, że na taką obsadę przyjedzie trochę psów z zachodu - ale w AT właściwie byli niemal sami Węgrzy... plus reprezentantka Polski no i Nikulina.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='orsini']foxydoxy :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: dobre


a mam pytanie poniekad zwiazane z fotami z wystaw-dlugo czekasz na skan na CD jak wywolujesz film?[/quote]

Teraz jak zaniosłem filmy - płytkę dostałem po 3 godzinach.
Koszt (wywołanie i skan) za 3 filmy - 30 PLN.

Cały proces da się zrobić w mniej niż pół godziny,
ale to już chyba kazali by płacić jak za ekspres.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote name='bogula'][b]Wind[/b]----śliczności!!! czy tam jest TYLKO jeden=1 TW ????
dlaczedo te amerykanskie kobiety są tak duże? :oops:[/quote]

A mnie zachwycaja te foty! I to z dwoch powodow.
Po pierwsze technika wykonania, po drugie obiekty do focenia.
Spojrzmy [url=http://www.dogworld.co.za/showresults/feb2005/ss_wkc_terriers/img_0124.htm]tutaj[/url].
Pieknie, w pelnym skupieniu pokazany pies i jakze doskonala Pani, ktora go wystawia. Taki poziom wystaw w Polsce mi sie marzy :-)
A niestety wciaz mam wrazenie, ze na lokatach, czesto wystawcy ustawiaja swoje psy troche niedbale, czesto nad nimi nie panuja (bo nie panuja tez na ringach podczas oceny), nie mowiac juz ze prezencja wystawiajacych, bardziej pasuje do porannego joggingu, anizeli do imprezy, ktorej przypisuje sie wielka wage ... A moze takiej wagi sie nie przypisuje :roll:

Nie chce oczywiscie niczego uogolniac, bo przeciez spotyka sie pieknie prezentowane psy, przez odpowiednio ubranych Wystawcow :-)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Wind']Pieknie, w pelnym skupieniu pokazany pies i jakze doskonala Pani, ktora go wystawia. Taki poziom wystaw w Polsce mi sie marzy :-)
A niestety wciaz mam wrazenie, ze na lokatach, czesto wystawcy ustawiaja swoje psy troche niedbale, czesto nad nimi nie panuja (bo nie panuja tez na ringach podczas oceny), nie mowiac juz ze prezencja wystawiajacych, bardziej pasuje do porannego joggingu, anizeli do imprezy, ktorej przypisuje sie wielka wage ... A moze takiej wagi sie nie przypisuje :roll:[/quote]Wind, oczywiście zgadzam się z Tobą, ALE...

Po pierwsze, to są zdjęcia z najważniejszej wystawy w USA. Na "normalnych" wystawach też nie jest źle, ale daleko im do takiego poziomu elegancji... Tylko na Westminster, nigdzie indziej w USA, BISa sędziuje się w smokingu. :o

Po drugie, większość (jeśli nie wszystkie - nie wiem, bo nie wszystkie poznaję) z osób wystawiających psy na tych zdjęciach to profesjonaliści, którzy polegają na sukcesach wystawowych po to, żeby własnym dzieciom zapewnić obiad na stole. Naturalne jest więc, że przykładają do tego więcej wagi, niż nie wiem jak poważni hobbyści.

Myślę, że w Polsce jak i w reszcie Europy ten poziom idzie stale w górę. Ale muszę powiedzieć, że osobiście mam nadzieję, że obecnego poziomu amerykańskiego nasz poziom nie osiągnie, bo w USA wystawianie w zasadzie przestaje być zabawą dla amatorów - a ja lubię wystawiać. :D

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...