Jump to content
Dogomania

KRAKÓW Międzynarodowa 28.06.2009 SHIBA III na BIS !!!


AnkaS-P

Recommended Posts

Witam.
Otrzymałam wczoraj wiadomość o niemałych sukcesach [B]SHIBY[/B] [U]z hodowli[/U] [U]Hannibal.[/U]:lol: Ponieważ Hodowca się nie chwali:roll:, dlatego postanowiłam podzielić się wiadomościami:
[B]ARAGORN SIWASH LEGEND Hannibal /Wooffie/ był trzeci na [U]BIS [/U]w Krakowie!!![/B]:multi::multi::multi:
Z tego co wiem inne pieski z tej hodowli, a także z przydomkiem Hannibal też uzyskały doskonałe wyniki /Tattoi CACIB, inny res.CACIB/.
W stawce było jednak więcej shib /10/, czy ktoś zna wyniki? Jak wypadły inne shibki?
Prosimy o wyniki.
[B]Gratulacje dla Hodowców z Hannibala, oby tak dalej!!!
[/B]AnkaS-P

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AnkaS-P']
W stawce było jednak więcej shib /10/, czy ktoś zna wyniki? Jak wypadły inne shibki?
Prosimy o wyniki.AnkaS-P[/quote]
[SIZE=3][FONT=Comic Sans MS]
PSY
klasa młodzieży
1670 C'CHOSHOKU YA Orleansnow [COLOR=Red]Zw.Mł.
[COLOR=Black]klasa pośrednia
1671 KIOTO Dyas [COLOR=Red]CWC[COLOR=Black]
klasa otwarta
1672 AKIDO Furia [COLOR=Red]V2 :eviltong:
[COLOR=Black]1673 WABOK Hannibal [COLOR=Red]CWC,Res.CACIB
[COLOR=Black]klasa championów[/COLOR]
[COLOR=Black]1674 ARAGORN SIWASH LEGEND Hannibal [COLOR=Red]CWC,CACIB,NDPwR,BOB,BOG,III BIS :loveu:
[COLOR=Black]
SUKI
klasa młodzieży
1675 SUZUKO Tajgeta [COLOR=Red]Zw.Mł.Naj.Junior :multi: ukończony Mł.Ch.Pl.
[COLOR=Black]klasa pośrednia
1676 AIKO Mały Samuraj [COLOR=Red]CWC :razz:[/COLOR]
[/COLOR][COLOR=Black]klasa otwarta
1677 Lucky Dragon's Pocanhotas [COLOR=Red]CWC,Res.CACIB :lol:
[COLOR=Black]klasa championów
1678 Mara-Shimas I'M COOL WITHOUT YOU [COLOR=Red]CWC,CACIB,NDSwR :loveu:
[COLOR=Black]1679 HOSHIKO Z VOLENSKEHO DVORA [COLOR=Red]V2

[COLOR=Black]Orientacyjne wyniki/może ktoś zgłosi poprawki?/[/COLOR]
[/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR]
[/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/FONT][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

Gratulacje dla Waboka Hannibal- za rezerwowy Cacib. :loveu:

Gratulacje dla wszystkich, którzy się stawili- mimo obrzydliwej aury.

WIELKIE PODZIĘKOWANIA DLA MOICH PRZYJACIÓŁ- ARTURA LITWY I PATRYKA BUKOWCZANA- ZA CIERPLIWOŚĆ I DETERMINACJĘ. :iloveyou:
Ani Wooffie, ani Tattoi nie są psami łatwymi do wystawiania-są humorzaste. :mad:
Dla Ani Jaśkiewicz- właścicielki hodowli Chatanga- za bezustanne motywowanie. :2gunfire:

Osobne podziękowania dla Mamy Patryka- za mrożoną szynkę. :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Tu linki do zdjęć:

[url=http://www.podajlape.pl/aktualnosci/129/XIII-Miedzynarodowa-Wystawa-Psow-Rasowych-w-Krakowie-wyniki-i-zdjecia-dzien-II-28-06-2009.php]XIII Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych w Krakowie - wyniki i zdjęcia, dzień II (28.06.2009)[/url]


[url=http://www.podajlape.pl/aktualnosci/128/XIII-Miedzynarodowa-Wystawa-Psow-Rasowych-w-Krakowie-wyniki-i-zdjecia-dzien-I-27-06-2009.php]XIII Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych w Krakowie - wyniki i zdjęcia, dzień I (27.06.2009)[/url]

Link to comment
Share on other sites

Aż nie mogłam uwierzyć, że mały szpic japoński czyli shiba ;) wygrał na BISie w Polsce - to zburzyło moją spiskową teorię polskich wystaw... Zawsze twierdziałam, że szpice japońskie mniejsze od Akity nigdy nie mają szans na BISach... Ale to jest miła niespodzianka :)

Gratulacje !!!

O Wabok był wystawiany? I o szynce też nic nie wiem :/ ???

Link to comment
Share on other sites

dziękujemy :multi:
Wabok jest wystawiany w zasadzie tylko w Krakowie, bo tam mieszka, a jego Właściciele nie obiecywali mi wystaw.
Ale cieszę się, że jak już się pokazał, to z klasą.
Tajemnica mrożonej szynki wiąże się z humorami Wooffiego- Artur miał przy sobie prawie plecak różnych przekąsek, maskotki i inne cuda na kiju- ale Wooffiego już nic nie interesowało.
Wtedy Mama Patryka powiedziała podobno: " mam jeszcze mrożoną szynkę ! ".
Podziałało. :buzi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Hayne']Aż nie mogłam uwierzyć, że mały szpic japoński czyli shiba ;) wygrał na BISie w Polsce - to zburzyło moją spiskową teorię polskich wystaw... Zawsze twierdziałam, że szpice japońskie mniejsze od Akity nigdy nie mają szans na BISach... Ale to jest miła niespodzianka :)

Gratulacje !!!

O Wabok był wystawiany? I o szynce też nic nie wiem :/ ???[/quote]

[FONT=Comic Sans MS][SIZE=3]Gratulacje bo to naprawdę wielki sukces:multi:
Żeby się tylko nie okazało, że sukces shiby na BISie, to wyjątek potwierdzający spiskową teorię wystaw.:placz: Trudno mi sobie np. wyobrazić BISa dla szybowca na wystawie kieleckiej.:shake: Chociaż kto wie...[/SIZE][/FONT]:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kslawin'][FONT=Comic Sans MS][SIZE=3]Hmmm...
Ciekawe kto jeszcze ma ochotę powalczyć?[/SIZE][/FONT][/quote]
[SIZE=3][FONT=Comic Sans MS]Jak to kto???:cool1:
Ci, co byli w zeszłym roku i miło wspominają Waszą wystawę!!!:multi:
My się wybieramy!!!!:evil_lol:
Co do składu to zobaczymy,może w międzyczasie rodzinka nam się powiększy to przyjedzie tylko ASTRA ,której kslawin jeszcze nie poznałeś...:oops:
[/FONT][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...