Jump to content
Dogomania

Lipsk CACIB i CAC 12-13.09.2009


bargest

Recommended Posts

  • Replies 69
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Impresja']ale lipa... nie che mi się nawet statystyki wrzucić... to planu sedziwania ani ringów też nie będzie? Bardzo super. Przyjade o 8 a okaże się że wychodzę na ring o 14...[/quote]

No ja właśnie do nich napisałam nawet nie o stawkę ale o plan sędziowania.

To pierwszy taki niemiecki przypadek u mnie. Dotychczas Norymberga, Berlin i Drezno umieszczalło takie info.

Zawsze przyjeżdżam o 8 i zawsze wchodzę o 14-tej

Link to comment
Share on other sites

[quote name='musia'] Nocleg mam w etaphotelu (31 euro).
[/quote]
Hej, nocowaliście już może w tym hotelu? Przyjmuja z psami? Na stronie nie dopatrzylam sie tej informacji.
Z tego co pamietam w Niemczech zawsze trzeba odebrac w ringu numer startowy przed rozpoczeciem sedziowania, tj. przed 9:00, a opisy sa wydawane po calym sedziowaniu w ringu - przez to wystawcy są "zmuszeni" do pozostania na terenie wystawy przez caly dzien. Tak bylo jeszcze 3 lata temu.

Link to comment
Share on other sites

Też nocujemy w etaphotelu [URL="http://www.etaphotel.com/frm_fiche_hotel.svlt?code_hotel=2628&code_langue=gb"]Etap Hotel Leipzig West Doelzig[/URL] o ile mnie pamięć nie myli 4 euro za piesa.

Numerki przy opłaconej wystawie odbierałam na ringu. Przy opłacie na miejscu odbiór numerków w sekretariacie.

Karty ocen wydawane po zakończeniu oceny na ringu. Chyba , że weźmiesz rasę. Wtedy kartę oceny otrzymujesz ( przy ringu finałowym) po zejściu z oceny grupy finałowej.

Link to comment
Share on other sites

gończy polski OPUS Kłusująca Sfora

V1, VDH, CAC, BoB - krajowa
V1, VDH, CAC, CACiB, BoB, Zw. Lipska - międzynarodowa

charcica polska URZEKAJĄCA URODA Full Speed

V1, VDH, CAC, CACiB, BoB, Zw. Lipska - międzynarodowa
V1, VDH, CAC, BoB - krajowa

beagle z Polski na krajowej w sobotę - I m. gr.6

Link to comment
Share on other sites

U nas na ringu było wesoło... Arizonka dostała CACIBa (słownie od sędziego jak mi ją oceniał) a po chwili decyzja została zmieniona, bo kolega sędziego- też sędzia się upomniał i sędzia wyskoczył do mnie z textem: To tutaj będzie reserve, może być?:crazyeye: No i co mu odpowiedzieć?:eviltong: przecież nie będę protestować, bo i co to da. A i tak się cieszę, bo opis ma niuńka piękny.

Więc bullmastiffka z Polski- [B]ARIZONA Zimowa Aura (FCI)[/B] była tylko na międzynarodowej.

[B]V1, VDH, CAC Club, res.CSA, res.CACIB[/B]

I jednak musieliśmy czekać do końca sędziowania na kartę ocen...:-( w taką pogodę...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='musia']Ja niestety katalog zostawiłam na sekcji w oddziale . Do odzyskania za tydzień.

A nam pozostała 1 wygrana ( w obu championatach) w przyszłym roku i też kończymy. I tak mam już jedną w zapasie z tego roku.[/quote]

Musiu
Gratulacje
Nienawidze niemieckich wystaw ale pewne sie tam jeszcze spotkamy :eviltong:
Zaparlam sie :diabloti: i chocby nie wiem co, to bede sie starac skonczyc mojemu psu - dog niemiecki - niemiecki championat :evil_lol: Oni maja jakis makabryczny kompleks i promuja na wystawach tylko niemieckie dogi :mad: no coz....

Tym czasem bassety nie maja takich problemow i wczoraj moja Petity
POMPADOUR Pangea - doskI, CAC, CACIB, BOB Zwyc Lipska
a jej brat
PRET-A-PORTER Pangea - doskI, CAC, CACIB

( Tosia ma dopiero 2 CACe, Erykowi juz tylko czasu brakuje )

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...