Jump to content
Dogomania

Odie moje wielkie maleństwo


Yorkomanka

Recommended Posts

Udało mi się dzisiaj ładnie zaparkować prostopadle, powolutku, dokładnie i nawet nie ścięłam zakrętu... na 2 miejscach:diabloti:
Trafiła mi się na mojej drodze bardzo nieogarnięta i niezdecydowana kobieta, jechała sobie środkiem 2 pasów, najpierw wjechała na prawy, potem na mój (środek) już na ciągłej ale chyba uznała że jednak lepiej będzie skręcić i wróciła na prawy. Skomentowałam że się zdecydować nie może a instruktor "no przecież to kobieta, do tego blondynka", nie on nie ma nic przeciwko kobietą, nie mógł by bez nich żyć ale nie za kółkiem:mad:. Powiedziałam że idę zmienić instruktora:lol:

Edited by Yorkomanka
Link to comment
Share on other sites

Agata Ty jesteś wierna dogo nawet na fotkach widać ;)
[url]http://imageshack.us/a/img585/4504/7oep.jpg[/url]
a Odi cały czas trzymie formę szczupaka;) szczuplutki... nie to co moja Pipi parówka jedna;)
aa i gratuluje podejścia do prawka..egzamin przeżyc to też jest duże przeżycie ale samodzielne jeżdzenie po zdaniu prawka gdzie nie ma obok Ciebie instruktora który Cię nie wspomoże to jest dopiero wyzwanie;) a jak sie już nauczysz jeżdzić prawie idealnie to będą Cię wkurzać dookoła kierowcy Ci którzy jeżdzą przepisowo(kobietyi dziadkowie) bo zawadzaja na drodze jak i Ci którym wszedzie spieszno(faceci)bo wyprzedza Cię nie patrząc na bezpieczeństwo..ja to czasem tak klnę nie obce mi są palce pokazywane w znanym geście..i pukanie w głowę pokazując na tego kierowcę że mu chyba odbija..oo 2 dni temu tak pukałam..;)bo mi wymusił pierszeństwo..ale życze powodzenia doskonalenia jazd i zdania egzaminu jak i równiez potem dobrego radzenia się na drodze z wariatami wokół;)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 4 weeks later...

W czwartek odbiorę papiery z osk i dopiero pójdę się zapisać ;) Nie zamykaj jeszcze galerii, nie szkoda ci tego trochę? Czasami ktoś zajrzy ;) A tak tyle stron pójdzie uprawiać miłość :evil_lol:
Miałam zamiar wykąpać małego śmierdziuszka i porobić fotki ale plany pokrzyżował mi deszcz, nie ma sensu kąpać psa kiedy pada choćby był jeszcze bardziej brudny niż teraz... szkoda mi nerwów i jego i moich:-(
Instruktor z którym miałam ostatni egzamin ma słabe nerwy:diabloti: byle czołówka z tirem (duuuuże skrzyżowanie a ja chciałam pojechać szeroko) a on już miał pełno w gaciach:evil_lol: ale rozumiem że miał prawo się przestraszyć, kursantom z założenia nie wolno zbytnio ufać. Widziałam kontem oka jak wyciąga łapę do kierownicy dokładnie w momencie kiedy zaczęłam skręcać i zaraz ją cofa :lol: No mogłam wcześniej skręcić ale jakoś tak wyszło :lol: Nawet gdyby chciał to jako błąd się nie dało tego zaznaczyć w końcu interwencji nie było:diabloti:. Powiedział tylko żebym lepiej tak nie zrobiła na państwowym bo jeszcze egzaminator się wystraszy, wciśnie hamulec i będę miała po egzaminie. Mojego szczęścia kiedy usłyszałam że zostały mi jeszcze 2 zadania do zrobienia a jak będzie dobrze wracamy pod biuro i piszemy pozytywny się nie da opisać :multi: Miałam sobie już dać spokój po tym egzaminie a przed nim jeszcze ze swoim instruktorem się kłóciłam że nie zdam :lol:. Nie żebym się nie cieszyła ale dlaczego on do jasnej cholery zawsze musi mieć rację? :roll::lol:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Egzamin państwowy zdany dzisiaj za 1 razem :p Pierwszy raz jechałam dzisiaj po śniegu ale się nie bałam, pomyślałam sobie że skoro dałam radę w okropnej mgle to odrobina śniegu dużej różnicy nie robi. Bardziej się stresowałam teoretycznym niż jazdą:lol:. Przede mną z kilkunastu osób zdał tylko 1 chłopak. Kilka dziewczyn wracało rycząc i skarżąc się jaki z tego egzaminatora okropny człowiek, tyle że w większości przypadków z tego co słyszałam same sobie były winne :p Egzaminator trochę pokrzyczał ale miałam to w dupie bo wiedziałam że dopóki siedzę za kółkiem jest dobrze :multi:Dalej nie mogę w to uwierzyć :lol::lol:
W porównaniu z wewnętrznym państwowy był łatwy :p

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
  • 1 month later...
  • 1 month later...

eeee ale co to znaczy sznupić? :lol:
[IMG]http://files.tinypic.pl/i/00565/5oncn9ipnt5t_t.jpg[/IMG]

[IMG]http://files.tinypic.pl/i/00565/uzk6y9d2ur7f_t.jpg[/IMG]

[IMG]http://files.tinypic.pl/i/00565/8msan0xx0rkm_t.jpg[/IMG]
muszą być takie małe bo tu gdzie jestem nie mam swoich haseł i znalazłam tylko taki kijowy hosting :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 3 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...