Jump to content
Dogomania

Odie moje wielkie maleństwo


Yorkomanka

Recommended Posts

[quote name='Skibka']Też widziałam tylko pierwszą część i nie przypadła mi do gustu, co nie zmienia faktu że taki facet jakiego opisała Yorkowa to marzenie nie jednej:loveu:

Yorkowa mamy tyle samo strom w wątku zauważyłaś?:eviltong:[/QUOTE]
No fakt taki facet to by się przydał, ale nie z tak tragicznie brzydką gębą :evil_lol:

[quote name='Victoria']mowi to ta co oglada mode na sukces :diabloti:[/QUOTE]
cisza!:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Skibka']
Yorkowa mamy tyle samo strom w wątku zauważyłaś?:eviltong:[/QUOTE]
Zauważyłam :cool3:
Moda na sukces:crazyeye: a fuj :shake::evil_lol:
Nie mylcie Patisona z Edwardem, w książce jest przystojny:diabloti: w ogóle wszystkich aktorów kiepsko dobrali:eviltong: ale czego można chcieć kiepscy aktorzy do kiepskiego filmu;)

Link to comment
Share on other sites

Mi się co chwilę ulubione rasy zmieniają ale na obecną chwilę mam wielką ochotę na dużego pudla, dużego sznaucera i yorka ale nie takiego zwykłego yorka tylko coś takiego
[url]http://www.exquisitebiewers.com/images/Golddust/Autumn/Golddust%20Yorkshire%20Terriers%20Autumn2.jpg[/url]
[url]http://foto-zaneta.pl/PSY%20RASOWE/album/GOLDDUST%20YORKSHIRE%20TERRIER/slides/DSC_3821.JPG[/url]
[url]http://foto-zaneta.pl/PSY%20RASOWE/album/GOLDDUST%20YORKSHIRE%20TERRIER/slides/DSC_3766.JPG[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Yorkomanka']Mi się co chwilę ulubione rasy zmieniają ale na obecną chwilę mam wielką ochotę na dużego pudla, dużego sznaucera i yorka ale nie takiego zwykłego yorka tylko coś takiego
[URL]http://www.exquisitebiewers.com/images/Golddust/Autumn/Golddust Yorkshire Terriers Autumn2.jpg[/URL]
[URL]http://foto-zaneta.pl/PSY RASOWE/album/GOLDDUST YORKSHIRE TERRIER/slides/DSC_3821.JPG[/URL]
[URL]http://foto-zaneta.pl/PSY RASOWE/album/GOLDDUST YORKSHIRE TERRIER/slides/DSC_3766.JPG[/URL][/QUOTE]

Oj mnie pudle i sznaucery wogóle się nie podobają chyba mamy całkiem inny gust..
Te yorgusie są śliczne, ale jak juz yorka nie chcę choć Viki kocham najmocniej jak mogę.:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

A ja już nie chcę mieć tylko yorka:diabloti: 2 yorków na raz też bym chyba nie chciała, teraz mam ochote na coś dużego, do czego nie trzeba się schylać żeby za obrożę złapać:p i mój następny pies chyba raczej będzie krótkowłosy bo nie chce myśleć jak duże i kudłate by wyglądało u mnie skoro małej 2 kg pierdółki nie chce mi się czesać i często pokołtuniony chodzi. Chciała bym mieć dupelka i kogoś kto by mi go czesał i kąpał i mył łapy po spacerze:evil_lol: a ja bym się tylko bawiła i zabierała na spacerki:p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Yorkomanka']A ja już nie chcę mieć tylko yorka:diabloti: 2 yorków na raz też bym chyba nie chciała, teraz mam ochote na coś dużego, do czego nie trzeba się schylać żeby za obrożę złapać:p i mój następny pies chyba raczej będzie krótkowłosy bo nie chce myśleć jak duże i kudłate by wyglądało u mnie skoro małej 2 kg pierdółki nie chce mi się czesać i często pokołtuniony chodzi. Chciała bym mieć dupelka i kogoś kto by mi go czesał i kąpał i mył łapy po spacerze:evil_lol: a ja bym się tylko bawiła i zabierała na spacerki:p[/QUOTE]

Ja zawsze marzyłam o większym piesku ale mój tata się boi nawet 10kg psa także tylko na Viki mogłam liczyć, z tym ze teraz podjęłabym bardziej odpowiedzialną decyzję i byłby pies z papierami no ale cieszę się że ją mam nie ma co narzekać..

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Skibka']Ja zawsze marzyłam o większym piesku ale mój tata się boi nawet 10kg psa także tylko na Viki mogłam liczyć, z tym ze teraz podjęłabym bardziej odpowiedzialną decyzję i byłby pies z papierami no ale cieszę się że ją mam nie ma co narzekać..[/QUOTE]
Ja oczywiście chcę mieć tylko niufa :loveu: Chodź nie powiem ciągnie mnie do buldogów franc i ang ale no kurde wzrost mi nie odpowiada :-(

Link to comment
Share on other sites

ale biewery chyba nie sa uznawane przez fci :hmmmm:

a mi juz na pudla przeszło ;P
mooooze kiedys maly lub sredni bo duze wcale takie fajne nie sa xd charakter moze okej ale sa wolne a ja chce sportowca :lol:

i kurde mowilam sobie ze nigdy wiecej yorka.. ale ja bez yorka nie umiałabym życ xd to uzaleznia :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='vege*']Ja oczywiście chcę mieć tylko niufa :loveu: Chodź nie powiem ciągnie mnie do buldogów franc i ang ale no kurde wzrost mi nie odpowiada :-([/QUOTE]

Francuski jeszcze jako tako, ale angielski dla mnie porażka..
Mnie marzy się aussik, ale chce też miec TTB ale póki co boję się że nie umiałabym dobrze go ułożyć, no a kiedys marzy mi się suczka dobka brązowa, kopiowana ale to za dłuuugi czas.:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Nie, biewery nie są uznane przez FCI ale czy to ma jakieś znaczenie?:eviltong: Mi to nie przeszkadza w niczym;) a psiaki które pokazywałam wcale się nie nazywają biewerami - biewer jest biało czarno złoty a te pieski to goldusty:eviltong:
Mój 2 pies może sobie być burkiem ze schroniska byle by tylko był duży, nie za bardzo kudłaty i nie kuł mnie swoim wyglądem w oczy;) Ale myślę że dużego psa będę mogła mieć jak się wyprowadzę i zostawię Odinka mamie albo jeśli się wyprowadzi ze mną kiedy już umrze ale to raczej nie najlepsze wyjście bo wtedy nie było by przeszkód żebym 2 pierdułkę wzięła:shake: bo nie wyobrażam sobie mieć i jego i dużego psa który mógł by mu zrobić kuku a do tego ciężko by mu się było do takiego dużego brata albo siostry przyzwyczaić bo się boi dużych psów.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Victoria']ale biewery chyba nie sa uznawane przez fci :hmmmm:

a mi juz na pudla przeszło ;P
mooooze kiedys maly lub sredni bo duze wcale takie fajne nie sa xd charakter moze okej ale sa wolne a ja chce sportowca :lol:

i kurde mowilam sobie ze nigdy wiecej yorka.. ale ja bez yorka nie umiałabym życ xd to uzaleznia :diabloti:[/QUOTE]
Mi się pudle podobają, ale lubię tlyko na nie popatrzeć, to nie pies dla mnie ;)

[quote name='Skibka']Francuski jeszcze jako tako, ale angielski dla mnie porażka..
Mnie marzy się aussik, ale chce też miec TTB ale póki co boję się że nie umiałabym dobrze go ułożyć, no a kiedys marzy mi się suczka dobka brązowa, kopiowana ale to za dłuuugi czas.:diabloti:[/QUOTE]
Buldogi są super, takie wiecznie ze wszystkiego szczęśliwe :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Yorkomanka']nie znoszę psów z płaskim ryjem:shake:[/QUOTE]
haha ja tez xd

ej a te goldusty to czego mix xd?? bo o biewerach to cos slyszalam ze york z maltanem chyba albo westem hahaha



vege no mi wlasnie tez. i jak ida to tak ladnie sie poruszaja ale ja teraz nie bardzo moge sobie wyobrazic psa ktory nie jest na wszystko tak najarany jak moje (tak skromnie xd ale moje psy szczegolnie nana sa najarane na wszystkie zabawki a nawet na moj głos - szczegolnie nana xp). dla mnie to wczesniej bylo naturalne ze pies gania za zabawkami, bo moje takie sa i psy ktore poznalam tez, a teraz jak poznaje coraz wiecej psow widze ze nie wszystkie takie sa. nie wiedzialabym co mam robic z takim np niufem :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Skibka']Buldog angielski wygląda wiecznie ze wszystkiego niezadowolony jak dla mnie:evil_lol:[/QUOTE]
Oj to nie prawda, one są właśnie wiecznie uśmiechnięte i szczęśliwe :)
[quote name='Yorkomanka']nie znoszę psów z płaskim ryjem:shake:[/QUOTE]
a ja lubię, są urocze :loveu:
[quote name='Victoria']haha ja tez xd

ej a te goldusty to czego mix xd?? bo o biewerach to cos slyszalam ze york z maltanem chyba albo westem hahaha



vege no mi wlasnie tez. i jak ida to tak ladnie sie poruszaja ale ja teraz nie bardzo moge sobie wyobrazic psa ktory nie jest na wszystko tak najarany jak moje (tak skromnie xd ale moje psy szczegolnie nana sa najarane na wszystkie zabawki a nawet na moj głos - szczegolnie nana xp). dla mnie to wczesniej bylo naturalne ze pies gania za zabawkami, bo moje takie sa i psy ktore poznalam tez, a teraz jak poznaje coraz wiecej psow widze ze nie wszystkie takie sa. nie wiedzialabym co mam robic z takim np niufem :diabloti:[/QUOTE]
Ja nie lubię takich psów typu BC bo to jest już za bardzo najarane. Ja lubię oazy spokoju i spokojne spacery, dlatego dla mnie niuf jest idealny :loveu: Nie zniosłabym chociaż jednego piskliwego szczeknięcia BC czy innego tego typu psa, wyleciał by przez okno w trybie ekspresowym, nawet za otworzenie mordy w celu szczeknięcia :diabloti: No nienawidzę piskliwego tonu u psów i ogólnie szczekania, Nuka wyczerpała moją całą cierpliwość :mad:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Victoria']mi juz zadne borderowe szczekanie niestraszne :diabloti:
[URL]http://www.youtube.com/watch?v=BkvIeKlvyz0[/URL]
no może jeszcze mudika bym rozkroiła, ale niekoniecznie bo taki Timi to przynajmniej ton ma jakiś ogarnięty :evil_lol:[/QUOTE]
O jezu jaki pisk :diabloti:

A ty planujesz kiedyś burdelka? Ja nie lubię ras, które potrzebują ciągłego zainteresowania, lubię jak pies potrafi posiedzieć chociaż godzinę sam i się pobawić czy po prostu sobie poleży :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...