Jump to content
Dogomania

Odie moje wielkie maleństwo


Yorkomanka

Recommended Posts

[QUOTE]
to ja życzę zdrówka [/QUOTE]:calus:
[QUOTE]a ja znowu jestem chora :-(
ani mi juz nawet nie wspominaj.....
ja jestem juz 2tydz chora :-([/QUOTE]ja też mniej więcej 2 tygodnie;) życzę zdrówka:p
byłam u lekarza nawet żadnych leków mi nie prepisała:-( jutro idę na tortury będą mi pobierać krew już się boję:placz: ale za to mam kolejny wolny dzień :)

Link to comment
Share on other sites

przeżyłam i muszę powiedzieć że w mojej przychodni jest rewelacyjna obsługa jeśli chodzi o pobieranie krwi:lol: miłe pielęgniarki i nie ma żadnego śladu:multi: do tamtej już mnie nikt nie zmusi żebym poszła:mad: nie dość że mnie pokłuła i zrobiła ogromnego siniaka to była chamska:mad:.
nie wiem o co chodzi ale ostatnio co mi się skończy jedna choroba to 2 się zaczyna... :( chcę już lato

Link to comment
Share on other sites

No ja tez dzis poszlam do lekarza i juz kaze znow isc na badanie..i teraz sie zacznie..
a gorzej jak cos pojdzie nie tak a ja tak nie lubie chodzic po lekarzach..
a jeszcze czeka mnie okulista..i to musowo..
internista ale wysle mnie raczej do specjalisty..
no i ten co dzis o nim pisalam u siebie..
wiec jak widzisz ja tez sobie pochodze po tych lekarzach..

Link to comment
Share on other sites

Mało fotek bo nie ma kogo pokazywać a poza tym wszystkie 3 pary baterii są kaput:-( zdjęcia będą jak kupie nowe a Dusio zacznie jakoś wyglądać;)
Ciotka - wariatka dzisiaj u mnie była... masakra... dobrze że tylko 2 godziny siedziała:roll: na szczęście w środę wraca do siebie na 2 koniec polski i co najmniej do lata w przyszłym roku jej nie zobaczę uf... i pomyśleć że kiedyś ją uwielbiałam:evil_lol: jak tylko przyjechała to co chwilę byłam u babci bo u niej zawsze śpi. Mała byłam...:lol:

Link to comment
Share on other sites

no moje wspaniałe, kochane maleństwo ale i tak jest brzydki;) za kilka m-cy może zacznie jakoś wyglądać to będę miała motywacje żeby nowe baterie kupić;)
a jutro jadę kupić polarek i będą 2 nowe ubranka:multi: [FONT=Georgia][COLOR=lemonchiffon][SIZE=1]mama już za.... kulturalnie wyniosła z pracy takie ocieplenie jak do kurtek[/SIZE][/COLOR][/FONT][COLOR=lemonchiffon] [/COLOR]akurat na 2 ubranka;)

Link to comment
Share on other sites

Cześć dziewczyny ;)
ostatnio u mnie w domu małe przedmioty dostają nóżek:look3: to na pewno przypadek że kilka rzeczy zginęło w tak krótkim odstępie czasu;) normalnie zaczynam się bać mieszkać we własnym mieszkaniu... :ghost_2: pewnie gdzieś leża i mają z nas niezły ubaw... całe mieszkanie przeszukane po kilka razy...

Link to comment
Share on other sites

witamy i zapraszamy częściej;)
ja już 2 raz strzygłam go sama, poprzednim razem była masakra ale teraz ujdzie:lol:
nawet nie planowałam tego strzyżenia...:roll: kupiłam dzisiaj nowe nożyczki i chciałam jakoś poprawić te jego schody wyszła mi taka dziura że już musiałam ciachnąć całego :evil_lol: tymi nowymi nożyczkami:roll: próbowałam na początku maszynką ale nie chciała ciąć za cholerę i zostały mi nożyczki. Wyszło mi lepiej niż poprzednim razem maszynką:p
postaram się zrobić jakieś foty komórką bo baterii do apartu dalej ni ma...:shake:

Link to comment
Share on other sites

nie mam na razie czym robić fotek więc żeby nie było pusto mój 2 po yorkach ideał psa :loveu:
[IMG]http://4.bp.blogspot.com/_EQJ5u6UJGSc/TVFNJo1GI6I/AAAAAAAAQGk/TLqMig_CXaU/s400/d5dc1ebbc2ef.jpg[/IMG]

[IMG]http://www.twiceasnice.it/ntommy.jpg[/IMG]
no i musiała bym mieć przynajmniej 2 murzynka i coś w tym stylu :loveu:
[IMG]http://1.bp.blogspot.com/_EQJ5u6UJGSc/TVFDKGyNjFI/AAAAAAAAQA8/FdcFh6rnxJA/s400/IMG_8800.jpg[/IMG]
jeszcze tylko duży domek stadko yorków i pudel :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...